021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

پی اس ووچر (Ps-Voucher) چیست؟

تاریخ انتشار : 30 خرداد 1401تاریخ بروزرسانی : 31 خرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه متفرقه

اگر شما قصد استفاده از خدمات کیف پول‌های پرفکت مانی، وب مانی، پی پال و … را دارید، ولی نمی‌خواهید یکی از حساب‌های معتبر خود را به کیف پول متصل کنید یا در حال حاضر قصد افتتاح حساب ندارید، پیشنهاد ما به شما برای پرداخت‌ها در سایت‌های خارجی و خرید از سایت‌های بین المللی استفاده پی اس ووچر پرفکت مانی است. این مقاله را بخوانید تا بیاموزید پی اس ووچر (Ps-Voucher) چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد؟

پی اس ووچر چیست؟

پی اس ووچر (Ps-Voucher)، یک کد متشکل از اعداد و حروف است که در اکثر سایت‌های خارجی، از آن به عنوان درگاه مالی و پرداختی برای نقل و انتقالات مالی یاد می‌شود و با نام‌های فوچرز و پرمیوم ووچر نیز شناخته می‌شود. پی اس ووچر مانند یک کارت شارژ عمل می‌کند و بعد از استفاده از آن‌ها میزان شارژ آن‌ها کم می‌شود.

زمانی که یک کد پی اس ووچر 40 دلاری را وارد می‌کنید، دقیقا مانند این است که 40 دلار از کارت بانکی شما کسر و به حساب طرف مقابل وارد می‌شود. مبلغ ووچر به میزان اعتبار پولی مورد نیاز شما بستگی دارد. در واقع هر کاربر مقدار مورد نیاز خود را وارد کرده و پی اس ووچر خود را دریافت می‌کند. با این قابلیت می‌توانید پرداخت‌های خود در سایت‌های خارجی را انجام دهید.

توجه به این نکته ضروری است پی اس ووچر نیز مانند کد کارت تنها یک بار قابل استفاده است. با وارد کردن آن کل میبلغ پی اچ ووچر در اختیار طرف مقابل قرار می‌گیرد، بنابراین پیشنهاد می‌شود که به اندازه اعتبار پی اچ ووچر خود خرید کنید. مثلا اگر پی اس ووچر شما دارای 100 دلار اعتبار می‌باشد و قیمت کالایی که می‌خواهید خریداری کنید 25 دلار است، در این صورت با پرداخت پی اس ووچر و وارد کردن کد آن 75 دلار بیشتر پرداخت کرده‌اید.

برای ساخت حساب پرفکت مانی می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. ساخت حساب پرفکت مانی

 

پی اس ووچر چیست

 

پی اس ووچر چه مزایایی دارد؟

استفاده از پی اس ووچر مزایای مختلفی دارد. در این قسمت از مقاله و در جدول زیر به بررسی مزایای مختلف پی اس ووچر می‌پردازیم.

مزایای استفاده از پی اس ووچر
قابلیت پرداخت در تمامی نقاط دنیا
استفاده آسان
سرعت در انجام تراکنش‌ها
عدم نیاز به افتتاح حساب
عدم تحریم کاربران ایرانی
ناشناس ماندن مالک و نقد شوندگی بالا

استفاده از پی اس ووچر چه کاربردهایی دارد؟

با استفاده از پی اس ووچر به انجام امور مختلفی می‌توان پرداخت. از جمله کاربردهای پی اس ووچر در جدول زیر آمده است.

کاربردهای پی اس ووچر
خرید اشتراک از سایت‌های خارجی
شارژ اکانت‌های مختلف
پرداخت وجه و خرید کالا
خرید شماره مجازی، بازی و نرم افزار

برای خرید و فروش پرفکت مانی می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. خرید و فروش پرفکت مانی

امنیت پی اس ووچر چگونه است؟

حساب پی اس ووچر، به دلیل امکان ورود دو مرحله‌ای امنیت بسیار زیادی برای کاربران دارد و این موضوع به خصوص از نظر احراز هویت و تایید آن برای کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است. ورود 2 مرحله‌ای در این سایت با استفاده از یک رمز پویا و رمز ایستا و از طریق گوگل امکان پذیر می‌باشد که نشان دهنده امنیت بالای آن می‌باشد. البته توجه به این نکته ضروری است که با استفاده از رمز پویا، نمی‌توان ورود دو مرحله‌ای آن را انجام داد. در واقع کاربرانی که گوگل اتنتیکیشن را ندارند، نمی‌توانند از قابلیت ورود 2 مرحله‌ای بهره‌مند شوند.

سخن نهایی

با خواندن این مقاله آموختید که پی اس ووچر چیست، چه مزایا و کاربردهایی دارد و آیا دارای امنیت می‌باشد یا خیر؟ در صورتی که سوالی در زمینه افتتاح حساب پرفکت مانی، شارژ آن و سایر خدمات مربوط به پرفکت مانی دارید، با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان و پشتیبانان ایرانیکارت، راهنمایی‌های کامل و جامعی در اختیار شما خواهند گذاشت.

20 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید