اخبار ارز دیجیتال

اپلیکیشن تردز (Threads) تبلیغات ارز دیجیتال را ممنوع کرد!

اپلیکیشن تردز (Threads) تبلیغات ارز دیجیتال را ممنوع کرد!

برنامه تردز که اخیرا در فضای سوشال خبرساز شده، لیمت ریت (limit rate) را برای مبارزه با ربات های ارز دیجیتال و اسپم معرفی کرد. این کار قبلا توسط توییتر انجام شده بود.

 تردز در پاسخ به تعداد زیادی از گزارش‌ها مبنی بر حملات اسپم و ربات‌های کریپتو ، مجبور به اعمال محدودیت‌های نرخ شده است. آدام موسری، رئیس اینستاگرام، در پستی در 17 جولای در اپلیکیشن Threads از معرفی محدودیت‌های نرخ خبر داد.

حملات هرزنامه‌ها افزایش یافته‌اند، بنابراین ما باید مواردی مانند محدودیت‌های نرخ را سخت‌تر کنیم که به معنای محدود کردن بیشتر تبلیغات ناخواسته افراد فعال است.

یکی از کاربران شکایت کرد که نیمی از زمان خود را صرف مسدود کردن ربات‌هایی می‌کنند که  مربوط به سایت‌های قمار و رمزنگاری هستند.

ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، از موضوع انتقاد کرد و توییتر پاسخ داد:

در 1 ژوئیه، توییتر محدودیت‌های لیمیت ریت را برای کاربران اعمال کرد. کاربران تایید شده توییتر در حال حاضر محدود به مشاهده 15000 پست در روز هستند، در حالی که حساب های تایید نشده 1500 پست در روز را می‌توانند مشاهده کنند.

اپلیکیشن Threads که در 5 جولای راه اندازی شد، شاهد جذب بی سابقه کاربران جدید بود که در عرض پنج روز از 100 میلیون کاربر گذشت. میانگین زمان روزانه‌ای که هر کاربر در این برنامه صرف می‌کند، 4 برابر کاهش یافته است.

اولیویا مور، یکی از شرکای شرکت سرمایه گذاری  a16z متوجه شد که تنها یک هفته پس از راه‌اندازی، کاربران فعال روزانه در تردز 40 درصد کاهش یافته. او معتقد است که اقدام وارد کردن کاربران به طور مستقیم از اینستاگرام برای یک برنامه مانند Threads کار نمی‌کند. با اتصال مستقیم حساب‌های کاربری به هویت واقعی آن‌ها در اینستاگرام، از حالت‌های تعامل اجتماعی که توییتر به آن مشهور است، یعنی حساب‌های ناشناس جلوگیری می‌کند.

محدود کردن تبلیغات و اسپم مربوط به ارزهای دیجیتال یک حرکت برای حفظ امنیت و آرامش کاربران این رسانه اجتماعی است.

منبع :cointelegraph

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...