اخبار ارز دیجیتال

حرکت استراتژیک Huobi؛ کاهش عرضه و افزایش ارزش ارز دیجیتال HT

حرکت استراتژیک Huobi؛ کاهش عرضه و افزایش ارزش ارز دیجیتال HT

HTX (قبلاً با نام Huobi شناخته می‌شد) گزارش درآمد فصل سوم سال ۲۰۲۳ خود را با مبلغ ۲۴.۷۵ میلیون دلار اعلام کرده است. این صرافی رمزارزی ۲۰ درصد از این درآمد را برای سوزاندن توکن در هر فصل اختصاص داده است که حدود دو میلیون سکه HT را شامل می‌شود.

این حرکت استراتژیک قرار است تأثیرات قابل توجهی روی اکوسیستم HT داشته باشد و شفافیت و مشارکت جامعه را تقویت کند.

در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۳، HTX اقدام قابل توجهی در سوزاندن توکن انجام داد و ۲.۰۶۲، ۲۱۷ توکن HT را از چرخه حذف کرد. این یک گام مهم به جلو در مکانیزم سوزاندن پلتفرم است که باعث شده است تا تا ۱۵ اکتبر ۲۰۲۳، کل ۳۰۱.۰۰۲، ۴۴۱ سکه HT سوزانده شود.

نرخ تورم در حال چرخش در این دوره ۰.۹۷۱۸٪ است. این نرخ بر اساس مقدار سکه HT سوزانده شده در زمان مشخصی نسبت به عرضه در زمان قبلی محاسبه می‌شود.

درآمد HTX که در ربع سوم سال ۲۰۲۳ به مبلغ ۲۴.۷۵ میلیون دلار است، پایه‌ای برای طرح سوزاندن توکنش می‌باشد. این درآمد از منابع مختلفی از جمله کارمزدهای معاملاتی از معاملات اسپات، فیوچرز و OTC، سود وام‌های مارجین و هزینه‌های برداشت به دست می‌آید. مکانیزم سوزاندن نوآورانه طراحی شده است تا شفافیت و مشارکت جامعه را افزایش دهد.

با اختصاص ۲۰ درصد از درآمدهای خود به سوزاندن توکن، HTX عزم خود را در جهت پایداری و رشد بلندمدت اکوسیستم HT به نمایش می‌گذارد. رشد HT ناشی از حمایت جامعه بوده است. با پاسخگویی به بازخورد از جامعه، HTX تصمیم استراتژیکی برای انتقال از سوزاندن ماهانه به سوزاندن سه‌ماهه اتخاذ کرد و خود را با استانداردهای صنعتی هماهنگ کرد. این تحول، برای سهامداران نگرشی جامع‌تر نسبت به عملکرد پلتفرم فراهم می‌کند.

در چارچوب جدید، HTX داده‌های مربوط به سوزاندن توکن در فصل قبلی را در تاریخ ۱۵ اولین ماه هر فصل بعدی منتشر خواهد کرد. این تغییر به روشی مدیریتی منسجم‌تر و قابل پیش‌بینی برای سوزاندن توکن کمک می‌کند.

از زمان شروع برنامه قدرت‌بخشی HT، رشد مداومی را نشان داده است که توسط حمایت قوی جامعه تقویت شده است. تصمیم به تغییر نام از Huobi به HTX، یک حرکت استراتژیک برای نشان دادن دهمین سالگرد پلتفرم است که گامی جسورانه به جلو در تکامل شرکت محسوب می‌شود.

نام جدید HTX نماد اتحاد Huobi و Tron است، که «H» به معنای Huobi و «T» نماینده Tron است. در آخر، «X» نماینده صرافی خود است. همچنین، «HT» همچنین می‌تواند به توکن پلتفرم بومی اشاره کند که با نام HTX Token شناخته می‌شود و در صرافی استفاده می‌شود.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...