اخبار ارز دیجیتال

سولانا 3000 دلاری تا سال 2030؟

سولانا 3000 دلاری تا سال 2030؟

شرکت مدیریت دارایی VanEck معتقد است که تا سال 2023، اگر بلاک چین سولانا 100 میلیون کاربر جذب کند، ارزش آن 10,000 درصد افزایش خواهد یافت. این پیش‌بینی بر اساس گزارشی جدید از این شرکت ارائه شده است.

جالب‌ترین پیش‌بینی در این گزارش اظهار می‌کند که قیمت توکن SOL می‌تواند تا سال 2030 با 10,600 درصد رشد، به مقدار 3,211 دلار برسد. در مقابل، قیمت هدف اتریوم (ETH) برای سال 2023 در حدود 11,800 دلار پیش بینی شده است.

با رشد قیمتی توکن سولانا (SOL) به بیش از 32 دلار در هفته‌ای که گذشته است، بازار ارزهای دیجیتال همچنان از هیجان بالایی برخوردار است و توجه سرمایه‌گذاران و کارشناسان را به خود جلب کرده است.

گزارش VanEck ارزش قیمتی سولانا را تا سال 2030 در برابر سناریوهای مختلف ارزیابی کرده است.

پیش بینی قیمتی 9.81 دلار در بدترین و کم بازده‌ترین سناریو تا 3,211 دلار در سناریوی پربازه و حداکثری، این پیش بینی‌ها متغییر هستند. این تخمین‌ها تحت تأثیر عوامل مختلف بازار و برآوردهای درآمدی در بخش‌های کلیدی انجام می‌شوند.

این گزارش بر سناریویی تأکید می‌کند که سولانا به اولین بلاکچینی که توانایی پذیرش بیش از 100 میلیون کاربر را دارد، تبدیل شود.

در این سناریو، VanEck فرض می‌کند که سولانا تنها 20 درصد درآمدی که اتریوم دارد را به دست می‌آورد و به دلیل تفاوت در فلسفه وجودی این دو پروژه باهم، کمتر از نصف سهم بازار رقیب را به دست می‌آورد.

با وجود این محدودیت‌ها، این شرکت مدیریت دارایی معتقد است که اگر سولانا به این سطح پذیرش برسد، دارندگان و فعالان توکن SOL می‌توانند تا سال 2030 درآمدهای 8 میلیارد دلاری را تولید کنند.

در حال حاضر، سولانا به عنوان یکی از 10 رمزارز برتربازار در حال فعالیت است و از آغاز سال 2023 رشد قابل توجه بیش از 200 درصدی داشته است.

گزارش بهبود قابلیت مقیاس پذیری، سولانا را به یکی از مقیاس‌پذیری‌ترین پروژه‌ها تبدیل می‌کند و این مقیاس‌پذیری بالا به طور قابل توجهی به نسبت اتریوم یک نقطه قوت است.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...