021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

تفاوت ووچر و پرفکت مانی چیست؟

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1401تاریخ بروزرسانی : 11 خرداد 1401 کیف پول الکترونیک

اگر برای شما هم پیش آمده است که بخواهید نسبت به تراکنش‌های مالی بین المللی اقدام کنید، از یک سایت خارجی خرید نمایید و یا به هر نحوی پرداخت در سایت‌های خارجی را انجام دهید، سوالی برایتان مطرح می‌شود که کدام روش برای انجام تراکنش‌ها بهتر است؟ مراجعه به صرافی‌ها برای انجام تراکنش‌های مالی به دلیل پرداخت کارمزد بالا توصیه نمی‌شود. همچنین به دلیل تحریم‌های اعمال شده علیه ایران استفاده از بسیاری از سیستم‌های مالی مثل پی پال به راحتی امکان پذیر نیست و این شما را ترغیب می‌کند تا از سایر روش‌های پرداختی مثل پرفکت مانی استفاده نمایید. در زمان استفاده از پرفکت مانی نیز، سوالی که برای شما مطرح می‌شود این است که تفاوت ووچر و پرفکت مانی چیست و کدام بهتر است که در این مقاله به آن پرداخته می‌شود.

پرفکت مانی (Perfect money) چیست؟

پرفکت مانی (perfect money)، یکی از سیستم‌های مالی بین المللی است که با استفاده از آن می‌توانید تراکنش‌های خود را انجام داده و به دریافت و پرداخت ارز بپردازید. نکته بسیار مهمی که کاربران را ترغیب به استفاده از پرفکت مانی می‌کند این است که این سیستم برخلاف پی پال، شهروندان ایرانی را تحریم نکرده و امکان استفاده از خدمات خود را در اختیار آن‌ها گذاشته است. پس شما به راحتی می‌توانید نسبت به افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام کنید.

برای ساخت حساب پرفکت مانی می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. ساخت حساب پرفکت مانی

البته به نکته‌ای که برای پرداخت با این روش باید در نظر بگیرید این است که پرفکت مانی برای پرداخت در بسیاری از سایت‌های اروپایی به دلیل پیروی نکردن از قوانین این کشورها معتبر نمی‌باشد. سایت‌های معتبر زیادی وجود دارد که پرداخت در آن‌ها با استفاده از پرفکت مانی انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال در ایران

تفاوت ووچر و پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی (e – Voucher) چیست؟

ووچر پرفکت مانی (e – Voucher) یا کارت هدیه پرفکت مانی، نوعی کارت اعتباری می‌باشد که با استفاده از آن فقط می‌توانید پرداخت در سایت‌های بین المللی و خرید از سایت‌های خارجی را انجام دهید. ووچر پرفکت مانی بسته به مقدار مورد نظر شما قابل شارژ بوده و مانند سایر کارت‌های هدیه تاریخ انقضا ندارد و می‌توان آن را به دوستان و آشنایان خود هدیه داد. علاوه بر این همه افراد می‌توانند از ووچر برای پرداخت‌های مورد نظر خود در سایت‌های خارجی استفاده کنند و نیازی به داشتن حساب بانکی خاصی نمی‌باشد.

تفاوت ووچر و پرفکت مانی

تفاوت ووچر و پرفکت مانی

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های ووچر و پرفکت مانی، پرداخت کارمزد در زمان استفاده از ووچر است. در زمان استفاده از پرفکت مانی می‌توانید پرداخت و خرید خود را بدون هیچ گونه کارمزد انجام دهید. در حالی که برای استفاده از ووچر باید 1.99 درصد کارمزد پرداخت نمایید. ووچر پرفکت مانی شبیه کارت هدیه است و تاریخ انقضا ندارد و شما می‌توانید در هر زمانی از آن استفاده کرده یا به دوستان و آشنایان خود هدیه دهید.

علاوه بر این برای دریافت ووچر پرفکت مانی نیاز به افتتاح بانکی خاصی ندارید و شما مطابق با مبلغی که سفارش می‌دهید، می‌توانید در سایت‌های خارجی پرداخت انجام دهید و خرید کنید. یکی از مزایای استفاده از ووچر پرفکت مانی، افزایش امنیت پول کاربران است. به این صورت که اگر از سایت نامعتبری خرید انجام داده باشید و از حساب شما سوء استفاده شود، نهایت تا سقف موجودی ووچر شما برداشت می‌شود نه بیشتر. بنابراین با تبدیل پرفکت مانی به ووچر پرفکت مانی می‌توانید امنیت تراکنش‌های خود را افزایش دهید.

برای خرید و فروش پرفکت مانی می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. خرید و فروش پرفکت مانی

سخن نهایی

با خواندن این مقاله آموختید پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی چیست و چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. در صورتی که فقط قصد پرداخت در سایت‌های خارجی یا خرید را داشته باشید، استفاده از ووچر پرفکت مانی به شما پیشنهاد می‌شود. اگر سوالی در زمینه استفاده از خدمات پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی را دارید، با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان و پشتیبانان ایرانیکارت راهنمایی‌های کامل و جامعی در اختیار شما خواهند گذاشت.

32 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید