اخبار ارز دیجیتال

Polygon صندوق 90 میلیون دلاری برای توسعه اکوسیستم راه اندازی می کند

Polygon صندوق 90 میلیون دلاری برای توسعه اکوسیستم راه اندازی می کند

Polygon Labs شرکتی که مسئولیت توسعه Polygon را به عهده دارد، برنامه Polygon Village خود را با ارائه برنامه جدیدی به نام “Village Grants” با بیش از 110 میلیون MATIC با ارزش حال حاضر حدود 91.3 میلیون دلار، برای کمک به پروژه هایی که در اکوسیستم Polygon رشد می کنند، مجدداً راه اندازی کرده است.

علاوه بر منابع مالی موجود، Polygon Village 2.0 به پروژه ها یک سیستم پشتیبانی یکپارچه را ارائه می دهد که شامل مشاوره استراتژیک، کوچینگ، فضاهای همکاری و فرصت های شبکه سرمایه گذاری VC است.

خرید پالیگان از ایرانیکارت

Polygon Village 2.0 پیشنهادات برای ارتقای Polygon 2.0 را دنبال می کند که در ماه سپتامبر منتشر شده است و هدف ایجاد یک شبکه جامع از زنجیره های لایه 2 متصل به یکدیگر با قدرت اثبات صفر و شامل ایجاد توکن POL برای جایگزینی توکن MATIC در ظرفیت های مختلف است. بازدید از Polygon Village این ابتکار به سه بخش “Village Grants”، “Village Build Ideas” و “Village Startup Support” تقسیم می شود.

این برنامه با سیاست پذیرش بالا، پروژه هایی را در هر مرحله توسعه ای در بخش های رمزارزی، از جمله DeFi، SocialFi، بازی و زیرساخت، به خود جذب می کند.

از بیش از 90 میلیون دلار موجود، منابع مالی شامل برنامه هایی برای توسعه این مسیر تا 2 میلیون MATIC (1.7 میلیون دلار) از بنیاد Polygon برای پروژه های مرحله بعدی تأمین مالی برای تیم های مرحله اول است.

باید دید این پروژه در بهبوهه احتمال رخداد بولران بعدی با فعالیت های خود برروی مارکتینگ و ارتقا ارزش بنیادی خود می تواند تا چه حد موفق تر از رقبا عمل کند.

تاثیرخبر: مثبت

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...