اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی بنیانگذار میکرو استراتژی از آینده بیت کوین: قیمت بیت کوین 10 برابر می‌شود!

پیش بینی بنیانگذار میکرو استراتژی از آینده بیت کوین: قیمت بیت کوین 10 برابر می‌شود!

مایکل سیلر (بنیانگذار میکرو استراتژی) بر این باور است که اقدامات اجرایی توسط رگولاتورها در ایالات متحده، می تواند به نفع بیت کوین باشد. 

در مصاحبه ای با بلومبرگ در 13 ژوئن، مایکل سیلر که یکی از دارندگان بزرگ بیت کوین است توضیح داد که اقدامات اجرایی اخیر از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار در نهایت منجر به افزایش بیت کوین خواهد شد. زیرا بیت کوین تنها ارز دیجیتال در میان ارزهای برتر است که مورد هدف رئیس SEC (گری جنسلر) قرار نگرفته و اوراق بهادار شناخته نشده‌است. سیلر اضافه کرد که تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده هیچ علاقه‌ای به استیبل کوین‌ها، توکن‌ها یا مشتقات مبتنی بر رمزارز ندارند!

بیشتر بخوانید : آینده بیت کوین

دیدگاه کمیسیون اوراق بهادار این است که صرافی‌های کریپتو باید کالاهای دیجیتال خالص مانند بیت‌کوین را مبادله کنند. بنابراین، کل صنعت کریپتو به نوعی متمرکز بر بیت‌کوین می‌شود. بدین ترتیب منطقی است که قیمت بیت کوین 10 برابر شود. وضوح مقررات با از بین بردن سردرگمی و اضطراب سرمایه گذاران نهادی، پذیرش بیت کوین را افزایش می‌دهد. دامیننس بیت کوین نیز همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد زیرا بیت کوین به جریان اصلی تبدیل می شود.

پیشنهاد مطالعه: بزرگترین شرکت های سرمایه گذار روی بیت کوین

سایلور خاطرنشان کرد که سهم بازار بیت کوین از 40 درصد به 48 درصد در سال 2023 افزایش یافته است، که ممکن است تا حدی به فعالیت اجرایی SEC نسبت داده شود که 68 ارز دیجیتال را به عنوان اوراق بهادار اعلام کرده است که هیچ کدام اثبات کار نیستند. سیلور معتقد است که در آینده تسلط بیت کوین در بازار ارز دیجیتال به 80 درصد افزایش خواهد یافت.

سرمایه گذاران دیگری نیز دیدگاه های متفاوتی از آینده بازار کریپتو در سال 2023 بیان کردند. مایک مک گلون، یک استراتژیست ارشد کلان به بلومبرگ گفت: که رکود تورمی، بر بازار کالاها و سپرده‌های بانکی تأثیر می‌گذارد و رمزارز ممکن است سقوط کند.

لین آلدن، (اقتصاددان) به کوین تلگراف گفت: خطر قابل توجهی برای بیت کوین در نیمه دوم سال 2023 وجود دارد. وقتی ایالات متحده مشکل بدهی خود را حل کند، نقدینگی قابل توجهی از بازارها خارج خواهد شد.

اهمیت خبر: مثبت

منبع: cointelegraph

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...