اخبار ارز دیجیتال

پشت پرده پامپ اخیر کاوا فاش شد/ آیا Kava دوباره پامپ می‌شود؟

پشت پرده پامپ اخیر کاوا فاش شد/ آیا Kava دوباره پامپ می‌شود؟

KAVA یک هفته طوفانی و پرنوسان را تجربه کرده است. این توکن که معاملات هفته گذشته خود را با قیمت حدود 1.03 دلار آغاز کرد، در 23 می به 1.23 دلار افزایش یافت که ناشی از اخبار مثبت در اکوسیستم آن بود. با این حال، حرکت صعودی کوتاه مدت بود، به طوری که این توکن اخیراً اصلاح قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است. 

با این حال، تجزیه و تحلیل عوامل پشت پرده این رالی برای پیش بینی حرکت بعدی این ارز دیجیتال بسیار مهم است. توکن کاوا پس از رشد چشم گیر، شاهد ریزش شدیدی بود که نگرانی‌هایی را در مورد دلایل حرکت‌های ناگهانی این ارز بین سرمایه گذاران ایجاد کرد. این الگو اغلب زمانی مشاهده می‌شود که یک رشد سریع فاقد پشتوانه اساسی قوی باشد، که منجر به اصلاح می‌شود، زیرا بازار خودش را تعدیل می‌کند.

اخبار فاندامنتال کاوا

از نظر پیشرفت‌های اخیر، گزارش شده است که انجمن تبادل دارایی‌های دیجیتال (DAXA) در کره جنوبی هشدارهای سرمایه‌گذاری روی KAVA و WAVES را حذف کرده است. این اخطارها به دلیل نگرانی در مورد استیبل کوین های مرتبط با این دارایی ها صادر شده بود. با این حال، پس از بررسی کامل، DAXA تشخیص داد که خطرات مرتبط با KAVA و WAVES برطرف شده است و به صرافی‌های کره جنوبی اجازه می‌دهد تا خدمات سپرده‌گذاری را برای این توکن‌ها از سر بگیرند. این خبر احتمالاً به احساسات مثبت پیرامون KAVA کمک کرده است و ممکن است در افزایش قیمت اخیر نقش داشته باشد.

علاوه بر این، راه‌اندازی شبکه اصلی Kava 13، معرفی گیم فای (GameFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در اکوسیستم کاوا نیز به حرکت صعودی این توکن کمک کرده است. این تحولات توجه و علاقه کاربران، سرمایه گذاران و معامله گران را به خود جلب کرده است و به طور بالقوه قیمت توکن را بالاتر می برد.

حرکت بعدی Kava

 با در نظر گرفتن چشم انداز کلی، چنین دستاوردهایی ممکن است پایدار نباشند و اصلاح بعدی می تواند کل حرکت صعودی را در بر بگیرد. اگر سطوح فعلی نزدیک به 1.20 دلار نتوانند حمایت کافی را ارائه دهند، KAVA/USD ممکن است به سمت سطح حمایت در 1.10 دلار یا حتی پایین تر برسد.

با این حال، از سوی دیگر اگر یک جهش کلی در جو بازار وجود داشته باشد یا اگر اخبار تازه و مثبتی مختص KAVA وجود داشته باشد، به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش علاقه به خرید شود و قیمت را به سمت تست مجدد بالاترین قله ها سوق دهد.

اهمیت خبر: مثبت

منبع: newsbtc

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...