اخبار ارز دیجیتال

رابرت کیوساکی هشدار داد: بانک های بیشتری در شرف ورشکستگی هستند!

رابرت کیوساکی هشدار داد: بانک های بیشتری در شرف ورشکستگی هستند!

رابرت کیوساکی (نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار، پدر فقیر) هشدار داده است که یانک‌های منطقه‌ای و شرکت‌های وام مسکن در حال سقوط هستند. کیوساکی می گوید بانک های بیشتری در آستانه ورشکستگی هستند.
رابرت کیوساکی هشدارهای بیشتری درباره اقتصاد و سیستم بانکی ایالات متحده اعلام کرده است. او به طور مداوم خرید طلا، نقره و بیت کوین را توصیه می کند و بیان می کند که این سه سرمایه گذاری برای زمان های ناپایدار بهترین هستند. نویسنده مشهور روز پنجشنبه در توییتی نسبت به ورشکستگی قریب الوقوع بانک ها اظهار نگرانی کرد. وی سپس از همه خواست تا مراقب باشند. من چیز هایی را که رئیس جمهور بایدن، رئیس فدرال رزرو یا وزیر خزانه داری بگویند باور نمی‌کنم. 

بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی با نویسنده مشهور موافق بودند که بانک های بیشتری در آستانه شکست هستند، از جمله پیتر شیف (اقتصاددان) که در توییتی نوشت:

درست است، اما این نتیجه اجتناب ناپذیر اشتباهات آشکار سیاست های پولی و مالی بود. که در سال ها. بنابراین، سیستم بانکی ایالات متحده اکنون ورشکسته شده است و بحران های مالی پیاپی و بدتر در راه است!

این اولین باری نیست که کیوساکی درباره ورشکستگی بانک ها هشدار می دهد. در ماه آوریل، نویسنده معروف گفت که فدرال رزرو در حال نابودی بانک های منطقه ای در سراسر ایالات متحده است. او توضیح داد که با حمایت از بانک های بزرگ مانند جی پی مورگان چیس، فدرال رزرو بانک های منطقه ای را که قلب و روح آمریکا هستند، از بین می برد. چندین بانک بزرگ در ماه مارس شکست خوردند، از جمله بانک سیلیکون ولی (Silicon Valley Bank) و بانک سیگنیچر (Signature Bank).

اهمیت خبر: منفی

منبعnews.bitcoin

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...