اخبار ارز دیجیتال

مایکل سیلور: تقاضا برای بیت کوین چندین برابر عرضه خواهد بود

مایکل سیلور: تقاضا برای بیت کوین چندین برابر عرضه خواهد بود

مؤسس شرکت مایکرو استراتژی، مایکل سیلور، تاکید کرد که تقاضا برای بیت کوین پس از رویداد هاوینگ در سال آینده به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

با فاصله چند ماه تا هاوینگ بیت کوین، مایکل سیلور، موسس شرکت مایکرو استراتژی و طرفدار بیت کوین، فکر می‌کند که تقاضا برای بیتکوین تا پایان سال ۲۰۲۴ می‌تواند تا ۱۰ برابر افزایش یابد.
در یک سخنرانی در کنوانسیون کریپتو استرالیا ۲۰۲۳ در تاریخ ۱۰ نوامبر، از سیلور خواسته شد که نظر خود را درباره بیتکوین و اکوسیستم آن در چهار یا پنج سال آینده بیان کند.
پاسخ سیلور در ابتدا به بازه زمانی بین سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۴ پرداخت و اشاره کرد که بیت کوین از یک «دارایی غیرقانونی» به یک «برنامه اصلی مؤسساتی» تبدیل شده است.
سیلور درباره‌ی موضع کوتاه مدت خود گفت: بیتکوین تا پایان سال ۲۰۲۴ به عنوان یک «دارایی اصلی در حال رشد» شناخته خواهد شد و به اصول و بخش‌های کلیدی مربوط به عرضه و تقاضا که به زودی در بازار در دست اجرا قرار خواهد گرفت، تاکید کرد و گفت:
فکر می‌کنم که در ۱۲ ماه آینده، اتفاقات بزرگی رخ خواهد داد. زیرا تقاضا (به صورت ماهانه) باید دو یا سه برابر یا شاید ۱۰ برابر نیز افزایش یابد.
“بنابراین به جای یک میلیارد دلار بیتکوین قابل دسترس برای ماینرها هر ماه، نیم میلیارد دلار خواهد بود. این خیلی بی‌سابقه است که از تعادل عرضه و تقاضایی با احتمالاً ۱۵ میلیارد دلار تقاضای آلی و ۱۲ میلیارد دلار عرضه آلی، به تعادلی که یکی دو برابر شده و دیگری نصف شده است، برویم. چه اتفاقی می‌افتد وقتی یکی دو برابر می‌شود و دیگری نصف می‌شود؟ او در پاسخ به این پرسش خود گفت: درست است، قیمت با تنظیم چنین عرضه‌ای درمقابل تقاضای چند برابری،  صعودی خواهد بود.

 

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...