اخبار ارز دیجیتال

نهنگ ها درتلاش برای رشد قیمتی متیک

نهنگ ها درتلاش برای رشد قیمتی متیک

در روند قیمتی بازار ارزهای‌دیجیتال، قیمت پالیگان (MATIC) شاهد شکستن مقاومت و افزایش قابل توجهی در روزهای اخیر بوده است. داده‌های آنچین نشان می‌دهد تجمیع سفارش های خرید توسط نهنگ‌های MATIC افزایش یافته و انتقالات از آدرس‌های ناشناس نیز به این افزایش قیمت کمک کرده است.

اطلاعات کوین مارکت کپ نشان می‌دهد که ارزش قیمتی  MATIC در طول ۲۴ ساعت گذشته به میزان ۸٫۴۵ درصد افزایش داده است. همچنین در نمودار هفتگی قیمت، رشد این توکن در ۳۰ روز گذشته به ترتیب ۲۷ درصد و ۷۴ درصد بوده است.
بر اساس داده‌های سنتیمنت، علاقه سرمایه‌گذاران بزرگ به MATIC از ماه اکتبر به طور قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. این افزایش شدید خرید از سوی نهنگ ها نشان از میل بیشتر آنها در خرید ارز MATIC می‌باشد.
علاوه بر این، وال آلرت (هشدار تراکنش نهنگ‌ها) گزارش داد که کوین بیس بیش از ۵۵ میلیون توکن MATIC را از آدرس‌های متفاوت و ناشناس در قالب تنها سه تراکنش دریافت کرده است. به ویژه، بررسی داده‌ها مشخص کرد که یک کیف پول ناشناس تقریباً ۲۰ میلیون توکن MATIC را به این پلتفرم انتقال داد. ارزش این توکن‌ها در زمان انتشار این خبر حدود ۱۷٫۸ میلیون دلار بود. در موازات همین موضوع، پلتفرم تحلیل آنچین IntoTheBlock نیز در تاریخ ۱۱ نوامبر افزایش تقاضای خرید نهنگ‌ها برای MATIC را مشاهده کرد.

اطلاعات این پلتفرم نشان داد که در ۳۰ روز گذشته، تعداد معاملات MATIC با ارزش بیش از ۱۰۰ هزار دلار نسبت به روز شنبه ۳٬۸۰۰ درصد افزایش یافته است.
شکی نیست که این انتقالات که با افزایش فعالیت نهنگ‌ها همزمان بوده، تأثیر مستقیمی بر روند صعودی قیمت داشته‌اند. بنابراین، MATIC توانسته است عملکرد قیمتی مشابهی را تجربه کند که آخرین بار در ماه می‌داشته است.

تاثیرخبر: مثبت

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...