اخبار ارز دیجیتال

افزونه ChatGPT برای شبکه Hedera فعال می شود!

افزونه ChatGPT برای شبکه Hedera فعال می شود!

 ChatGPT می‌تواند تعاملات امنی با شبکه Hedera برقرار کند و به ابزارهای آن مانند سرویس اجماع Hedera، سرویس Hedera Token و سرویس قرارداد هوشمند دسترسی داشته باشد.

در توییتر، توسعه‌دهنده Ed Marquez دستورالعمل‌هایی را در مورد ایجاد این افزونه با تمرکز بر موجودی توکن حساب‌های Hedera ارائه کرد. به گفته مارکز، کاربران می توانند موجودی حساب ها را از طریق اکسپلورر شبکه مشاهده کنند یا از طریق رابط برنامه نویسی برنامه Mirror Node Rest (API) آن‌ها را بازیابی کنند.

حساب‌های موجود در دفتر کل دارایی توکن‌های قابل تعویض و توکن‌های غیرقابل تعویض ایجاد شده در Hedera ذخیره می‌شوند. این ابزار برای کسانی که می خواهند با بلاکچین از قدرت AI بهره شوند، مفید خواهد بود.

با ادغام ChatGPT با شبکه Hedera، امکان بازیابی موجودی توکن HBAR از حساب فراهم می‌شود. این ادغام تعامل بین ChatGPT و بلاک چین را ساده می کند و نظارت و مدیریت دارایی را برای کاربران راحت‌تر می کند.

پس از توسعه افزونه و عملیاتی شدن API، کاربران می توانند آن را در رابط کاربری ChatGPT نصب کنند. سپس کاربران می توانند با ChatGPT تعامل کنند تا در مورد HBAR و موجودی توکن مرتبط با حساب های Hedera پرس و جو کنند. این افزونه از Hedera mirror node Rest API درخواست می کند تا اطلاعات لازم را بازیابی کند.

فناوری بلاک چین قابلیت تأیید و یکپارچگی محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را تضمین می کند. کاربران می توانند بدون نگرانی در مورد کارمزدهای بالا یا تاخیر تراکنش ها انجام دهند. همچنین راه را برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز باز می کند. این برنامه‌ها می‌توانند از نقاط قوت هر دو فناوری استفاده کنند.

تاثیر خبر: مثبت

منبع:cointelegraph.com

 

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...