اخبار ارز دیجیتال

همکاری بنیاد سولانا با ChatGPT

همکاری بنیاد سولانا با ChatGPT

بنیاد سولانا یک افزونه ChatGPT منتشر کرد که هوش مصنوعی را با بلاک چین لایه 1 ادغام می کند. آناتولی یاکوونکو (یکی از بنیان‌گذاران سولانا) می‌گوید: «هر توسعه‌دهنده‌ای باید به این فکر کند که چگونه برنامه‌‌اش از طریق یک مدل هوش مصنوعی با کاربران تعامل کند.

بنیاد سوالانا روز سه‌شنبه گفت که یک پیاده‌سازی منبع باز ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد مستقیماً از ChatGPT با یک پلاگین که در Github در دسترس است، با شبکه Solana تعامل داشته باشند. بنیاد سولانا در بیانیه‌ای گفت: « این افزونه می‌تواند برای خرید NFTها، انتقال توکن ها، بازرسی تراکنش ها، تفسیر داده های حساب های عمومی و یافتن مجموعه های NFT بر اساس قیمت استفاده شود.


آناتولی یاکوونکو، بنیانگذار Solana و مدیر عامل شرکت Solana Labs ادعا می‌کند که هوش مصنوعی بلاک چین سولانا را قابل استفاده تر و قابل درک تر می کند.


سولانا در این ماه شاهد افزایش فعالیت‌ها بوده است، زیرا کارمزدهای بالاتر روی اتریوم و بیت‌کوین برخی از کاربران را مجبور به استفاده از گزینه‌های جایگزین کرده است. طبق داده های The Block، آدرس های جدید شبکه سولانا در هفته گذشته به 323000 رسید که بالاترین رقم از ژوئن 2022 است.

توکن SOL که سال گذشته در بحبوحه سقوط صرافی رمزارز FTX شاهد کاهش چشمگیر بود، از آن زمان تقویت شده و تا به امروز 101 درصد افزایش یافته است. بر اساس داده های TradingView، روز سه شنبه 2.6 درصد افزایش یافت و به قیمت 20.03 دلار رسید. در همین حال، بنیاد سولانا گفت که مبلغ موجود در برنامه کمک‌های مالی استراتژیک مبتنی بر هوش مصنوعی را از 1 میلیون دلار به 10 میلیون دلار افزایش داده است.

تاثیر خبر: مثبت
منبع : theblock.co

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...