اخبار ارز دیجیتال

مهم برای رمزارز پالیگان – پروژه جایگزین توسعه دهندگان

مهم برای رمزارز پالیگان – پروژه جایگزین توسعه دهندگان

شرکت Polygon Labs، سازندگان شبکه بلاکچینی Polygon، خبر از شروع به کار توکن POL، به عنوان جایگزین ارز Matic دادند.

توکن POL بر روی شبکه اتریوم راه اندازی خواهد شد. تیم Polygon این توسعه را در توییتر به اطلاع عموم رساندند. داده‌های آنچین در پلتفرم Etherscan نشان می‌دهند که توکن POL در تاریخ ۲۵ اکتبر ساعت ۰۹:۰۶ صبح روی شبکه قرار گرفت.

توکن POL که اختصار (Polygon Ecosystem Token) است، در ارتفاع بلاک ۱۸۴۲۶۲۵ در شبکه اتریوم راه‌اندازی شد و پس از ۲۶۲۰ بلاک، توسط شبکه تایید شد.

تیم Polygon با ارائه زمینه‌ای برای بازنگری در توکن MATIC، گفت که POL یکی از عوامل کلیدی در تلاش برای آینده Polygon 2.0 است. هدف اصلی این تغییرات، ایجاد مقیاس‌پذیری نامحدود و نقدینگی متحد در شبکه Polygon است.

Polygon 2.0 مرحله بعدی راهکار مقیاس‌پذیری لایه ۲ است که به منظور بهره‌ برداری کامل از ظرفیت های شبکه‌های بلاکچین اتریوم و Polygon طراحی شده است.

شبکه Polygon در تاریخ ۱۲ ژوئن از قصد خود برای توسعه Polygon 2.0 اطلاع داد. در پست اطلاع رسانی شبکه Polygon Labs، برنامه ها برای چهار ارتقای اصلی شرح داده شد. از جمله انتقال MATIC به POL، که در آن POL به عنوان توکن پرداخت فی شبکه و عملکردهای استکینگ در شبکه را که قبلاً توسط MATIC انجام می‌شد، بر عهده می‌گیرد.

تاثیرخبر: منفی

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...