اخبار ارز دیجیتال

گروه مالی ژاپنی قصد دارد از ریپل برای حواله برون مرزی استفاده کند!

گروه مالی ژاپنی قصد دارد از ریپل برای حواله برون مرزی استفاده کند!

گروه مالی ژاپنی SBI، طبق گزارش ها از برنامه های خود برای محصول نقدینگی درخواستی (ODL) ریپل در ژاپن رونمایی کرد. این شرکت قصد دارد از XRP برای پرداخت های برون مرزی استفاده کند.

در وبینار که در 28 ژوئیه 2023 برگزار شد، Emi ​​Yoshikawa (معاون استراتژی و عملیات ریپل) و Tomohiko Kondo (مدیر نماینده و رئیس SBI VC Trade) حضور داشتند. تمرکز اصلی بحث، حکم اخیر دادگاه در مورد ریپل و استفاده‌های بالقوه XRP بود. این وبینار همچنین فرصت های آینده XRP و راه حل ODL ریپل و همچنین ابتکارات گروه SBI را بررسی کرد.

پس از وبینار، رئیس این شرکت اسلایدی را در توییتر به اشتراک گذاشت که برنامه های SBI برای استفاده از XRP و ODL در ژاپن را تشریح کرد. این اسلاید نشان داد که SBI VC Trade مسئول انتقال ریپل برای ODL در ژاپن خواهد بود.

طبق این طرح، مشتریان ژاپنی که مایل به انجام حواله های داخلی یا حواله به کشورهای دیگر مانند فیلیپین هستند، از یک شرکت پرداخت محلی مانند SBI Remit یا Asian Net برای شروع انتقال استفاده خواهند کرد. وجوه ارسال شده به ین ژاپن، سپس از طریق سیستم ODL به SBI VC Trade منتقل می شود. SBI VC Trade سپس ین را در XRP Ledger به XRP تبدیل می کند و آن را از ریپل به ارز محلی گیرنده تبدیل می کند. گیرندگان فیلیپینی با استفاده از coins.ph (یک صرافی ارز دیجیتال در فیلیپین) XRP را پزو فیلیپین تبدیل می‌کنند.

این توسعه بیشتر رابطه بین ریپل و گروه SBI را تقویت می کند. در ژوئن 2023، SBI آفریقا برنامه های خود را برای استفاده از ODL در صورتی که ریپل در دعوای SEC برنده شود، فاش کرد. پس از حکم مساعد در این پرونده، SBI جشنواره Midsummer XRP را راه‌اندازی کرد، کمپینی که شامل چندین پروژه برای تقویت حضور XRP در ژاپن، از جمله قرعه‌کشی XRP و کمپین‌های معاملاتی اسپات و اهرمی است.

تاثیر خبر: مثبت

منبع: cryptoglobe

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...