021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

پیش بینی آینده قیمت ارز اکسی اینفینیتی تا 2026

تاریخ انتشار : 18 دی 1400تاریخ بروزرسانی : 10 خرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه ارز های دیجیتال

اگر شما هم بجز فعالیت در خرید و فروش ارز دیجیتال، زمزمه‌هایی در مورد بازی اکسی اینفینیتی و آینده آن شنیده‌اید و تصمیم گرفته‌اید از آن نیز برای کسب یا افزایش درآمد خود استفاده کنید، باید بگوییم که تصمیمتان درست است. در این مقاله سعی کردیم به پیش بینی قیمت اکسی اینفینیتی بپردازیم. بازی‌های ویدیویی آنلاین مبتنی بر NFT چیز جدیدی نیستند. آن‌ها حداقل از سال 2017 با راه اندازی CryptoKitties وجود داشته‌اند و بسیاری از آن‌ها را می‌توان نسبتاً موفق در نظر گرفت.
با این حال، Axie Infinity مسلماً با هر چیزی که قبل از آن آمده، متفاوت بوده و به جرات می‌توان گفت که اکسی اینفینیتی Axie Infinity به موفقیت خیره کننده‌ای دست یافته است. در ادامه شما را با آینده ارز اکسی اینفینیتی تا سال 2026 از دیدگاه کارشناسان برتر آشنا خواهیم کرد.

آشنایی با پلتفرم اکسی اینفینیتی

Axie Infinity یک بازی محبوب بلاک چین است که از سری بازی‌های بسیار موفق پوکمون الهام گرفته شده است. این بازی دارای یک گیم پلی باز و بسیار انعطاف‌پذیر است که به بازیکنان اجازه می‌دهد حیوانات خانگی دیجیتالی مختلفی را که به نام Axies شناخته می‌شوند، جمع آوری کنند. این حیوانات می‌توانند در سراسر اکوسیستم در حال گسترش Axie بزرگ شوند، با یکدیگر مبارزه و تجارت کنند.

خرید و فروش ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی AXS از طریق ایرانیکارت

خرید و فروش ارز اکسی اینفینیتی

Axie Infinity در حال حاضر یکی از سه پلتفرم محبوب‌ DApp‌ های بازی، بر اساس تعداد کاربران است. این پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده است که روشی سرگرم کننده، در دسترس و آموزشی برای قرار گرفتن در معرض قابلیت‌های فناوری بلاک چین ارائه دهد. قبلاً در اجرای این چشم‌انداز موفق بوده است زیرا Axie Infinity اکنون یک مدل برجسته در صنعت بلاک چین در بسیاری از کشورهای در حال توسعه است. در این بازی شما می‌توانید این اکسی‌های کوچک را خریداری کرده یا پرورش دهید. در نهایت اکسی‌ها را می‌توان به صورت توکن‌های غیرقابل معاوضه فروخت. همچنین می‌توان در ازای برنده شدن در بازی، توکن SLP دریافت و سپس آن‌ها را در صرافی‌ها به پول نقد تبدیل کرد.

AXS و SLP چیست؟

دو توکن اصلی در اکوسیستم Axie Infinity استفاده می‌شود.

  • Axie Infinity Shards (AXS)
  • Smooth Love Potions (Small Love Potion) (SLP)

به عنوان نشانه حاکمیتی بومی پلتفرم، دارندگان AXS بخشی از سازمان غیرمتمرکز Axie را تشکیل می‌دهند و می‌توانند به شکل‌دهی و توسعه مانند تصمیم‌گیری در مورد نحوه خرج کردن وجوه خزانه‌داری یا نحوه تخصیص صندوق اکوسیستم، به پلتفرم کمک کنند. از طرف دیگر، SLP با انجام بازی به دست می‌آید و می‌توان از آن برای پرورش Axies جدید استفاده کرد. هر دو AXS و SLP توکن‌های ERC-20 قابل معامله در شبکه اتریوم هستند.

بازی اکسی اینفینتی (Axie Infinity) یکی از بازی‌های جذاب در زمینه ارزهای دیجیتال است که با استفاده از آن می‌توان کسب درآمد کرد. اکسی‌های این بازی به 500 شکل متفاوت هستند و در دسته‌های مختلف مثل حیوانات آبزی، حشره، گیاه و … قرار می‌گیرند.

علاوه بر دریافت توکن‌های خاص این بازی در قبال اکسی‌ها، می‌توانید اکسی‌های خود را پرورش دهید، تیم قوی‌تری شکیل دهید و توکن‌های بیشتری به دست آورید. در مقاله بازی اکسی اینفینیتی چیست در مورد این بازی و ویژگی‌های آن بیشتر توضیح داده شده است. در بخش بعد،آینده ارز اکسی اینفینیتی را بررسی می‌کنیم.

آشنایی با پلتفرم اکسی اینفینیتی

نحوه ورود به بازی اکسی اینفینیتی

برای ورود به بازی، ابتدا کیف پول متامسک را نصب کنید. برای این کار وارد سایت metamask شوید و پس از انتخاب پلتفرم مورد نظرتان (یعنی دسکتاپ یا اندروید بودن) نسبت به نصب آن اقدام کنید. کیف پول رونین را برای نگهداری توکن‌های NFT نصب کنید (روش نصب این کیف پول هم به راحتی کیف پول متامسک می‌باشد).

کیف پول رونین که در بستر بلاک چین اتریوم ساخته شده از استاندارد های ERC20 و ERC721 پشتیبانی می‌کند. بنابراین می‌توانید این والت را برای بازی‌های بلاکچین مثل اکسی اینفینیتی و ذخیره توکن‌های NFT در نظر بگیرید. چون این کیف پول بین کاربرهای اکسی اینفینیتی از اهمیت زیادی برخودار است به کیف پول اکسی (Axie) نیز شناخته می‌شود و در پلتفرم‌های اندورید و IOS قابل اجرا می‌باشد.

در مرحله بعد نسبت به ساخت حساب کاربری در اکسی اینفینیتی اقدام نمایید، وارد مارکت اکسی به آدرس marketplace شوید و اتصال اکانت خود را تایید کنید. سپس ایمیل و پسورد خود را وارد نمایید. کد وارد شده به ایمیل خود را وارد و نسبت به تایید آن اقدام کنید. در نهایت وارد داشبورد شده و کیف پول متامسک خود را به حساب کاربری متصل نمایید.

پیش بینی آینده ارز اکسی اینفینیتی AXS توسط وبسایت‌های برتر

با بیان اینکه انتظار می رود سناریوی صعودی ادامه یابد، بسیاری از کارشناسان توصیه های سرمایه گذاری زیر را ارائه می دهند.

Wallet Investor

افزایش بلندمدت انتظار می‌رود. پیش بینی قیمت برای سال 2026، 142.87 دلار است. با سرمایه‌گذاری 5 ساله، انتظار می‌رود رشد درآمد حدود 211.66% باشد. در بلندمدت یک رکود پیش‌بینی می‌شود و Axie Infinity ممکن است در آغاز سال 2023 درخشندگی خود را از دست بدهد.

Digital Coin Price

طبق پیش‌بینی و تحلیل فنی Axie Infinity، قیمت AXS ممکن است در یک روند صعودی باقی بماند و تا پایان سال جاری از 80 دلار عبور کند که آن را به سرمایه‌گذاری خوبی تبدیل می‌کند.

GOV capital

قیمت Axie Infinity آینده امیدوار کننده‌ای دارد. ممکن است تا حدودی تحت تاثیر قرار بگیرد اما قیمت باز خواهد گشت و در سال 2025، قیمت پیش‌بینی‌شده برای Axie Infinity حدود 110 دلار است که سرمایه‌گذاری خوبی تلقی می‌شود.

CoinSkid

قیمت Axie Infinity ممکن است طی پنج سال بر اساس پیشرفت‌های جاری سه برابر شود. مثلاً تا سال 2025، قیمت Axie Infinity باید افزایش واضحی در حدود 512 دلار داشته باشد که پتانسیل کسب درآمد بلندمدت را نشان می‌دهد.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال  اکسی اینفینیتی تا سال 2026

پیش بینی قیمت اکسی اینفینیتی تا پایان 2022

توکن AXS کاملاً آماده است تا جایگاه قوی خود را در بین کاربران تأیید کند. پیش بینی می‌شود تا پایان 2022 توکن اکسی اینفینیتی بتواند از مقاومت 80 دلار عبور کند.

پیش بینی قیمت اکسی اینفینیتی تا پایان 2023

Axie Infinity (AXS) یک شبکه سریع و قابل اعتماد ایجاد کرده که ویژگی‌های آن می‌تواند به توکن AXS کمک کنند تا در سال 2023 قیمتی معادل 96.80 دلار کسب کند.

پیش بینی قیمت اکسی اینفینیتی تا پایان 2024

با در نظر گرفتن اعلان‌های فناوری و پیشرفتی که شرکت روی آن تمرکز کرده است، پیش‌فرض‌هایی وجود دارد که قیمت AXS در سال 2024 ممکن است به 120.45 دلار برسد.

پیش بینی قیمت اکسی اینفینیتی تا پایان 2025

با توجه به اینکه پلتفرم آن‌ها به شتاب خود ادامه می‌دهد و سرمایه قابل توجهی در بازار به دست می‌آورد، مجموعه ابتکارات اکوسیستم آن‌ها با تمرکز بر آموزش، گسترش و نوآوری ممکن است قیمت را به سطح 140 دلار در سال 2025 برساند.

پیش بینی قیمت اکسی اینفینیتی تا پایان 2026

در یک سناریوی بلندمدت برای پیش‌بینی آینده Axie Infinity، در سال 2026، قیمت توکن AXS قرار است در سال 2026 همگام با سایر ارزهای دیجیتال افزایش یابد و به 160 دلار برسد. برای AXS نیز خوش‌بینی چشمگیری پیش‌بینی می‌شود. عمدتاً به دلیل عملکرد ثابت آن در طول سال‌ها انتظار می‌رود بازدهی عالی برای سرمایه گذاران خود به ارمغان بیاورد.

 سخن نهایی

همانطور که در مقاله آینده ارز اکسی اینفینیتی توضیح داده شد، Axie Infinity در سال 2021 رشد زیادی داشته است و اگر به همین روش به رشد خود ادامه دهد، تا سال 2026 افزایش زیادی در قیمت آن رخ خواهد داد. شما برای کسب درآمد به چه بازی‌هایی مشغول هستید؟ خوشحال می‌شویم که نظرات و پیشنهادات  خود را با ما در میان بگذارید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

234 بازدید
پیش بینی آینده قیمت ارز اکسی اینفینیتی تا 2026
اگر شما هم بجز فعالیت در خرید و فروش ارز دیجیتال، زمزمه‌هایی در مورد بازی اکسی اینفینیتی و...
4.5 از 2 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید