021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آینده ارز دیجیتال بایننس کوین

27 آبان 1400 ارز های دیجیتال

ارز دیجیتال بایننس کوین با نماد BNB توکن بومی صرافی بایننس که یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال است، می‌باشد. در این مقاله قصد داریم آینده ارز دیجیتال بایننس کوین را بررسی کنیم. همچنین در ادامه پیش بینی قیمت بایننس کوین توسط برترین وبسایت‌های تجزیه و تحلیل را نیز خواهیم داشت. با آینده ارز دیجیتال بایننس کوین همراه ما باشید.

بررسی اجمالی ارز دیجیتال بایننس کوین BNB

بررسی اجمالی ارز دیجیتال بایننس کوین BNB

صرافی بایننس در جولای 2017 راه اندازی شد. چانگ پنگ ژائو موسس و مدیر عامل بایننس است. در سال 2017، ژائو به طور رسمی بایننس را راه اندازی کرد و از آن زمان تاکنون مدیرعامل این شرکت بوده است. بایننس بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در سطح جهان، بر اساس حجم معاملات روزانه است. بایننس قصد دارد صرافی‌های ارزهای دیجیتال را در خط مقدم فعالیت‌های مالی در سطح جهانی قرار دهد. جدا از اینکه بایننس بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است، اکوسیستم کاملی از عملکردها را برای کاربران خود راه اندازی کرده است. شبکه بایننس شامل زنجیره بایننس، زنجیره هوشمند بایننس، آکادمی بایننس، کیف پول تراست و پروژه‌های تحقیقاتی است که همگی از قدرت‌های فناوری بلاکچین برای ارائه امور مالی عصر جدید به جهان استفاده می‌کنند. بایننس کوین بخشی جدایی ناپذیر از عملکرد موفقیت‌آمیز بسیاری از پروژه‌های فرعی بایننس است.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال بایننس کوین می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

خرید و فروش بایننس کوین

بایننس یک اکوسیستم منحصر به فرد از شبکه‌های غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاکچین است. این شرکت به عنوان صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در تعدادی از کشورها رشد کرده است و سازمان‌های جانبی آن‌ها نیز توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده‌اند. مدل Binance به گونه‌ای شکل گرفته است که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی‌کند و از مکانیسم توافقی Tendermint-fault-tolerant (BFT) استفاده می‌کند. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های رقابتی بایننس، انگیزه آن برای توسعه است. در حالی که این شرکت تنها در سال 2017 به عنوان یک صرافی رمزارز شروع به کار کرد، امروز، بایننس خدمات خود را در حوزه‌های مختلف متعددی گسترش داده است. طبق وب سایت این شرکت، ماموریت آن تبدیل شدن به ارائه دهنده خدمات زیرساختی برای کل اکوسیستم بلاکچین است.

بیشتر بخوانید: بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

از زمان راه اندازی بایننس کوین، این صرافی از افزایش علاقه سرمایه گذاران به توکن نیز بهره‌مند شده است. BNB در ابتدای سال 2021 با افزایش قیمت قابل توجهی روبرو شد که آن را در نقشه سرمایه گذاران سازمانی قرار داده است. بایننس کوین در جولای 2017 ایجاد شد و در ابتدا روی بلاکچین اتریوم با توکن ERC-20 کار می‌کرد. قبل از اینکه به ارز اصلی بلاکچین خود بایننس، یعنی زنجیره بایننس تبدیل شود.

هدف اصلی که موسس صرافی بایننس، چانگپنگ ژائو، این ابتکار را با آن آغاز کرد، از بین بردن مشکلات مختلف مربوط به تجارت بود که در بازار ارزهای دیجیتال وجود داشت. چشم‌انداز دوراندیش او برای بایننس کوین به صورت استراتژیک اجرا شد و امروز بایننس با تعدادی دیگر از صرافی‌های ارز دیجیتال رقابت می‌کند. یکی از ویژگی‌هایی که BNB را منحصربه‌فرد می‌کند، مزیت دریافت تخفیف هنگام معامله دارایی‌های دیجیتال است. از BNB می‌توان برای پرداخت 0.1 درصد کارمزد بایننس در هر معامله علاوه بر کارمزد برداشت آن استفاده کرد که وقتی کاربران ارزهای دیجیتال خود را از صرافی به یک کیف پول خصوصی منتقل می‌کنند، دریافت می‌شود.

پیش بینی قیمت بایننس کوین توسط کارشناسان برتر تجزیه و تحلیل

پیش بینی قیمت بایننس کوین توسط کارشناسان برتر تجزیه و تحلیل

نوسانات یکی از ویژگی‌های اصلی ارزهای دیجیتال است و بایننس کوین نیز از این قاعده جدا نیست. با وجود پتانسیل زیادی که در تحلیل کوتاه مدت قیمت نشان داده شده است؛ اجازه دهید ببینیم کارشناسان در مورد پیش بینی قیمت بایننس کوین (BNB) چه می‌گویند.

CoinFan

طبق پیش‌بینی قیمت بایننس کوین، BNB آینده‌ای خوش‌بینانه و صعودی دارد. این احتمال وجود دارد که افزایش قیمت فعلی را تا پایان سال جاری ادامه دهد.

Trading Beasts

بر اساس تجزیه و تحلیل فنی ما، بایننس کوین تا سال 2025 به ارزش 715 دلار و تا سال 2028 به قیمت  1000 دلاری می رسد.

Wallet Investor

بایننس یک گزینه سرمایه‌گذاری سودآور است و BNB با سرمایه‌گذاری 5 ساله می‌تواند 93% سوددهی داشته باشد.

پیش بینی قیمت بایننس کوین BNB برای پنج سال آینده 2021 – 2025

پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال با توجه به ماهیت نوسانی آن‌ها یک کار دشوار است. ویروس کرونا، تاثیر بسزایی بر بازار ارز دیجیتال داشت. با این حال، بازار ارزهای دیجیتال اکنون خوشبینانه به نظر می‌رسد و آینده روشن‌تری برای این توکن در پیش است. در ادامه آینده ارز دیجیتال بایننس کوین را برای سال‌های 2021 تا 2025 مشاهده خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: آینده ارز دیجیتال شیبا اینو

پیش بینی قیمت بایننس کوین تا پایان 2021-2022

پیش‌بینی می‌شود بایننس کوین تا پایان سال 2021 به 850 دلار برسد. این ارز از ابتدای فوریه رشد فوق العاده‌ای داشته است. حتی افزایش قیمت اخیر نیز ارزش بازار BNB را بزرگتر از Santander، UBS و Bank of Montreal می‌کند. به عنوان یک رویکرد بدبینانه می توان گفت قیمت بایننس کوین ممکن است تا پایان سال 2021 حدود 800 دلار باشد. برای سال 2022، قیمت BNB می‌تواند به 1000 دلار برسد. حداکثر قیمت مورد انتظار 1010 دلار و حداقل قیمت مورد انتظار برای آن حدود 870 دلار است.

پیش بینی قیمت بایننس کوین در 2023 – 2025

آینده BNB به رشد پلتفرم صرافی بایننس بستگی دارد. طبق سناریوی فعلی، آینده بایننس کوین روشن به نظر می‌رسد که می‌تواند قیمت‌ را به یک اوج قیمت جدید برساند. از این رو طبق پیش بینی، قیمت BNB ممکن است تا پایان سال 2023 از 1200 دلار عبور کند. اگر توکن BNB بتواند حرکت مثبت را ادامه دهد، قیمت ممکن است تا پایان سال 2024 به حدود 1700 دلار برسد.

پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال بایننس کوین برای پنج سال پیش رو نشان می‌دهد که قیمت توکن BNB ممکن است رشد عظیمی را ثبت کند. بنابراین تا پایان سال 2025، قیمت بایننس کوین حدود 1850 دلار پیش بینی می‌شود.

سخن آخر

باید دید که بایننس می‌تواند همچنان بر صنعت فعلی مبادلات ارزهای دیجیتال تسلط داشته باشد یا خیر. به عبارت دیگر هر چه پلتفرم بایننس پیشرفت بیشتری داشته باشد، توکن بایننس کوین نیز ارزش بالاتری خواهد یافت. قبل از هرگونه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال اطمینان حاصل کنید که از دانش کافی برخوردار باشید.

این مطلب صرفا برای افزایش آگاهی شما عزیزان تهیه شده است و جنبه آموزشی دارد. ایرانیکارت مسئولیتی در قبال استفاده از این محتوای آموزشی نخواهد داشت.

بایننس کوین یکی از ارزهای رمزپایه است که به سرعت رشد کرد، از این رو، علاقه مندان زیادی به بازار وجود دارند که به این ارز خوش بین هستند. علاوه بر این، بایننس کوین، ارز دیجیتال بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان است.

با نگاهی به آینده درخشان ارز BNB، تا سال 2025، ارزش بایننس کوین حدود 1800 دلار خواهد بود.

بله، بر اساس پیش بینی و تحلیل فنی، بایننس کوین (BNB) یک سرمایه‌گذاری سودآور است.

بسیاری از شرکت‌های املاک و مستغلات مانند Propy وجود دارند که پرداخت‌ها را با ارزهای دیجیتال مانند BNB برای تراکنش‌های دارایی می‌پذیرند.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
1900 بازدید
آینده ارز دیجیتال بایننس کوین
ارز دیجیتال بایننس کوین با نماد BNB توکن بومی صرافی بایننس که یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
  1. راجب شبکه های انتقال ارز بایننس هم لطفا مطلب بذارید ، با تشکر

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟