اخبار ارز دیجیتال

اقامت هنگ کنگ با خرید بیت کوین

اقامت هنگ کنگ با خرید بیت کوین

هنگ کنگ در حال بررسی گسترش گزینه‌های مهاجرت پذیری از طریق سرمایه‌گذاری‌های شامل خرید بیت‌کوین از صرافی های محلی مجاز است.

این پیشنهاد در حالی مطرح می‌شود که این شهر پس از هشت سال تعطیلی طرح مهاجرت پذیری خود، برنامه دارد این طرح هارا مجددا راه اندازی کند. حداقل سرمایه‌گذاری لازم برای سرمایه‌گذاران که حق زندگی دائم را به آنها در این شهر می‌دهد، به 3.84 میلیون دلار آمریکا افزایش یافته است، درحالی‌که در گذشته 1.3 میلیون دلار بود.
سرمایه‌گذاری در سهام، اوراق قرضه و احتمالاً بیت‌کوین در این طرح قابل قبول خواهد بود اما سرمایه‌گذاری در املاک ممنوع است. با این حال، گستره دقیق سرمایه‌گذاری‌های موردپذیرش در حال بررسی توسط مقامات هنگ کنگی است.
برخی اعضای شورای قانونگذاری معتقدند هنگ کنگ باید تمرکز خود را بر منطقه خاورمیانه و سایر مناطق غیر از چین قرار دهد. با پذیرش مجدد سرمایه‌گذاران، هنگ کنگ امیدوار است شهرت خود به عنوان یک مرکز مالی جهانی را دوباره احیا کند.
گسترش دارایی‌های قابل قبول برای پذیرش ارزهای دیجیتال که بخش رو به رشدی از ثروت دنیا را تشکیل می‌دهد می‌تواند برای جذب افراد ثروتمند بسیار موثر باشد.
با توجه به اینکه جزئیات این سیاست هنوز قطعی نشده است، بازار ارزهای‌دیجیتال با دقت بیشتری به مشاهده این موضوع خواهد پرداخت که آیا بیت‌کوین در برنامه پذیرش مهاجرت خود از طریق سرمایه‌گذاری در هنگ کنگ جایی برای خود پیدا خواهد کرد یا نه؟

تاثیرخبر: درصورت تایید مثبت

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...