اخبار ارز دیجیتال

رابرت اف کندی، نامزد ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که طرفدار بیت کوین است!

رابرت اف کندی، نامزد ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که طرفدار بیت کوین است!

رابرت اف کندی جونیور قول داد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور از دلار آمریکا با بیت کوین حمایت کند. RFK جونیور می‌گوید که اگر به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود، از بیت‌کوین برای تثبیت دلار آمریکا و همچنین معافیت سود بیت‌کوین از مالیات بر عایدی سرمایه استفاده می‌کند.

کندی در سخنانی در رویداد Heal-the-Divide PAC در 19 ژوئیه ادعا کرد که حمایت از دلار آمریکا با طلا، نقره، پلاتین یا بیت کوین، می‌تواند به ثبات مجدد اقتصاد آمریکا کمک کند. حمایت از دلار و تعهدات بدهی ایالات متحده با دارایی های سخت می تواند به بازگرداندن قدرت به دلار، مهار تورم و آغاز دوره جدیدی از ثبات مالی، صلح و رفاه آمریکا کمک کند. کندی توضیح داد که این روند تدریجی خواهد بود و بسته به موفقیت طرح، میزان حمایت از دلار را تعدیل خواهد کرد.

برنامه من این است که خیلی خیلی کوچک شروع کنم. شاید 1 درصد از اسکناس های صادر شده توسط ارزهای سخت (طلا، نقره، پلاتین یا بیت کوین) پشتیبانی شود.

علاوه بر این، کندی اعلام کرد که تبدیل بیت کوین به دلار آمریکا را معاف از مالیات بر عایدی سرمایه خواهد کرد. به نظر او، معافیت پیشنهادی باعث تشویق سرمایه‌گذاری‌ها می‌شود و به سرمایه‌گذاران انگیزه می‌دهد تا به جای سایر کشور‌های دوستدار رمزنگاری مانند سنگاپور یا سوئیس، تجارت خود را در ایالات متحده توسعه دهند.

او همچنین در کنفرانس بیت کوین 2023 میامی در 19 مه، اعلام کرد که کمک‌های مالی کمپین سیاسی در بیت کوین را می پذیرد. در 9 ژوئیه، گزارش شد که کندی تا 250000 دلار بیت‌کوین را در اختیار دارد، علی‌رغم اظهارات قبلی‌اش که در آن هرگونه قرار گرفتن در معرض این دارایی را انکار می‌کرد.

RFK جونیور یکی از بسیاری از امیدهای ریاست جمهوری است که وعده های زیادی مبتنی بر ارزهای دیجیتال داده است. در 14 ژوئیه، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری و فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، قول داد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را ممنوع کند.

اگر من رئیس جمهور باشم، در روز اول، ارز دیجیتال بانک مرکزی را حذف خواهیم کرد. 

باید دید آینده ریاست جمهوری آمریکا چه تاثیری در بازار بیت کوین خواهد داشت.

اهمیت خبر: مثبت

منبع:cointelegraph

 

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...