اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین 31 هزار دلاری و رشد 5 ارز برتر بازار

بیت کوین 31 هزار دلاری و رشد 5 ارز برتر بازار

بیت‌کوین برای چهارمین باربه سطح مقاومت ۲۰۲۳ خود یعنی ۳۱٫۰۰۰ دلار رسید. ارزهای دیجیتال دیگر نیز در طول ۲۴ ساعت گذشته رشدهای قابل توجهی را به ثبت رساندند.

بیت‌کوین در سشن معاملاتی آسیا (توکیو) صبح دوشنبه به نزدیکی ۳۱٫۰۰۰ دلار رسید. این بالاترین سطح قیمتی به ثبت رسیده از ماه جولای برای بیت کوین است. در حالی که بسیاری از تحلیلگران خبر از امیدواری دوباره برای افزایش قیمت و رشد بیش از پیش می‌دهند، تحلیلگرانی هم براین باورند که بیت کوین در حال ثبت قیمتی جدید، پیش از ریزش سهمگین‌تری است.

آمارهای دیگر خبر از رشد BTC Dominance به ۵۲ درصد را می‌دهند که بالاترین سطح از آوریل ۲۰۲۱ است. افزایش قیمتی ۱۱٪ بیت‌کوین در طول هفته گذشته باعث شده است که سرمایه‌گذاری ۴٫۶ میلیارد دلاری شرکت MicroStrategy براساس میانگین قیمتی خرید این شرکت پس از ماه‌ها ضررده بودن به سود برگردد.

درحالی که روز گذشته بیت کوین افزایشی ۲ درصدی را به ثبت رساند، بسیاری از ارزهای دیجیتال شاهد رشدهای دو رقمی بودند.

رشد ارزهای دیجیتال برتر بازار

ارز دیجیتال LINK در طول ۲۴ ساعت گذشته رشد ۱۷٪ را به ثبت رساند و در لحظه نوشتن این متن به ۱۰٫۷۴ دلار رسیده است. این ارز دیجیتال در طول هفته گذشته نیز با ۴۴٪ افزایش قیمت، بهترین عملکرد را از خود نشان داده است. LINK توانست از محدوده مقاومتی خود در ۸ دلار عبور کند و به بالاترین قیمت خود از ماه مه ۲۰۲۲ دست پیدا کند.

ارز AAVE نیز با ۱۱٪ رشد در طول روز گذشته به قیمت ۷۸٫۹۰ دلار رسیده است. با این حال، این ارز به سطح مقاومت ۲۰۲۳ خود رسیده و باید شاهد نوع واکنش این ارز، به این محدوده‌ی مقاومتی باشیم.

ارز Fantom به اختصار FTM نیز در ۲۴ ساعت گذشته با ۱۱٪ رشد به قیمت ۰٫۲۲۱ دلار رسیده است. این بالاترین قیمت این ارز از زمان روند نزولی ماه اوت است.

ارز Polygon به اختصار MATIC با ثبت ۹٪ افزایش، به قیمت ۰٫۶۲۱ دلار رسیده و به بالاترین سطح قیمتی خود در ده هفته گذشته رسیده است.

در همین حال، ارز Aptos با اختصار APT در طول ۲۴ ساعت گذشته مقدار مشابهی رشد کرده و به ۶٫۲۰ دلار رسیده است که بالاترین سطح قیمتی به ثبت رسیده از میانه ماه اوت امسال است.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...