اخبار ارز دیجیتال

دلایل رشد ارز XRP همراه با گزارش آنچین سه ماهه دوم سال ریپل منتشر شد!

دلایل رشد ارز XRP همراه با گزارش آنچین سه ماهه دوم سال ریپل منتشر شد!

شرکت تحلیل آنچین Messari به رشد ریپل در گزارش جالب سه‌ماهه دوم سال اشاره کرد. XRP توکن بومی در XRP Ledger است که برای کارمزد تراکنش، ذخیره کیف پول و سایر عملکردها استفاده می‌شود.

به گفته مساری، ارزش بازار ریپل 42.5 درصد افزایش یافته‌است که بیشتر به دلیل افزایش قیمت آن در سه ماهه اول سال 2023 است. قیمت XRP تقریباً به بالاترین حد سالانه خود در اپریل رسید. همچنین در ماه‌های اخیر اخبار مربوط به شکایت جاری SEC علیه Ripple بر تغییرات قیمت این ارز تاثیر داشته است. به همین ترتیب، افزایش شدید درآمد در ماه ژوئن با اخبار مربوط به دادخواست SEC همزمان شد. طبق نمودار منتشر شده توسط Messari، درآمد سه ماهه دوم ریپل 167.2 درصد افزایش یافت. درآمدهای فصلی به دلار نیز با 220.3 درصد افزایش به 188376 دلار رسید.

دلایل رشد ارز XRP همراه با گزارش آنچین سه ماهه دوم سال ریپل! ایرانیکارت

XRP Ledger همچنین در سه ماهه گذشته شاهد فعالیت شبکه قابل توجهی بود. در 28 می 2023، حدود 523000 آدرس تراکنش داشتند که تقریباً 11 برابر میانگین روزانه در سه ماهه دوم است. این دومین روز  از نظر بیشترین فعالیت آدرس در تاریخ است.

مساری خاطرنشان کرد که XRPL به تلاش‌ها برای گسترش زنجیره‌های جانبی ادامه می‌دهد. Coreum و Root Network به تازگی راه اندازی شده اند که به توسعه دهندگان XRPL قابلیت برنامه ریزی برای توکن سازی امنیتی و متاورس می‌دهند.

هر دو زنجیره جانبی EVM و پل XLS-38d در سه ماهه دوم یال 2023 به روز شدند. توسعه‌دهندگان در حال حاضر در حال آزمایش انتقال بین ارزهای صادر شده و ERC-20 و همچنین فرآیند اجماع جدید و سایر ویژگی‌ها هستند.

تاثیر خبر : مثبت

منبع: u.today

درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

  1. سلام خبرهاتون بسیارامیدوارکننده هست ادرس تلگرام یااینستاگرام بزاریدبیشتراستفاده کنیم

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...