اخبار ارز دیجیتال

بانک ملی استرالیا (NAB) پرداخت به صرافی‌های ارز دیجیتال را مسدود می‌کند!

بانک ملی استرالیا (NAB) پرداخت به صرافی‌های ارز دیجیتال را مسدود می‌کند!

بانک ملی استرالیا (NAB) با توقف پرداخت‌ها به صرافی‌های ارزهای دیجیتال که «پرخطر» تلقی می‌شوند، اقدامات سخت‌گیرانه‌ای را اجرا کرده است.

این بانک مبلغ حیرت آور بیش از 270 میلیون دلار استرالیا (183.8 میلیون دلار) را در مدت چهار ماه رهگیری کرده است که به صرافی‌ها انتقال پیده کرده و ادعا می‌شود که تهدیدهای امنیتی و کلاهبرداری وجود داشته است.

به دنبال رهبری NAB، سایر موسسات مالی بزرگ استرالیایی در حفظ منافع مشتریان خود از این روش پیروی کردند. Westpac، Commonwealth Bank of Australia و ANZ در هفته‌های اخیر اقدامات موازی انجام داده‌اند و تعهد خود را به کاهش ریسک‌های مرتبط با تراکنش‌های ارزهای دیجیتال نشان داده‌اند.

این حرکت جای تعجب ندارد، زیرا چشم انداز ارزهای دیجیتال همچنان با نگرانی های امنیتی و فعالیت های غیرقانونی دست و پنجه نرم می کند. این بانک‌ها با مسدود کردن فعالانه پرداخت‌ها به صرافی‌های کریپتو اقدامات پیشگیرانه‌ای را برای محافظت از مشتریان خود در برابر تخلفات احتمالی انجام می‌دهند.

در یک دوره 30 روزه اخیر، تقریباً نیمی از وجوهی که به عنوان کلاهبرداری به صرافی جرایم مالی استرالیا گزارش شده بودند، با ارزهای دیجیتال مرتبط بودند. 

تاثیر خبر: منفی

منبع: finbold

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...