021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

یک گام دیگر رو به پیشرفت:: خانواده ایرانیکارت بزرگ تر شد

تاریخ انتشار : 23 دی 1398 اخبار

از یک شرکت چند نفره در 9 سال پیش، امروز یک خانواده چند ده نفره شده ایم. ایرانیکارت امروز مجموعه ای است معتبر، متشکل از جوانانی متخصص از حیطه های مختلف که همگام و همیار با یکدیگر در راستای پیشرفت اقتصادی کشور گام برمیدارند. امروز افتخار ایرانیکارت گام برداشتن در راهی است که بیانات مقام معظم رهبری برای ما ترسیم نموده است:

 

ملّت ایران مورد ظلم قرار گرفته -همین تحریمهای ظالمانه، ظلم بارزی است به ملّت ایران- ملّت ایران مظلوم واقع شده لکن ضعیف نیست؛ ملّت ایران مقتدر است. به فضل الهی، به حول و قوّه‌ی الهی همه‌ی مقاصدی که ملّت ایران برای خودش ترسیم کرده، با قوّت و اقتدار، خودش را به آن مقاصد خواهد رساند. مقام معظم رهبری، ۱۳۹۸/۰۴/۰۵

 

تحریم ها علیه ایران، ظالمانه ترین اقدامی است که برای جلوگیری از توسعه ی میهن اسلامی ایران انجام شده است و ایرانیکارت افتخار این را دارد که از جمله پرچم داران مبارزه علیه این ظلم است. کارشناسان ایرانیکارت هر روز با یافتن مسیر های برای ناکارآمد کردن تحریم ها، درب های جدیدی را برای درآمد زایی و اشتغال جوانان میگشایند و با فعالیت های خود، مسیر ارزآوری به بازار کشور را تسهیل نموده اند.

در حال حاضر تعداد بسیاری از متخصصین در حوزه های برنامه نویسی، طراحی، عکاسی و تبلیغات از بستر هایی که این شرکت فراهم آورده است استفاده میکنند و از طریق خدمات ایرانیکارت علاوه بر این که در بازار جهانی دارای اشتغالی مناسب هستند، با فعالیت خود باعث ورود ارز به کشور شده و اقتصاد ایران را در راه شکوفایی بیشتر هدایت میکنند.

ایرانیکارت در حال حاضر افتخار این را دارد که محل اشتغال ده ها جوان متخصص است و همزمان توانسته است با خدماتی که فراهم نموده، زمینه ی اشتغال چند هزار جوان ایرانی را فراهم آورد که هم اکنون درآمد های ارزی خود را از طریق ایرانیکارت دریافت مینمایند.

با پیشرفت مجموعه ی ایرانیکارت و افزایش تعداد کارشناسان این مجموعه، نیاز به بزرگ تر شدن فضای فیزیکی مجموعه نیز احساس گردید. در این راستا، ایرانیکارت تصمیم به جا به جایی محل فیزیکی خود گرفته و برای این کار از متخصصان طراحی داخلی استفاده نمود. در نهایت محل دفتر مرکزی ایرانیکارت در اصفهان در دی ماه 1398 به طور کامل تغییر یافت. محل جدید مجموعه ی ایرانیکارت با طراحی داخلی حرفه ای و بهره مندی از پیشرفته ترین سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، فضایی عالی را در اختیار اعضای خانواده ی خود قرار داده که مسیر پیشرفت این مجموعه را تسهیل نموده است.

لازم به ذکر است دیگر وبسایت ها و خدمات زیر نظر ایرانیکارت (افراک و عکس ها) نیز در همین محل مستقر هستند. چنانچه مایل هستید به خانواده ی ایرانیکارت بپیوندید، میتوانید فرم درخواست همکاری ایرانیکارت را تکمیل کنید. ایرانیکارت همیشه مشتاق به کار گیری متخصصان و علاقه مندان بوده و تلاش نموده است بستری باشد در راه پیشرفت و توسعه اقتصاد کشور.

1268 بازدید
یک گام دیگر رو به پیشرفت:: خانواده ایرانیکارت بزرگ تر شد
از یک شرکت چند نفره در 9 سال پیش، امروز یک خانواده چند ده نفره شده ایم. ایرانیکارت...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید