اخبار ارز دیجیتال

فروش 60 میلیون دلاری دارایی های FTX در بایننس

فروش 60 میلیون دلاری دارایی های FTX در بایننس

در سایه مشکلات قضایی دائمی بنیانگذار FTX، سام بنکمن-فرید (SBF)، گزارش شده است که این شرکت و شریکش آلامدا در طی سه روز گذشته تقریباً ۲۰ میلیون دلار از دارای دیجیتال تحت مالکیت را به آدرس‌های صرافی‌ها (عمدتا) منتقل کرده‌اند.

آخرین انتقال شامل ۵۰۰.۰۰۰ دلار ارزش توکن Civic با اختصار (CVC) بود که فقط دو ساعت پیش انجام شد (در زمان نگارش این کلمات).

این توسعه همزمان با آماده‌سازی SBF برای شهادت در دادگاه درباره فروپاشی FTX رخ می‌دهد. پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Nancen این وضعیت را به دقت پیگیری می‌کند و یافته‌های جالبی را گزارش کرده است.

در اوایل هفته، نانسن گزارش داد که ۸.۶ میلیون دلار از کیف پول‌های FTX و آلامدا به حساب کیف پول بایننس منتقل شده است. با این حال، به نظر می‌رسد این تنها شروعی برای این روند انتقالات دارایی‌ها برای نقد کردن است.

نانسن کشف کرد که علاوه بر ۸.۶ میلیون دلار اولیه، ۲۴.۳ میلیون دلار دیگر از کیف پول‌های مرتبط با FTX و Alameda خارج شده و به بایننس و کوین‌بیس واریز شده است. این اموال بین توکن‌ها و شبکه‌های مختلف توزیع شده‌اند. برخی از این توکن‌ها عبارتند از:

– چین لینک (LINK): ۲.۲ میلیون دلار

– آوه (AAVE): ۱ میلیون دلار

– میکر (MKR): ۲ میلیون دلار

– اتریوم (ETH): ۳.۴ میلیون دلار

علاوه بر این، نانسن دریافت که ۹۴۳.۰۰۰ توکن سولانا (SOL) به ارزش کمتر از ۳۲ میلیون دلار از کیف پول سرد FTX منتقل شده است. در مجموع، بیش از ۶۰ میلیون دلار طی این هفته تنها از کیف پول‌های FTX و آلامدا منتقل شده اند. همان‌طور که پرونده ادامه دارد، احتمالاً این حرکت‌ها توسط تیم‌های حقوقی و ناظران بازار دقیقاً بررسی خواهند شد.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...