اخبار ارز دیجیتال

ارزش بیت کوین های مایکرواستراتژی به 900 میلیون دلار رسید!

ارزش بیت کوین های مایکرواستراتژی به 900 میلیون دلار رسید!

شرکت مایکرو استراتژی به دلیل جو صعودی پیش آمده به دلیل امید فعالان به تأیید ETF بیتکوین به ارزش 900 میلیون دلار سود محقق نشده (سودی که وجود دارد اما نقد نشده) بر روی مقدار 158,400 بیت کوین خود کسب کرده است.

به گزارش مایکرواستراتژی در تاریخ 1 نوامبر، این شرکت به رهبری مایکل سیلور، در سومین سه ماهه سال جاری 6,067 بیتکوین (BTC) را به دارایی‌هایش افزوده است، از جمله خرید 155 بیت کوین در ماه اکتبر.

مدیر عامل مایکرواستراتژی، فونگ لی، گفت که این شرکت تصمیمی برای تغییر استراتژی بیت کوین خود ندارد.

«تعهد ما برای خرید بیت کوین و نگه داری آن همچنان به قوت خود پایدار است».

در طول سه‌ماهه مذکور، درآمد شرکت با 3٪ رشد سالانه به 129.5 میلیون دلار رسید، اما این مقدار کافی نبود تا شرکت را از وضعیت بدهکار خارج کند و مایکرواستراتژی با سود خالص 143.4 میلیون دلار روند این سرمایه گذاری خود را به ثبت رساند.

شرکت اعلام کرد که ضرر ارزش گسسته دارایی‌های دیجیتال و مالیات بر درآمد، به ترتیب 33.6 میلیون و 109.6 میلیون دلار از کل ضررهای خالص را تشکیل می‌دهد.

مایکرواستراتژی دردوره شدید نزولی بازار بهترین بهری وری را از بازار کرد و 6,067 بیتکوین را با قیمت میانگین 27,590 دلار خریداری کرد.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...