بازی های کریپتو

آموزش بازی لیگ آف کینگدامز و نحوه کسب درآمد از آن

آموزش بازی لیگ آف کینگدامز و نحوه کسب درآمد از آن

بازی لیگ آف کینگدامز League Of Kingdoms یک بازی استراتژیک NFT است که به بازیکنان اجازه می‌دهد درآمد کسب کنند. بسیاری از بازی‌های استراتژیک معروف در حال حاضر در نسخه موبایلی هم فعال شده‌اند. بازی‌های استراتژیک بین گیمرها و افراد فعال در حوزه خرید و فروش ارز دیجیتال محبوب هستند و برخی از بازیکنان حتی پول زیادی هم بابت آن‌ها خرج می‌کنند اما یک کمبود اساسی به نام مالکیت در این گونه بازی‌ها احساس می‌شود. در بازی‌های سنتی وقتی پول واقعی خرج می‌کنیم اغلب چیزی جز سرگرمی به دست نمی‌آوریم اما در بازی League of Kingdoms، هدف این است که به بازیکنان زمین مجازی و آیتم‌هایی بدهند که واقعاً آن‌ها را در اختیار داشته باشند که در زندگی واقعی ارزش داشته و بازیکنان بتوانند در حین بازی با فروش برخی از آیتم‌ها مانند منابع، سود کسب کنند. در این مطلب به بررسی و آموزش بازی لیگ آف کینگدامز می‌پردازیم. می‌خواهیم بدانیم که آیا این بازی ارزش بازی کردن را دارد؟ چگونه می‌توانیم به کسب درآمد از بازی لیگ آف کینگدامز بپردازیم؟

بازی League Of Kingdoms 

معرفی کلی بازی League Of Kingdoms

قبل از آموزش بازی لیگ آف کینگدامز، در این بخش با کلیات این بازی آشنا خواهیم شد. همانطور که گفتیم League Of Kingdoms یک بازی nft استراتژیک است که نسبت به برخی از بازی‌های استراتژیک دیگر، دارای ویژگی‌های بیشتری می‌باشد. در این بازی شما یک پادشاهی کوچک خواهید داشت و وظیفه شماست که پادشاهی خود را رهبری کنید. مانند برخی از بازی‌های استراتژیک، برای اجرای پادشاهی خود به منابع زیادی نیاز دارید. منابعی برای آموزش نیروهای خود و ارتقاء زیرساخت‌های داخل پادشاهی شما مورد نیاز است. منابع به عنوان سوخت عمل می‌کنند و بدون آن، پادشاهی شما کار نخواهد کرد.

 برای خرید و فروش ارز دیجیتال می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال

در پادشاهی خود، می‌توانید مزرعه ذرت، اردوگاه چوب، معدن سنگ و معدن طلای خود را بسازید. همچنین باید یک پادگان برای آموزش نیروهای خود بسازید. این نیروها می‌توانند از پادشاهی شما در برابر حمله دشمن محافظت کنند. شما همچنین می‌توانید از نیروهای خود برای حمله به برخی از موجودات درون بازی مانند اسکلت‌ها یا گولم‌ها استفاده کنید و یا اینکه نیروهای خود را برای حمله به پادشاهی‌های دیگر بفرستید. انجام این بازی سخت نیست، تنها کاری که باید انجام دهید این است که منابعی را جمع آوری کنید، تعدادی سرباز را آموزش دهید و از استراتژی خود برای حمله و دفاع از پادشاهی خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی‌‌های کریپتو- دریافت ارز دیجیتال با بازی!

 

آموزش ساخت حساب کاربری در بازی League of Kingdoms

ابتدا باید یک کیف پول Metamask ایجاد کنید زیرا این کیف پولی است که برای ورود و اتصال آن به League of Kingdoms از آن استفاده می‌کنید و برای ذخیره دارایی NFT که از بازی به دست می‌آید، به آن نیاز دارید. در ادامه مراحل ایجاد یک حساب کاربری Metamask مشاهده می‌کنید.

بیشتر بخوانید: پرسودترین بازی‌های متاورسی

 

 • ابتدا از طریق مرورگر خود وارد وبسایت metamask.io شوید.

 • روی install Metask for chrome کلیک کنید، سپس Metamask را مانند تصویر زیر به افزونه Chrome خود اضافه کنید.

آموزش ساخت حساب کاربری در بازی لیگ آف کینگدامز leagueofkingdoms

 • بعد از اینکه Metmask را در به عنوان افزونه مرورگر کروم خود نصب کردید، باید به ایجاد یک حساب کاربری ادامه دهید.

 • پس از نصب در صفحه جدید روی Get Started کلیک کنید. سپس دو گزینه Import wallet و Create a wallet نشان داده می‌شود و اگر اولین بار است که کیف پول متامسک ایجاد می‌کنید، گزینه Create a wallet را انتخاب کنید.

 • پس از آن با کلیک بر روی I Agree قوانین و شرایط موافقت کنید.

 • اکنون عبارت Secret Backup خود را دریافت خواهید کرد. از این کلمه‌ها به خوبی نگهداری کنید زیرا فقط با در اختیار داشتن کلمات بازیابی می‌توانید کیف پول خود را بازیابی کنید. همچنین هر شخصی کلمات بازیابی کیف پول شما را داشته باشد، دسترسی به سرمایه شما را خواهد داشت. بنابراین کلمات را به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار ندهید. شایان ذکر است، اگر به طور تصادفی عبارت پشتیبان مخفی خود را گم کردید یا فراموش کردید، دیگر نمی‌توانید به کیف پول Metamask خود دسترسی پیدا کنید. بنابراین توصیه می‌شود فایل پشتیبان را روی کاغذ بنویسید و در مکانی امن قرار دهید و به کسی نشان ندهید.

 • بعد از اینکه یک کپی از عبارت پشتیبان مخفی خود تهیه کردید، به مرحله بعدی بروید و در آن عبارات بازیابی خود را به ترتیب وارد کنید.

 • پس از اینکه تمام عبارات پشتیبان مخفی خود را به درستی قرار دادید، می‌توانید کار با کیف پول خود را آغاز کنید.

اکنون برای بازی League of Kingdoms آماده هستید، در وب سایت آن‌ها به آدرس leagueofkingdoms به بازی دسترسی پیدا می‌کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش بازی آپلند upland | کسب درآمد از آپلند

 

آموزش بازی League of Kingdoms

در این قست یک راهنما برای آموزش بازی لیگ آف کینگدامز قرار داده‌ایم که با نحوه عملکرد بازی آشنا شده و بتوانید به راحتی در این بازی ارتقا یابید.

مراقب منابع خود باشید.

همانطور که گفتم مانند برخی از بازی‌های استراتژی، منابع به عنوان سوخت برای پادشاهی‌های شما استفاده می‌شود. شما برای آموزش سربازان و ارتقاء سطح هر آموزش در بازی به آن‌ها نیاز خواهید داشت. بنابراین بهترین کار این است که مراقب منابع باشید. برای حداکثر تولید منابع، مزرعه، کمپ چوب، معدن و معدن طلای خود را بر اساس سطح قلعه خود، ارتقا دهید. شما همچنین می‌توانید نیروهای خود را برای جمع آوری منابع خارج از قلمرو خود بفرستید و همیشه به دنبال بالاترین سطح منابع در نزدیکی خود باشید زیرا هر چه سطح بالاتر باشد، می‌توانید بیشتر به دست آورید.

همیشه بیمارستان خود را ارتقا دهید.

شما همیشه باید بیمارستان خود را به بالاترین سطح ممکن ارتقا دهید زیرا باید به خاطر داشته باشید که این بازی یک بازی جنگی است و احتمال حمله یک بازیکن به پادشاهی شما وجود دارد. زمانی که کسی به پادشاهی شما حمله می‌کند، نیروهای مجروح شما به بیمارستان فرستاده می‌شوند و زمانی که ظرفیت بیمارستان شما کم باشد، تعدادی از سربازان مجروح شما خواهند مرد. بنابراین با ارتقاء بیمارستان، ظرفیت سربازان مجروح قابل درمان افزایش می‌یابد.

 بیشتر بخوانید: آموزش کسب درآمد از بازی rummy

به یک اتحاد قابل اعتماد و قوی بپیوندید.

مانند هر بازی استراتژیک، ملحق شدن به یک اتحاد الزامی است زیرا زمانی که در یک اتحاد هستید، سریع‌تر ارتقا می‌یابید. همچنین پیوستن به اتحاد مزایای زیادی دارد که می‌توانید مزایای آن را در زیر بخوانید.

محافظت 

اتحاد شما می‌تواند از شما در برابر بازیکنان متخاصم محافظت کند، به خصوص زمانی که در یک اتحاد قوی هستید، دشمن برای حمله به پادشاهی شما تردید خواهد کرد.

فناوری

فناوری اتحاد به شما کمک می‌کند تا نیروهای خود را مانند حمله، دفاع، سرعت نیرو و تولید مواردی مانند افزایش مواد غذایی، چوب، سنگ، تولید طلا، سرعت جمع‌آوری و… افزایش دهید.

آموزش کامل بازی لیگ آف کینگدامز League of Kingdoms

رشد سریع‌تر

اتحاد می‌تواند به شما در سرعت بخشیدن به ارتقاء ساختمان کمک کند.

بازار

با دادن یک کمک مالی در اتحاد، یک سکه به دست خواهید آورد و بنابراین می‌توان از سکه برای خرید موارد مفید در فروشگاه اتحاد استفاده کرد. همچنین کمک‌هایی که می‌کنید به ویژگی پادشاهی شما اضافه می‌شود.

مسابقه

شما باید در مسابقه‌ای علیه هیولای قدرتمندی مانند Deathkar و اژدها رهبری کنید یا به آن بپیوندید تا پاداش‌هایی مانند کریستال، طلا، گنج، منابع و موارد دیگر را دریافت کنید.

 بیشتر بخوانید: چگونه از بازی آنلاین کسب درآمد کنیم؟

همیشه قلعه خود را ارتقا دهید.

قدرت شما قلعه پادشاهی شما است. برای افزایش قدرت خود باید قلعه خود را ارتقا دهید تا ویژگی‌های بیشتری مانند محدودیت نیرو، ظرفیت نیروهای راهپیمایی و تا حد زیادی قدرت پادشاهی خود را افزایش دهید.

همیشه نیروهای خود را آموزش کنید.

نیروهای شما کاربردهای زیادی دارند. از پادشاهی شما در برابر دشمنان مهاجم دفاع می‌کند، هیولاهای خارج از قلمرو خود را شکست می‌دهد، از آن‌ها برای حمله به دشمنان دیگر در طول جنگ استفاده می‌کنند و می‌توانند منابع خارج از قلمرو شما را جمع آوری کنند. هر چه تعداد نیروهای شما بیشتر شود منابع بیشتری را به دست می آورند. بنابراین همیشه در صورت امکان، نیروهای بیشتری را آموزش دهید.

سطح تمام ساختمان‌های خود را ارتقا دهید.

سطح پادشاهی شما بر اساس سطح قلعه شما است اما قبل از اینکه بتوانید سطح قلعه خود را ارتقا دهید، الزامات خاصی وجود دارد. برخی از ساختمان‌های شما قبل از اینکه بتوانید سطح قلعه خود را ارتقا دهید باید به سطح خاصی برسند. به صورت کلی عاقلانه‌تر است که همیشه سطح ساختمان خود را نزدیک به سطح قلعه خود نگه دارید.

همیشه فناوری آکادمی خود را ارتقا دهید.

آکادمی شما یکی از کلیدهای پیشرفت پادشاهی شما است، همیشه مطمئن شوید که فناوری آکادمی را ارتقا می‌دهید زیرا آمار نیروهای شما مانند HP، حمله، دفاع، سرعت و قدرت نیروها را افزایش می‌دهد و به شما امکان می‌دهد سربازان رده بالاتری را آموزش دهید. فناوری آکادمی شما همچنین می‌تواند تولید منابع، سرعت جمع آوری، فضای ذخیره‌سازی و موارد دیگر را افزایش دهد.

 بیشتر بخوانید: بازی تتان آرنا چیست | کسب درآمد در Thetan Arena

اکنون که آموزش بازی لیگ آف کینگدامز League of Kingdoms را مشاهده کردید، ممکن است از خود بپرسید که چگونه می‌توانید در این بازی درآمد کسب کنید، چگونه منابع را برای سود بفروشید؟ در بخش بعد به شما آموزش می‌دهیم که کسب درآمد از لیگ آف کینگدامز چگونه است.

کسب درآمد از لیگ آف کینگدامز چگونه است؟

دو راه برای کسب درآمد در League of Kingdoms وجود دارد:

 1. تبدیل منابع به NFT و سپس فروش آن در بازار Opensea

 2. خرید زمین در بازی و ارتقای سطح برای دریافت پاداش به صورت Dai

تبدیل منابع به NFT

این روش هیچ پیچیدگی ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که منابع بازی را از طریق کوئست‌های روزانه، تولید کننده‌هایی که در بازی دارید، حملاتی که انجام می‌دهید و پاداش‌هایی که دریافت می‌کنید، به NFT تبدیل کرده و سپس وارد MarketPlace پلتفرم Opensea شوید (زیرا خود بازی مارکت پلیس ندارد). نکته حائز اهمیت این است که حداقل مقداری که می‌توانید برای فروش به NFT تبدیل کنید 1000000 از هرکدام از انواع منابع و هر 8 ساعت یک بار است. کمتر از این مقدار امکان MINT کردن ندارد.

پیشنهاد مطالعه: NFT یا توکن غیرقابل معاوضه چیست؟

 • از قسمت PROFILE تب NFT را انتخاب کرده و روی Connect a Wallet کلیک کنید تا کیف پول متامسکی که به صورت افزونه نصب کردید به بازی متصل گردد.

آموزش کسب درآمد از لیگ آف کینگدامز - نحوه اتصال کیف پول به بازی

 • پس از انتخاب، یک اعلان در کیف پول متامسک برای شما ارسال می‌شود که لازم است با تایید آن روی گزینه sign کلیک کنید. به این صورت کیف پول شما متصل می‌شود. پس از اتصال تصویری همانند تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

آموزش کسب درآمد از لیگ آف کینگدامز - نحوه جمع آوری منابع

 • اکنون از قسمت پایین سمت چپ روی کیف پول کلیک کنید تا صفحه‌ای مشابه صفحه زیر برای شما باز شود.

آموزش کسب درآمد از لیگ آف کینگدامز - نحوه انتخاب شبکه

 • روی قسمت فلش سبز رنگ کلیک کنید و شبکه پولیگان را انتخاب کنید زیرا هزینه کارمزد بسیار ارزانی دارد. اکنون به قسمت RESOURCES برگردید. مشاهده می‌کنید که گزینه MINT به منوی شما اضافه شده است. همانطور که اشاره کردیم، برای جمع آوری منابع خود، حداقل 1000000 از منابع لازم است. پس از انتخاب منبع مورد نظر خود برای فروش کافیست روی MINT کلیک کنید.

 • مرحله بعدی انتخاب کیف پول است و از آن جایی که ما از Metamask برای League of Kingdoms استفاده کردیم، روی Metamask کلیک کنید و یک تایید در کیف پول Metamsk شما ظاهر می‌شود، فقط روی تایید کلیک کنید و چند ثانیه یا چند دقیقه صبر کنید و خواهید دید که منابع اضافه شده و Metmask تأیید می‌کند که تراکنش تأیید شده است. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که منابع مینت شده را در بازار League of Kingdoms بفروشید. به همین منظور در تب دیگر مرورگر خود opensea.io را تایپ کنید و کیف پول Metamask خود را در Opensea متصل کنید. پس از تأیید، یک حساب در Open sea برای شما ایجاد خواهد شد.

 • بعد از اینکه حساب Opensea خود را تأیید کردید، روی PROFILE کلیک کنید، از بخش  My Collection می‌توانید منابع شده خود را ببینید. سپس روی آیتم‌ها کلیک و گزینه SELL را انتخاب کنید. اکنون می‌توانید قیمت منابع خود را انتخاب کنید. قیمت بر اساس اتریوم خواهد بود.

خرید زمین در بازی

روش دوم کسب درآمد از این بازی، خرید زمین است. وقتی یک LAND یا زمین در این بازی خریداری کنید، بر اساس سطح پادشاهی خود به صورت توکن DAI پاداش دریافت خواهید کرد. در حال حاضر ارزان‌ترین زمین در این بازی حدود 0.4 اتریوم قیمت دارد.

آموزش خرید زمین در بازی لیگ آف کینگدامز League of Kingdoms

 • برای خرید زمین کافیست از بخش PROFILE تب NFT از منوی کناری LAND را انتخاب کرده و روی BUY LAND کلیک کنید تا به بازار OPENSEA منتقل شوید. سپس از موارد موجود می‌توانید یک زمین را انتخاب کنید.

آموزش خرید زمین لیگ آف کینگدامز League of Kingdoms در پلتفرم opensea

 • روی زمین کلیک کنید تا اطلاعات زمین انتخابی یعنی لوکیشن، سطح و… را مشاهده کنید. برای خرید نهایی باید به میزان قیمت زمین و هزینه تراکنش در کیف پول اتریوم خود موجود داشته باشید. در صورت موجود بودن با کلیک بر روی buy now، کیف پول شما متصل و پس از تایید نهایی مبلغ از کیف پول کسر شده و شما مالک رسمی زمین خواهید شد.

کسب درآمد از لیگ آف کینگدامز - آموزش مشاهده جزییات زمین لیگ آف کینگدامز League of Kingdoms در opensea

 • مالکیت شما به صورت nft در کالکشن پلتفرم opensea مشخص است و هیچ کسی نمی‌تواند مالکیت شما را تغییر دهد مگر اینکه تصمیم به فروش زمین خود بگیرید.

سخن اخر

League of Kingdoms یکی از بهترین بازی‌های NFT استراتژیک است. شما هرگز در این بازی خسته نخواهید شد. اگر هم می‌خواهید برای کسب درآمد از بازی در آن فعالیت کنید، باز هم انتخاب خوبی است زیرا این بازی کاملا رایگان بوده و شما می‌توانید League of Kingdoms را بدون صرف حتی یک سکه بازی کنید. امیدوارم مقاله‌ آموزش بازی لیگ آف کینگدامز League Of Kingdoms و نحوه کسب درآمد از آن به شما در این بازی کمک کرده باشد. همچنین اگر پیشنهادی دارید، از بخش نظرات در زیر، دیدگاه خود را بیان کنید.

آموزش بازی لیگ آف کینگدامز و نحوه کسب درآمد از آن
بازی لیگ آف کینگدامز League Of Kingdoms یک بازی استراتژیک NFT است که به بازیکنان اجازه می‌دهد درآمد کسب کنند. بسیاری از بازی‌های استراتژیک معروف در حال حاضر در نسخه...
5 از 1 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

 1. سلام خوب هستید؟
  من Mint را میزنم میره صفحه دراگون ها میزنه دراگون ندارم. حتما باید داشته باشم تا منابع بتونم بفروشم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   بله این گزینه در آپدیت های اخیر ایجاد شد. پیش از فروش منابع ملزم به داشتن دراگون نبود.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام خسته نباشید من خیلی وقت پیش داشتمش ولی توی آپدیت جدید می‌بره به drago’s lair من egg اژدها دارم با اونا میشه؟هم قزمز طلایی و سبز

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     برای کسب درآمد باید دراگون خریداری کنید.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام
  برای انتقال لوکا به متامسک چقدر برای کامزد اتریوم لازمه?
  شما میتونید برام خریداری کنید ،بفرستید تو کیف پول متامسکم?
  ممنون اگه راهنماییم کنید.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کارمزد یک مقدار ثابت نیست و بسته به شلوغی شبکه و موارد دیگر در هر لحظه متفاوت است. این مقدار می تواند بین 3 تا 15 دلار متغیر باشد.
   خرید باید توسط خود شما صورت بگیرد. از این لینک می توانید از طریق ایرانیکارت توکن لوکا را خریداری کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. سلام از داخل بازی نمیشه دراگو تولید کرد ؟
  و اینکه طریقه بدست آوردن کهربای روح اژدها از کجاست !؟ باید تانهال بالا بره یا شرایط خاصی داره

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام وقت بخیر
   خیر باید خریداری کنید.
   بعد از خریداری دراگو از طریق اتک می توانید کهربای اژدها را استخراج کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. سلام وقتی کیف پول وصل کردم میگه هیچ منابعی ندارم در حالی که هم منابع کافی دارم که نزدیک ۲ میلیون غذا و هم اینکه داخل تب resource هستم و وقتی دکمه رفرش هم میزنم بازم هیچی نمایش نمیده

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   در ابتدا بازیکنان این بازی می توانستند بدون مجوز خاصی فرآیند مینت کردن را انجام دهند. با این حال به تازگی شرایط تغییر کرده و تنها کاربرانی که دارای drago هستند می توانند از ویژگی های انحصاری بازی استفاده کنند.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • پس با این شرایط من چقدر باید هزینه کنم که بتونم drago تهیه کنم و اینکه ایران کارت میتونه خریدش انجام بده؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • از طریق این لینک وارد مارکت پلیس بازی شده و لیست دراگوها را مشاهده کنید. از قیمت 0.12 اتریوم به بالا دراگو وجود دارد.

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
     • سلام از داخل بازی نمیشه دراگو تولید کرد ؟
      و اینکه طریقه بدست آوردن کهربای روح اژدها از کجاست !؟ باید تانهال بالا بره یا شرایط خاصی داره

      آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. سلام من وقتس وارد صفحه nft میشم وقتی میخوام mint کنم منو میبره نو صفحه دراگ چیکار باید بکنم
  منابع کافی هم دارم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   باید از منوی سمت چپ تب resources را انتخاب کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. پیشنهاد می کنم اصلا سمت این بازی نرید با وجود اینکه به ظاهر بازی فعالی هست اما بزرگ ترین مشکل بن کردن داخل بازی من بعد از 3 سال فعالیت در بازی بن شدم نه تنها من خیلی ها بن شدن عملا هر چند ماه یه بار یه موج بنی راه میندازن چراشو نمی دونم این سری که بن شدم 1 ماه کامل در حال پیگیرم اما به هیچ عنوان اکانتم رو از بن در نیاوردن براشون دلیل آوردم و مدرک که کاری نکردم در بازی حتی یه اشتباه هم انجام ندادم اما با وجود زمان زیاد و هزینه های هم که داخل بازی انجام دادم با این حال بن شدم و اکانتم از دست رفت اگر نمی خواید اینده پشیمان بشید اصلا وارد این بازی نشید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   طبق بررسی ها افرادی که بین اکانت های مختلف سوییچ کرده یا به عنوان مهمان وارد بازی شده اند، حساب کاربری آن ها بلاک می شود. این مشکل وجود دارد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. سلام خسته نباشید .. من بهشون ایمیل دادم هیچ جوابی ندادن دوروزه منتظرم من توبازی خیلی خوب پیش رفتم لطفا کمکم کنین چیکاربایدبکنم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   متاسفانه بازی این باگ را دارد که در صورت از دست رفتن حساب سخت می توان بازیابی کرد. بهتر است ایمیل های بیشتری ارسال کنید. تنها راه ارتباط با پشتیبانی است.
   پایدار باشید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   به سایت بازی از این لینک مراجعه کنید. تمامی آدرس های شبکه های اجتماعی و ایمیل رسمی در وب سایت موجود است. می توانید از طریق ایمیل مشکل خود را بازگو کنید. معمولا پاسخ دهی در مدت کوتاهی صورت می گیرد.
   پایدار باشید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • من رو لینکی که گفتین کلیک کردم یه صفحه برام بازشد اونجا فقط یه ادرس ایمیل پایین صفحه هست که زده تماس با .. من برا اون ادرس ایمیل فرستادم هنوز جوابی نیومده .. درست انجام دادم ؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     بله، معمولا پاسخ دهی ممکن است زمانبر باشد. اما می توانید به یک ایمیل بسنده نکنید.
     پایدار باشید.

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • رو لینکی که فرستادین کلیک کردم .. آخر مطالب پایین صفحه یه ایمیل هست زده تماس با .. من ب اون ادرس ایمیل دادم .. درست انجام دادم یا اشتباه رفتم ؟چون جزاون ادرس سایتی نبود

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. سلام وقت بخیر سوال من اینه آیا سرمایه اولیه نیازهست که این بازی رو بتونی شروع کنی یا بامنابعی که توبازی بدست میاری می‌توان بازی را اداره کرد؟؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   قطعا داشتن زمین یا لند در این بازی درآمد بیشتری ایجاد می کند اما بدون سرمایه اولیه نیز می توان کسب درآمد کرد.
   پایدار باشید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • خیر بدون سرمایه اولیه اجازه نمی ده کسب درآمد کنید بعد از اضافه شدن دراگون به بازی باید حتما دراگون داشته باشید تا بتونید منابع رو mint و به صورت nft به فروش برسونید یعنی رسما برای شروع بازی یا بهتر بگم شروع کسب درآمد از بازی باید حداقل 50 دلار سرمایه اولیه بزارید برای خرید دراگون و البته این خودش ریسک بزرگیه چون بازی بدون دلیل در حال بن کردن بازی کن می باشد ( شخصا خودم یکی از بنی ها هستم ) که داخل دیسکورد با سند و مدرک پیگیری کردم ولی براشون اهمیت نداره

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. سلام من نمیتونم وارد بازی بشم .. وقتی بازی رو بازمیکنم و بارگذاری میشه یه پیام با عنوان شما با چندین حساب وارد شده اید و این حساب برای همیشه ممنوع میباشد برام میاد درحالیکه من از اول تا اخر فقط از یه اکانت استفاده کردم .. حالا چندروزه ب مشکل خوردم چجوری باید حلش کنم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   این مشکل در بازی چندین بار ایجاد شده است. تنها راه ارسال تیکت به پشتیبانی بازی و توضیح مشکل است.
   پایدار باشید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. سلام وقت بخیر.آیا با ای پی ایران میشه بازی کرد؟؟وامکانش هست که در آینده ایران رو تحریم کنه؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   خیر باید با استفاده از فیلتر شکن به بازی متصل شوید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 11. سلام
  قسمت nftتوی پروفایل واسه من بالا نمیاد
  مشکل از‌کجاست و راه حلش چیه!؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کیف پول خود را به بازی متصل کرده اید؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام داخل اکانت من اصلا قسمت nft وجود نداره چکار باید بکنم؟!؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     از بخش پروفایل تب nft می توانید این قسمت را ببینید. برای مینت کردن منابع ابتدا باید یک کیف پول به بازی متصل کنید.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 12. You don’t have resources nfts in your wallet
  سلام این رو برام میاره مینت هم میکنم میره یه صفحه دیگه اصلا نمیدونم باید چیکار کنم میشه راهنماییم کنین لطف در حقم میکنین ممنونم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   این پیغام به معنای نداشتن منابع کافیست. توجه کنید برای مینت کردن باید 20 درصد در منبع باقی بماند. برای مثال اگر قصد مینت کردن 1 میلیون را دارید باید 200 هزار در منبع شما باقی بماند.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 13. سلام چطور ميتونم صف نهم ازاد كنم الان هشت تا دارم vip15 و تو مستري هم يك صف گرفتم مرسي از راهنماييتون

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   با انجام تسک های بازی به سطح بالاتر می روید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام
   ببخشید من در فضای بازی نمیتونم قسمت drago lair رو از لول یک به بالا لول آپ کنم میگه شما نیاز به drago soul دارید . و هیچ دراگو ندارم
   چطور میتونم این قسمت رو لول آپ کنم ؟؟؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام و احترام
    باید از فروشگاه های nft خریداری کنید.
    پایدار باشید

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 14. سلام خسته نباشی از لول چند میشه منابع فروخت بدون اینکه زمین بخرم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   مخزن های شما باید بتوانند حداقل 1 میلیون از منابع را جمع آوری کنند. سپس می توانید آن ها را برای به فروش رساندن مینت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 15. درود حدود یکسال است به دلیل یکسری از مشکلات چند اکانتی که تا لول 29 رساندم رو نتونستم فعال کنم الان میخوام ازتون بپرسم که آیا ارزش داره وقت بگذارم و ادامه بدم و وضعیت اکانتها رو مثل قبل پایدار کنم یا نه و هر اکانت چه میزان درآمدی در حال حاضر میتونه بذام داشته باشه البته زمین ندارم این رو بکم و از مینت کردن منابع میخوام درآمد کسب کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   درآمد هر اکانت بسته به میزان فعالیت شما دارد. از مینت کردن منابع می توان درآمد محدودی داشت با این حال داشتن زمین درآمد بسیار خوبی برای شما خواهد ساخت چرا که علاوه بر فعالیت شما، ماهانه dai بر اساس لول زمین به شما اهدا خواهد شد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 16. در مرحله چندم بازی میتوانیم. کسب درآمد را شروع کنیم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   در این بازی به شرط خرید زمین می توانید از همان سطوح اولیه کسب درآمد کرد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام وقته شما بخیر من از دو روزه بازی میکنم لولم ۱۲شده ولی نمیتونم معادنم رو بفروشم هر کدوم رو ۲میلیون جمع‌کردم برنامه های اوپن سی . تراست والت . متامسک هم رو دارم ولی نتونستم برداشت کنم ایراد کار از کجاست میشه راهنماییم کنین؟؟؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     بعد از اینکه ولت متامسک رو به بازی متصل کردین، منابع رو مینت کنین و بعد در پلتفرم اوپن سی هم کیف پول را متصل کنید. به این ترتیب منابع مینت شده را می توانید در اوپن سی بفروشید.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   بسته به لول زمین شما در این بازی امکان کسب 1 تا 30 توکن DAI وجود دارد.
   پایدار باشید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 17. سلام من حدود ۱۰۰۰۰تا کوپن لوکا دارم نمی‌دونم چجوری چنج میشه به ازای. هر کوپن 0.01 لوکا میده ولی طریقه چنج کردنش سخته

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   از توکن های لوکای خود می توانید برای خرید اقلام درون بازی استفاده کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام بازی من چهار روز است ارور میدهد تا ۲۴ ساعت نمیتوانم وارد بازی شوم ایا میتوانید کمکم کنید خواهش میکنم

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     بازی را به روز رسانی کنید.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 18. سلام من میخواستم رو گوشی مینت کنم هرکاری میکنم نمیشه وصل میشه ولی میام بازی اون بای نمیوفتع تو دسکتاپ هم لود نمیکنه 9مرحله رو

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   نسخه وب سرعت مناسبی دارد پیشنهاد می کنیم مینت را از طریق نسخه وب انجام دهید. این بازی گرافیک بالایی دارد از اتصال اینترنت و پتانسیل سیستم خود مطمئن شوید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 19. سلام من با موبایل بازی کردم و حالا که میخوام ولت رو معرفی کنم متامسک جز گزینه ها نیست و مدام به تراست وصل میشم میشه راهنمای بفرمائید چطور به متامسک وصل بشم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   بله این مشکل در بازی لیگ آف کینگدامز وجود دارد. برای اتصال ولت باید حتما از طریق کامپیوتر اقدام کنید. افزونه کیف پول متامسک را نصب کرده و از طریق نسخه وب وارد بازی شده و کیف پول خود را متصل کنید. با یکبار اتصال، در نسخه موبایل دیگر مشکلی نخواهید داشت.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 20. سلام و درود بنده از این بازی واقعا لذت میبرم اما بنظرم برداشتش انقد راحت نباشه چون من ماتیک زدم رفته شبکه اسمارت چین باید از پل استفاده کرد که فکر میکنم کار نشدنی باشه

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 21. سلام چطور میتونیم بفهمیم هر کدام از منابع چقدر قیمت دارند ؟ مثلا قیمت 1 میلیون چوب یا سنگ چقدر است

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 22. سلام
  میخواستم جیمیلی که توی بازی ثبت کردم رو تغییر بدم.
  امکانش هست؟اگر هست با چه روشی باید انحام بشه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، تجربه کاربران نشان داده در صورت عوض کردن ایمیل امکان از دست رفتن اکانت وجود دارد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 23. سلام خوبین
  ببخشید چطور باید دستمزد پولیگان را با دلار بپردازیم
  بعد چقد طول می‌کشه تقریبا منابع به فروش برسه

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، آیا منظورتان از دستمزد کارمزد هست؟ مقداری پالیگان در ولت خود نگهداری کنید تا کارمزد از آن پرداخت شود.
   زمان فروش بستگی به بازار و عرضه و تقاضا دارد و زمان دقیقی نمی‌توان برای آن در نظر گرفت.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 24. سلام نمیدونم چرا امروز وقتی خواستم وارد بازی بشم پیغام میده که بدلیل چند حسابی ورود برای یک هفته ممنوعه من فقط یک حساب بیشتر ندادم چکار باید کرد

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   اگر از چند دستگاه مختلف و یا به عنوان مهمان به این بازی وارید شوید، این اتفاق رخ می‌دهد و گاها حساب شما را برای همیشه مسدود می‌کند. تا پایان فرصت اعلام شده صبر کنید و از نسخه وب وارد شوید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 25. سلام من مقدار 220000 توکن loka از ایردراپ خریدم و الان تو کیف تراست منتها تو کیف قیمت نداره ولی قیمتشو نگاه میکنم یکو خوردهای هست میشه یه راهنمایی کینن ک چرا تو کیف قیمت نداره و اسا قابل فروش هست یا نه

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، باگ ولت تراست است که در ارزهای دیگر هم رخ داده، این ارز هنوز در کوین مارکت کپ نیز لیست نشده و اطلاعاتی از صرافی‌های پشتیبانی کننده در دسترس نیست. بهتر است برای دریافت بروزترین اتفاقات این ارز اخبار را از سایت اصلی آن ( اگر دارد!) دنبال کنید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 26. سلام
  اگه توی این بازی 1 میلیون طلا جمع کنیم، تقریبا به چند دلار میتونیم بفروشیم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، 1 میلیون طلای بازی تقریبا 8 تا 10 دلار می‌باشد.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 27. سلام وقت بخیر موقع اتک کردن اگه بخوام طرف چی قدر منابع داره از کجا بفهمم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، روی کلن مورد نظر کلیک کرده و سپس روی علامت چشم کلیک کنید تا اطلاعات منابع برای شما ارسال شود.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 28. سلام وقتتون بخیر
  من داخل کیف پولم هیچ متیکی ندارم وخالیه و میخوام چوبم رو حدود دومیلیون شده بفروشم ولی نمیشه دلیلش چیه چقدر متیک لازمه بریزم داخلش؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، باید 40% مبلغی که می‌خواهید mint کنید در بازی بماند تا به شما اجازه برداشت بدهد.
   نیازی به داشتن متیک نیست. متیک زمانی برای شما لازم است که در اوپن سی سفارش فروش خود را ثبت کنید. در اوپن سی باید مقداری کارمزد پرداخت کنید که ناچیز است (بین 1 تا 10 دلار)

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 29. سلام بعضی ها میگن اکانت بازی شون بن میشه یا دیگه نمیتونن ازش استفاده کنن دلیلش چیه که میپره اکانت؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، در نسخه موبایل باگ هایی وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم اگر در حین انجام از بازی خارج شدید با نسخه وب بار دیگر اکانت خود را متصل کنید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 30. سلام آیا کسی تا حالا در آمد کسب کرده از این بازی یا خیر؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 31. با سلام نحوه ایجاد اتحاد و یا پیوستن به یک اتحاد چجوری هستش یا اگه خودم اتحاد بزنم چجوری بقیه رو دعوت کنم یا چجوری یه نفر رو سرج کنم و دعوت کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، روی بخش alliance در گوشه پایین سمت راست بازی کلیک کنید، با دو گزینه join و create مواجه می‌شوید. برای اضافه شدن به اتحاد دیگران گزینه join را انتخاب کرده و سپس لیستی از اتحاد های موجود نمایش داده می‌شود. برای ساخت هم گزینه create را انتخاب کرده و از بین بازیکنان موجود دعوت نامه بفرستید. همچنین شما می توانید در اکسپلور خود بازی که چت عمومی دارد نیز از دیگران بخواهید به اتحاد شما بپیوندند.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 32. سلام.
  بازی من اخرین ورژن هستش و از فیلتر شکن هم استفاده میکنم اما تب ان اف تی نداره.
  گوشیمم آیفون هست میتونید کمک کنید؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، اتصال کیف پول تنها از طریق نسخه وب قابل انجام است. با نسخه وب بازی کیف پول خود را متصل کنید سپس از طریق موبایل به انجام بازی بپردازید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 33. سلام…
  کیف متامسک نصب کردم از کوگل پلی..
  ولی تو بازی که میرم پروفایل و nft رو میزنم فقط کریت ولت میاره و تراست ولت و چنتا کیف پول دیگه هست و متامسک اصلا نیست…و اصلا اون سایر گزینه ها مث پولیگان و اتریوم و به اینا نمیرسه اصلا..
  چرا؟؟؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی،یک بار دیگر بازی را نصب کردم تمام مراحل به صورت اولیه بود. به محض اولین ورود در بخش nft گزینه connect wallet قابل مشاهده است. پس از آن نیز کیف پول های متامسک و … برای اتصال نمایش داده می شوند. شما می توانید با نسخه وب از طریق افزونه متامسک کیف پول خود را متصل کنید. به این صورت وقتی از طریق اپلیکیشن وارد بازی شوید، کیف پول شما متصل شده و نیاز به اتصال دوباره نیست.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 34. با سلام من نمی‌دونم چرا دیگ نمیتونم وارد نقشع بشم با نت های متفاوت و فیلتر شکن های متفاوت انجام دادم اما نمیتونم وارد صفحه نقشه بشم و اتک بزنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، یعنی گزینه field در صفحه شما موجود نیست؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 35. سلام من کیف پول ساختم اما هر کاری میکنم به بازی وصل نمیشه با فیلترم امتحان کردم میشه کمکم کنید ؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، متامسک را نصب کرده و آن را روی شبکه پولیگان تنظیم نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 36. سلام وقتتون بخیر
  یه مشکلی برام پیش اومده تو بازی
  بعد آپدیت بازی دیگه وارد اکانت بازی نمیشه و مینویسه اکانت نامعتبر هستش
  دفعه اول اینجوری شد نفهمیدم بخاطر چیه یه اکانت دیگه ساختم ولی آپدیت که کردم دیگه وارد بازی نشد،چیکارش کنم؟؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، این مشکل در این بازی وجود دارد حتی خود توسعه دهنده نیز توصیه کرده که سعی کنید از اکانت خود خارج نشوید. از نسخه وب استفاده کنید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 37. با سلام
  ممنون از توضیحاتتون
  یه مشکلی دارم، وقتی وارد قسمت پروفایل میشم تب NFT وجود نداره!!!!
  آیا تو لول خاصی فعال میشه یا نیاز به فیلترشکن داره یا مورد خاصی هست؟؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از آخرین ورژن بازی استفاده کنید و به فیلتر شکن هم نیاز است.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 38. سلام خسته نباشید یه سوال داشتم خدمتتون بابت باگ بازی چجوری باید این مشکل رو رفع کنم؟
  وقتی وارد بازی میشم بعد از ۵ثانیه از بازی خارج میشه

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی شاید سیستم شما توانایی پردازش بازی را نداشته باشد و شما می‌توانید از نسخه وب این بازی استفاده کنید. البته بهتر است وضعیت وب خود را نیز بررسی نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 39. دورد،کارمزد پولیگان برای انتقال به سایت فروش چقدر است؟چه مقدار ارز متیک؟مقدار کارمزد بستگی به منابع در nft هم داره؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کارمزد شبکه در حد سنت است و مقدار دقیق آن بستگی به عوامل مختلفی در شبکه دارد. خیر با افزایش منابع کارمزد افزایش نمی یابد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آموزش بازی سند باکس + ویدئو و گام به گام
ان اف تی
آموزش بازی سند باکس + ویدئو و گام به گام
صنعت بازی و ارز دیجیتال با تکنولوژی متاورس به هم مرتبط می‌شوند. اگر می‌خواهید دنیای جدید متاورس را بررسی کنید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید، می‌توانید با یک بازی...
پرسودترین بازی‌های متاورسی
بازی های کریپتو
پرسودترین بازی‌های متاورسی
گسترش و خرید و فروش  ارزهای دیجیتال در سال‌های اخیر، بر صنعت بازی تأثیر گذاشته است و به ما امکان دسترسی به متاورس را می‌دهد. بازی‌های مختلفی که با دنیای...
5 بازی از بهترین بازی‌ های کریپتویی اندروید
بازی های کریپتو
5 بازی از بهترین بازی‌ های کریپتویی اندروید
اگر به دنبال خرید و فروش ارزهای دیجیتال به روشی متفاوت هستید، بازی‌های بلاک چین و بازی‌های کریپتویی ممکن است راه حل خوبی برای شما باشند. بازی‌های رمزنگاری NFT روز...