021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال در ایران

تاریخ انتشار : 17 آذر 1399تاریخ بروزرسانی : 24 آذر 1399 کیف پول الکترونیک

پرفکت مانی یک کیف پول الکترونیکی محبوب است که امروزه برای نقد کردن درآمد ارزی ، نقد کردن درآمد بروکر ها و پرداخت های بین المللی از آن استفاده می شود. اگر در حال خواندن این مقاله هستید قطعا می دانید که پرفکت مانی چیست و چه کاربردی دارد. با این وجود توضیحی کوتاه در موردپرفکت مانی  و تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال در این مقاله خواهیم داد.

پرفکت مانی چیست ؟

پرفکت مانی سیستم مالی جهانی مانند پی پال است که می توان با آن در سریع ترین زمان ممکن تراکنش های مالی را انجام داد. البته این تراکنش ها در سایت هایی که سیستم مالی پرفکت مانی را به رسمیت می شناسند و یا کاربرانی که خود حساب پرفکت مانی دارند پاسخگو است و شما در غیر این صورت نمی توانید تراکنش انجام دهید. به هر حال در ایران ما مجبور به استفاده از این کیف پول های الکترونیکی هستیم زیرا دسترسی به حساب های بین المللی مانند ویزا کارت و یا مستر کارت نداریم. نکته ی جالب و مهم اینجاست که پرفکت مانی ایرانیان را تحریم نکرده است و شما از بابت بسته نشدن حساب خود اطمینان خاطر خواهید داشت.

تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی  یا به اصطلاح e-Voucher   نوعی کارت شارژ پرفکت مانی است که به منظور افزایش اعتبار و برداشت از حساب پرفکت مانی مورد استفاده قرار می گیرد voucher پرفکت مانی از یک شماره یکتای دیجیتالی 16 رقمی، یک کد فعال سازی 10 رقمی، مقدار اعتبار و تاریخ ایجاد کارت تشکیل شده است. شما برای خرید ووچر پرفکت مانی می توانید از طریق ایرانیکارت اقدام کنید.

کاربرد ووچر پرفکت مانی چیست ؟

پرفکت مانی برای تسهیل روند استفاده از این شبکه امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد:

  • انتقال پول به کسانی که از سیستم پرفکت مانی استفاده می کنند و یا هنوز ثبت نام نکرده اند.
  • پرداخت های ارزی در سایت های خارجی.
  • تبدیل وچچر پرفکت مانی به دیگر ارز ها

برای تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال می توانید مقدار شارژ پرفکت مانی خود را به حساب پرفکت مانی ایرانیکارت بفرستید و در برابر آن سایر ارزهای مد نظر خود مانند ارزهای دیجیتال، یورو و یا ریال دریافت کنید. برای تبدیل ارزهای الکترونیکی بهتر است از سایت های معتبر کمک بگیرید تا مشکلی در روند انتقال حساب شما صورت نگیرد.همچنین برای شارژ حساب پرفکت مانی و تبدیل ریال به دلار پرفکت مانی می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

کلام آخر

آیا تا به حال از خدمات پرفکت مانی ایرانیکارت استفاده کرده اید؟ به صورت کلی از این سیستم مالی رضایت خاطر دارید؟ لطفا تجربیات خود در این زمینه را در قسمت نظرات با دیگر کاربران به استراک بگذارید.

1284 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید