021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

کاربرد گیفت کارت ایکس باکس

تاریخ انتشار : 2 دی 1399تاریخ بروزرسانی : 22 مرداد 1401 کارت‌های اعتباری

گیمرهایی که با کنسول ایکس باکس بازی می کنند برای خرید بازی ها نیاز به اعتبار دارند که از طریق خرید گیفت کارت ایکس باکس می توانند حساب خود را شارژ کنند. اما کاربرد گیفت کارت ایکس باکس گسترده از این هاست. برای خرید بازی ها و سرگرمی ها از فروشگاه ویندوز نیز می توان ازین گیفت کارت ها استفاده کرد. اگر با ماهیت گیفت کارت آشنا نیستید و یا از گزینه هایی که این گیفت کارت ها در اختیار شما قرار می دهند با خبر نیستید مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

بیشتر بدانید: گیفت کارت ایکس باکس چیست؟

نحوه خرید و کاربرد گیفت کارت ایکس باکس

گیفت کارت ها جایگزین پول نقد و اعتبار برای شارژ کردن اکانت هستند. اگر نیاز به خرید بازی های ایکس باکس داشته باشید پرداخت آنها را از طریق گیفت کارت ایکس باکس می توانید انجام دهید. دو مدل گیفت کارت فیزیکی و مجازی داریم. گیفت کارت های فیزیکی همانند کارت های عابر بانک هستند اما در ایران کاربردی ندارند. در واقع قسمت مهم این کارت ها فقط شماره و کد درج شده روی آن است. به همین علت استفاده از گیفت کارت مجازی پیشنهاد می شود. پس از خرید تنها کد روی کارت را وارد می کنید تا حساب شما به همان میزان شارژ شود. انواع گیفت کارت ها در وبسایت ایرانیکارت موجود هستند که بر اساس نیاز می توانید پرداخت به ریال انجام دهید و گیفت کارت به اعتبار دلاری دریافت کنید. پیشنهاد ایرانیکارت: علاوه بر محدودیتی که در استفاده از گیفت کارت فیزیکی در کشور ما وجود دارد، استفاده از گیفت کارت های مجازی دوستدار محیط زیست که بدون اتلاف کاغذ و انرژی شما را سریعتر به شارژ خود می رساند انتخاب سالم تری برای محیط زیست است.

گیفت کارت ایکس باکس

نکات گیفت کارت ایکس باکس

قبل ار خرید گیفت کارت ایکس باکس در نظر داشته باشید که خرید محصولات فیزیکی مایکروسافت با اعتبار این کارت ها امکان پذیر نیست و اینکه اعتبارات حساب شما قابل تبدیل نیستند. اما جدا از این دو مورد مزایای این گیفت کارت به شرح زیر است:

  • خرید بازی های ایکس باکس
  • استفاده از مزایا و امکانات مایکروسافت
  • امکان کادو دادن کد هدیه به دوستان و اطرافیان
  • این گیفت کارت ها بدون تاریخ انقضا بوده و محدودیتی در استفاده از آن ندارید.
  •  امکان خرید بر اساس قدرت خرید شما (در وبسایت ایرانیکارت گیفت کارت xbox در سه مبلغ 5 ، 15 و 20 دلاری موجودند).

گیفت کارت ایکس باکس

دیگر گیفت کارت های محبوب گیمرها

کارت های محبوب دیگری که برای پلتفرم های بازی دیگر وجود دارد که در مقالات قبلی به معرفی کاربرد این کارت ها و نحوه خرید آن از طریق ایرانیکارت پرداخته ایم. اگر می خواهید با انواع گیفت کارت ها آشنا شوید، می توانید لیست گیفت کارت های موجود در ایرانیکارت را می توانید در صفحه گیفت کارت ها  مشاهده کنید و برای خرید گیفت کارت پلی استیشن ، خرید گیفت کارت اوریجین و خرید گیفت کارت استیم از ایرانیکارت کمک بگیرید.

برای خرید انواع گیفت کارت، از طریق دکمه زیر درخواست خود را ثبت کنید.

خرید گیفت کارت

برای بازی پابجی هم که نامی آشنا برای گیمرهای ایرانی است خرید گیفت کارت پابجی امکان پذیر است.  آیا تجربه خرید گیفت کارت از ایرانیکارت را داشته اید؟ نظر خودتان را برای ما بنویسید و ما را در خدمات بهتر یاری کنید.

495 بازدید
کاربرد گیفت کارت ایکس باکس
گیمرهایی که با کنسول ایکس باکس بازی می کنند برای خرید بازی ها نیاز به اعتبار دارند که...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید