اخبار ارز دیجیتال

SEC از کوین بیس خواست که معامله همه ارزها را به جز بیت کوین متوقف کند!

SEC از کوین بیس خواست که معامله همه ارزها را به جز بیت کوین متوقف کند!

SEC از Coinbase خواست تا قبل از شکایت از صرافی، همه ارزهای دیجیتال به جز بیت کوین را از فهرست معاملات خود خارج کند. مدیر عامل کوین بیس به فایننشال تایمز گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار چاره ای جز مراجعه به دادگاه برای ما باقی نگذاشته است.

بر اساس گزارش فایننشال تایمز به نقل از برایان آرمسترانگ (مدیر عامل کوین بیس)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از کوین بیس خواسته است تا قبل از شکایت از صرافی، خرید و فروش همه ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین (BTC) را متوقف کند.

آرمسترانگ گفت که SEC این توصیه را قبل از اقدام قانونی علیه شرکت بورس نزدک در ماه گذشته به دلیل عدم ثبت نام به عنوان یک کارگزار ارائه کرد. آن ها می‌گویند هر دارایی غیر از بیت کوین یک اوراق بهادار است و شما باید هر دارایی غیر از بیت کوین را از لیست خارج کنید.

SEC در 6 ژوئن، Coinbase را به نقض قانون اوراق بهادار فدرال متهم کرد و مدعی شد که به طور همزمان به عنوان یک کارگزاری برای اوراق بهادار ثبت نشده (یعنی 13 ارز دیجیتال مختلف) فعالیت می کند. Coinbase پاسخ داد و گفت که اقدام SEC نقض روند قانونی است و سوء استفاده از اختیار است. Coinbase و SEC اکنون در یک روند قانونی با هم درگیر هستند. 

گری جنسلر، رئیس SEC قبلاً پیشنهاد کرده بود که همه ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین، اوراق بهادار هستند. جنسلر، چهار کمیسیونر SEC و کارکنان SEC نظرات متفاوتی در مورد موضوعات داشته اند و لزوماً موضع مؤسسه را منعکس نمی کنند.

اهمیت خبر: منفی

منبع: coindesk.com

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...