اخبار ارز دیجیتال

ETF جدید بیت کوین لیست شد، BTC صعودی می شود؟

ETF جدید بیت کوین لیست شد، BTC صعودی می شود؟

صندوق  Invesco Galaxy Bitcoin ETF با اختصار (BTCO) مشترک دو شرکت Invesco و Galaxy  اکنون در سایت DTCC به نمایش درآمده است. وب سایت DTCC کاندیداهای درحال انتظار برای تصویب ETF بیت کوین را شامل می شود.

این رخداد نشانه‌ای از پیشرفت در فرآیند درخواست برای این دو مدیر دارایی است. این صندوق در طی شش روز گذشته به لیست اضافه شده است. 

نکته قابل تامل این است که، افزودن یک نماد به لیست «محصولات ETF» در سایت DTCC یک تضمین برای تصویب آینده آن محصول نیست. 

سخنگوی DTCC گفت که افزودن نماد اوراق‌های پیشنهادی و ثبت آن در NSCC «برای آماده‌سازی برای راه‌اندازی یک ETF جدید در بازار» عملیات استانداردی است. 

«ظاهر شدن این نماد در لیست انتظار تصویب ETF نتیجه‌ای برای هر فرآیند تصویب معوق یا دیگر فرآیندهای تصویبی نیست»، این سخنگوهمچنین افزود: 

درخواست برای صندوق ETF بیت کوین مشترکی که توسط شرکت سرمایه‌گذاری Invesco و صندوق دارایی رمز ارزی Galaxy Digital مدیریت می‌شود در تاریخ ۲۱ ژوئن مجدداً فعال شد. 

این حرکت برای ثبت مجدد درخواست با کمیسیون اوراق بهادار و بورس به همراه موج زیادی از درخواست‌های مشابه برای صندوق تبادل شده بیت کوین – به وجود آمده توسط عملاً بزرگترین سرمایه‌گذاری BlackRock – بود که در تاریخ ۱۵ ژوئن درخواست خود را مبنی بر راه اندازی ETF بیت کوین ارائه داد.

تاثیر خبر: مثبت

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...