حساب های بین المللی

جایگزین های پی پال ( paypal )

جایگزین های پی پال ( paypal )

پی پال احتمالا پر استفاده ترین و مشهور ترین کیف پول آنلاین دنیا است. اگر اهل خرید و پرداخت های اینترنتی ارزی باشید، حتما لوگوی پی پال و گزینه پرداخت با پی پال را به وفور مشاهده کرده اید. اما استفاده از پی پال در ایران کار چندان آسانی نیست. سخت گیری های پی پال برای افتتاح حساب از یک سو آغاز به کار با پی پال را دشوار کرده، و از سویی دیگر بلاک شدن حساب های کاربران به دلایل گوناگون، نه تنها در ایران که در تمام دنیا اعتراضاتی را همواره به دنبال داشته است. اگر شما نیز به هر دلیلی از کار با پی پال خسته شده اید و به دنبال جایگزینی برای آن هستید، شاید خواندن این مطلب برای یافتن جایگزین های پی پال به شما کمک کند.

جایگزین های پی پال ( paypal )

اسکریل یا مانی بوکرز (Skrill)

اسکریل شاید برای ساکنان شرق دنیا، بهترین جایگزین برای پی پال باشد. باز کردن حساب اسکریل نه تنها به دشواری پی پال نیست، بلکه یکی از آسان ترین ها در میان رقباست. کارمزد ارسال و دریافت از طریق اسکریل معمولا بسیار ارزان و در شرایطی حتی رایگان است. امنیت در اسکریل بسیار بالا است و این کمپانی راه های بسیاری برای جلوگیری از تقلب دارد. اسکریل گرچه سختگیری کمتری نسبت به پی پال در افتتاح حساب دارد، اما در سخت گیری حین استفاده از حساب چندان کمتر از پی پال عمل نمیکند. در اسکریل نیز ممکن است مانند پی پال، ناگهان بنا به دلیلی با حساب بلاک شده خود مواجه شوید.

گوگل والت (Google Wallet)

گوگل والت که به نظر میرسد در حال حاضر از رقبای اصلی پی پال می باشد، می تواند یکی از جایگزین های پی پال باشد. گوگل والت امکانات بسیار زیادی داردو خدمات بسیار ارزشمندی را به مشتریان عرضه میکند. از جمله اینکه شما میتوانید از طریق گوگل والت برای کسی که حتی حساب گوگل والت ندارد، از طریق آدرس ایمیل و یا شماره تماس، وجه ارسال کنید! ضمن اینکه اکثر خدمات گوگل والت هیچگونه کارمزدی نیز ندارد. متاسفانه در حال حاضر برای استفاده از گوگل والت نیاز است که حداقل یک حساب بانکی آمریکایی به آن متصل شود و در این شرایط امکان کار با گوگل والت برای ایرانیان بسیار دشوار خواهد بود.

گوگل والت google wallet

پیونیر (Payoneer)

پیونیر میتواند جایگزینی بسیار مناسب برای پی پال باشد. کارمزد های این کمپانی بسیار مقبول بوده و سرعت تراکنش ها نسبت به رقبا بالاست. افتتاح حساب در این کمپانی ممکن است کمی مشکل ساز و طولانی باشد اما سخت گیری های پس از افتتاح حساب نسبت به پی پال کمتر است. به نظر میرسد پشتیبانی در پیونیر به اندازه گوگل والت و پی پال قوی و سریع نیست و این کمپانی نسبت به رقبایش کمتر در دنیا شناخته شده است.

پیونیر (Payoneer)

استریپ (Strip)

اگر از هزینه های ثابت پی پال خسته شده باشید و به دنبال یک کمپانی باشید که از شر کارمزد های ماهانه و سالانه ی مختلف راحت شوید، احتمالا استریپ گزینه مناسبی برای شما باشد. این کمپانی تازه کار عملکردی بسیار مشابه با پی پال دارد و تمرکز خود را در رقابت با پی پال بر روی این موضوع گذاشته است که مشتریان تنها کارمزد خدمتی را پرداخت کنند که از آن استفاده کرده اند و نه اینکه بابت خدمات مختلف، به صورت ماهانه از آن ها کارمزد کسر گردد.

پایزا (Payza)

پایزا در حال حاضر از رقبای اصلی پی پال محسوب میشود. آنچه پایزا را در میان رقبایش ممتاز میکند، کیفیت پشتیبانی آن است. پایزا در 206 کشور دنیا امکان مراجعه حضوری و پشتیبانی را قرار داده در حالی که پی پال در حال حاضر تنها در 17 کشور دفاتر کاری اصلی دارد. پایزا 22 ارز دنیا را پشتیبانی میکند در حالی که ارز های مورد قبول پی پال 18 ارز است. همچنین افتتاح حساب پایزا زمان کمی میبرد و نسبت به پی پال بسیار آسان تر است.

کلام آخر

این 5 جایگزین، تنها برخی از جایگزین های پی پال بودند که معرفی شدند. با کمی پرس و جو تعداد بسیار زیادی جایگزین دیگر نیز خواهید یافت. اگر میخواهید یکی از این سرویس ها را انتخاب کرده و همیشه از آن استفاده نمایید، پیشنهاد میکنیم در ارتباط با هر کدام از این گزینه ها بیشتر جستجو کرده و با توجه به خدمات قابل استفاده هر کدام در ایران، بهترین گزینه را بیابید. اگر هنوز از پی پال ناامید نشده اید میتوانید همین الان اقدام به افتتاح حساب کنید. با داشتن حساب پی پال می توانید از سایت های خارجی خرید انجام دهید.

جایگزین های پی پال ( paypal )
پی پال احتمالا پر استفاده ترین و مشهور ترین کیف پول آنلاین دنیا است. اگر اهل خرید و پرداخت های اینترنتی ارزی باشید، حتما لوگوی پی پال و گزینه پرداخت...
5 از 1 رای ثبت شده
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آشنایی با اجاره حساب پی پال در ایران
حساب های بین المللی
آشنایی با اجاره حساب پی پال در ایران
پی پال (PayPal) سامانه‌ای است که برای پرداخت و انتقال وجه الکترونیکی به کار گرفته می‌شود؛ افراد مختلف با استفاده از آن می‌توانند سرمایه خود را ارسال، دریافت و برداشت...
چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان بگیریم؟
حساب های بین المللی
چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان بگیریم؟
پرفکت مانی را که می‌شناسید؟ یک سیستم انتقال پول بین‌المللی است که برخلاف انتظار خیلی از افراد، کاربران ایرانی‌ نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. حالا پرفکت مانی را گوشه...
ووچر پرفکت مانی چیست و چه کاربردی دارد؟
حساب های بین المللی
ووچر پرفکت مانی چیست و چه کاربردی دارد؟
پرفکت مانی (Perfect Money) یک حساب ارزی بین‌المللی است که با استفاده از آن می‌توانید بسیاری از تراکنش‌های مالی خارجی خود را انجام داده و یا درآمد فریلنسری خود را...