دانستنی های گیفت کارت

آشنایی با بهترین کاراکتر فری فایر برای بازی جذاب‌تر (2024)

آشنایی با بهترین کاراکتر فری فایر برای بازی جذاب‌تر (2024)

بهترین کاراکتر فری فایر کدام است و چگونه می‌توان قوی‌ترین آن را تشخیص داد؟ در زمان انتخاب کاراکتر فری فایر به چه مواردی دقت کنیم؟ گارنا فری فایر به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های بتل رویال محبوبیت بسیار زیادی در بین گیمرها پیدا کرده است. معمولاً کسانی که به‌ تازگی این بازی را آغاز کرده‌اند، با چنین سؤالات رایج و پرتکراری مواجه می‌شوند. این بازی، دقیقاً مانند بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یا به اختصار پابجی (PUBG)، کاراکترهای مختلفی دارد که هریک از آن‌ها، ویژگی‌ و خصوصیات خاصی دارند؛ در نتیجه انتخاب بهترین گزینه‌، کار دشواری خواهد بود. البته که کاربران ایرانی برای اینکه بتوانند از این امتیازات استفاده کنند، باید نسبت به خرید گیفت کارت فری فایر اقدام کنند.

برای اینکه بتوانید شخصیت مناسبی را بر اساس توانایی و استراتژی بازی خود انتخاب کنید، باید ابتدا آن‌ها را به‌ خوبی بشناسید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا بهترین شخصیت فری فایر را مورد بررسی قرار داده و شما را بهترین ویژگی هر کدام از آن‌ها آشنا کنیم.

معرفی بهترین کاراکتر فری فایر

تعداد کاراکترهای بازی گارنا فری فایر بسیار زیاد است و از آنجایی‌که هر یک از آن‌ها قابلیت و خصوصیات خاصی دارند، انتخاب بهترین گزینه یک چالش بسیار سخت خواهد بود؛ خصوصا برای کاربرانی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. عموما گیمرها با تمام کاراکترها و شخصیت‌های فری فایر آشنا می‌شوند و سپس بر اساس سلیقه و نوع بازی خود، بهترین گزینه را انتخاب می‌کنند. مواردی که در ادامه انتخاب می‌کنیم، بهترین کاراکترهای فری فایر هستند که می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید.

معرفی بهترین شخصیت فری فایر

 • کاراکتر دی جی الوک DJ Alok

توانایی‌های کاراکتر DJ Alok در پیروزی و بقا باعث می‌شود که از آن به‌عنوان یکی از بهترین و قوی‌ترین کاراکترهای بازی فری فایر یاد کنند. بهترین توانایی دی جی الوک که آن را در میان گیمرهای حرفه‌ای محبوب می‌کند، Drop the Beat یا تولید امواج صوتی است.

در واقع دی جی الوک می‌تواند یک امواج صوتی منتشر کرده و با استفاده از آن سلامتی خود و متحدانش را به مدت 5 ثانیه افزایش دهد. همچنین باید بدانید که این شخصیت محبوب، توانایی سرعت حرکت اضافی دارد؛ یعنی هنگام فرار از دست دشمن و یا مقابله با حرکات آن، عملکرد بهتری نشان می‌دهد. البته که در موفقیت شما در این بازی، در کنار کاراکتر و شخصیتی که انتخاب می‌کنید، رعایت نکات فری فایر نیز اهمیت زیادی دارند؛ بدین معنا که اگر شما از این ترفندها استفاده کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که بتوانید عملکرد بهتری در طول بازی داشته باشید و لذت بیشتری را تجربه کنید.

کاراکتر DJ Alok از بهترین کاراکترهای فری فایر

 • کاراکتر چرونو Chrono

استفاده از کاراکتر Chrono و یا حضور او در تیم شما، شانس پیروزی در نبرد را افزایش می‌دهد. یکی از بهترین قابلیت‌های چرونو، Time Turner یا همان سپر محافظ است. در واقع این شخصیت می‌تواند هنگام نبرد، یک سپر حفاظتی ایجاد کرده و برای چند ثانیه از حمله دشمنان در امان بماند.

Prison Break یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار عالی Chrono به شمار می‌‌آید که حرکت و سرعت بازیکنان در شعاع مشخصی را افزایش می‌دهد. در نتیجه این قابلیت، زمانی که در نبرد با دشمن ضعیف می‌شوید، شانس زنده‌ماندن بیشتری خواهید داشت.

کاراکتر چرونو Chrono

 • کاراکتر کلا Kla

توانایی و مهارت کلای در موی تای باعث می‌شود که قابلیت‌های آن در هنگام مبارزه به‌شدت افزایش پیدا کند. یکی از قابلیت‌های بسیار عالی که باعث می‌شود بیشتر گیمرها شخصیت کلا را در لیست بهترین کاراکتر فری فایر قرار دهند، افزایش صددرصدی آسیب و زره خود بعد از کشتن حریف است. در واقع هنگامی که کلا حریف خود را می‌کشد، به مدت 5 ثانیه آسیب و زره، به طور 100٪ افزایش می‌دهد. همچنین شخصیت کلا می‌تواند با استفاده از انرژی مصنوعی خود انرژی محافظتی بدن را در زمان کشتن دشمن پر کند. اگر می خواهید در طول بازی از این کاراکتر استفاده کنید، حتما باید نسبت به خرید گیفت کارت اقدام کنید.

کاراکتر Kla

 • کاراکتر جای Jai

اگر سرعت بارگذاری مجدد سلاح برایتان ارزش زیادی دارد، کاراکتر جای، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مقابله با دشمنان به شمار می‌آید. قابلیت Raging Reload که به‌عنوان مهارت و قابلیت اصلی Jai شناخته می‌شود، به مدت پنج ثانیه سرعت بارگیری مجدد سلاح را تا 45٪ افزایش می‌دهد.

یکی دیگر از قابلیت‌های این شخصیت، Weapon Madness نام دارد؛ این قابلیت بسیار موثر، آسیب سلاح‌های AR و SMG را تا 2٪ افزایش می‌دهد؛ البته باید این نکته را به خاطر داشته باشید که این قابلیت بعد از کشتن دشمنان کاربرد دارد.

کاراکتر جای Jai

 • کاراکتر هایاتو Hayato

کاراکتر هایاتو از آن دسته کاراکترهایی است که کشتن آن به زمان بیشتری احتیاج دارد. در واقع این کاراکتر به دلیل برخورداری از قابلیت بوشیدو، می‌تواند قدرت زره خود را حدود 10٪ افزایش دهد.

«البته این امر زمانی امکان‌پذیر است که سلامتی کاراکتر به زیر 50٪ رسیده باشد؛ همچنین افزایش آسیب سلاح‌هایی مانند شمشیر و قمه به اندازه 10٪ از دیگر قابلیت‌های این کاراکتر به شمار می‌آید.»

آشنایی با Hayato از بهترین شخصیت های فری فایر

 • کاراکتر زاین Xayne

در ادامه معرفی بهترین کاراکتر فری فایر به یکی از بهترین و کاریزماتیک‌ترین شخصیت‌های بازی می‌رسیم. کاراکتر زاین دارای مجموعه منحصربه‌فردی از مهارت‌ها و توانایی‌هاست که شانس پیروزی شما را به بهترین شکل ممکن افزایش می‌دهد. توانایی اولیه این کاراکتر، Xtreme Encounter نام دارد؛ بدین معنا که این کاراکتر علاوه بر دریافت 120 HP اضافی، می‌تواند خسارت اضافی به شیلدها و دیوارهای یخی اضافه کند. همچنین شخصیت زاین می‌تواند در برابر آسیب‌ها مقاومت بیشتری نشان داده و زودتر بهبود پیدا کند.

البته که دسترسی به جم و الماس نیز عملکرد شما را بهبود می‌بخشد؛ شما می‌توانید هم جم خریداری کرده و هم از روش گرفتن جم رایگان فری فایر استفاده کنید.

کاراکتر زاین Xayne

 • کاراکتر کلی Kelly

بسیاری از گیمرها استراتژی خود را بر اساس فرار از دست دشمنان می‌چینند؛ بنابراین اهمیت بسیار زیادی برای سرعت کاراکتر قائل هستند. اگر از این دسته افراد هستید و می‌خواهید در شرایط حساس از دست دشمنان فرار کنید، قطعا کاراکتر کلی، بهترین انتخاب شما خواهد بود. در واقع این کاراکتر به‌ ازای کاهش 1٪ سلامتی، 1٪ به سرعت دویدن آن اضافه می‌شود.

«البته می‌توانید این قابلیت را از یک زاویه دیگر هم نگاه کنید، در برخی از مواقع دشمنان از دست شما فرار می‌کنند و شما با قابلیت‌های این کاراکتر می‌توانید با سرعت بیشتری به دنبال آن‌ها بروید. به‌طورکلی شخصیت Kelly سرعت بسیار زیادی دارد و در جریان مبارزه می‌تواند بسیار قوی ظاهر شود.»

Kelly از قوی ترین کاراکتر فری فایر

 • کاراکتر شیرو Shirou

قدرت کاراکترهای فری فایر به قابلیت‌های آن‌ها بستگی دارد؛ ازآنجایی‌که کاراکتر شیرو از قابلیت Damage Delivered برخوردار است، از آن به‌عنوان یکی قوی‌ترین انتخاب‌ها یاد می‌کنند. در واقع این قابلیت به شخصیت شیرو کمک می‌کند که دشمن را در فاصله 80 متری مشاهده کند. اگر بتوانید از این ویژگی به‌خوبی استفاده کنید، می‌توانید به بهترین شکل، از حملات غیر منتظره جلوگیری کنید.

کاراکتر Shirou

 • کاراکتر ولفرام Wolfram

کاراکتر ولفرام Wolfram برای آن دسته از گیمرهایی که عاشق هدشات هستند، یک گزینه فوق‌العاده به شمار می‌آید. هنگامی که با این کاراکتر بازی می‌کنید، با هربار کشتن دشمنان، آسیب سلاح هدشات به‌مدت 5 ثانیه حدود 25٪ بیشتر می‌شود.

یکی دیگر از قابلیت‌های این شخصیت، Limelight است که کمک می‌کند که آسیب سلاح‌های دوربرد به‌ اندازه 5٪ افزایش پیدا کند. به‌طورکلی با انتخاب کاراکتر ولفرام، قدرت شما در طول مبارزه به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند.

کاراکتر Wolfram بهترین کاراکتر در فری فایر

 • کاراکتر موکو Moco

حمله‌های غافلگیرکننده از آن دسته روش‌های بسیار عالی برای پیروزی در بازی Free fire به شمار می‌آید. اگر این استراتژی را برای پیروزی در نبرد انتخاب کرده‌اید، کاراکتر موکو بهترین گزینه خواهد بود. در واقع این کاراکتر به دلیل برخورداری از قابلیت چشم هکر، موقعیت نزدیک‌ترین دشمن را برای چند ثانیه نمایش می‌دهد. همچنین با استفاده از قابلیت Beast Whisperer می‌توانید دشمن را برای چند ثانیه نشانه‌گذاری کنید.

کاراکتر Moco

 • کاراکتر لورا Laura

لورا از جمله بهترین کاراکترهای فری فایر است که می‌تواند دشمنان را در فاصله دور به‌راحتی از بین ببرد. به طورکلی، این شخصیت متخصص زره است؛ یعنی با ایجاد محافظ اضافی، قدرت خود را در نبرد با دشمنان افزایش می‌دهد. نکته مهمی که باید درباره زره لورا بدانید، قدرت بیشتر آن به‌اندازه 2.5٪ است.

کاراکتر Laura قوی ترین کاراکتر فری فایر

 • کاراکتر ماکسیم Maxim

کاراکتر Maxim به دلیل ظاهر زیبا و قابلیت‌های منحصربه‌فرد، همواره مورد استقبال گیمرها قرار گرفته است. بسیاری از این افراد به فروشگاه فری فایر می‌روند و برای استفاده از قابلیت‌های ماکسیم، هزینه آن را پرداخت می‌کنند. یکی از توانایی‌های ماکسیم که آن را در لیست بهترین کاراکتر بازی فری فایر قرار می‌دهد، Gluttony نام دارد.

قابلیت Gluttony کمک می‌کند تا با هربار کشتن دشمن، سلامتی خود را به دست بیاورید. همچنین قابلیت Gourmet کمک می‌کند که کیت‌های پزشکی وقت‌گیر را افزایش داده و او را به یکی از بهترین شخصیت‌ها تبدیل کند.

آشنایی با Maxim

 • کاراکتر کاپلا Kapella

کاراکتر کاپلا آخرین کاراکتری است که در لیست بهترین کاراکتر فری فایر قرار می‌گیرد. یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلایلی که باعث شد شخصیت کاپلا در این لیست قرار بگیرد، بهبود کارایی تجهیزات پزشکی و تسریع روند درمان در مواقع اضطراری است. در واقع با استفاده از آن، شما می‌توانید سلامت خود و هم‌تیمی‌ها را به کمک کیت پزشکی 10٪ افزایش دهید.

کاراکتر Kapella

در زمان انتخاب کاراکتر به چه مواردی دقت کنیم؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که معمولاً گیمرها با آن مواجه می‌شوند این است که بهترین کاراکتر را چگونه انتخاب کنیم؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که هنگام انتخاب بهترین شخصیت باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید تا در نهایت بتوانید با کاراکتر مورد نظر خود به میدان مبارزه بروید. موارد زیر مهم‌ترین نکاتی هستند که باید در هنگام انتخاب کاراکتر به آن توجه کنید:

 • به‌روزرسانی بازی: انجام تمامی بروزرسانی‌ها برای دسترسی به کاراکترها
 • خرید جم یا الماس: دسترسی به جم و الماس برای خرید کاراکترها و تجهیزات موردنظر
 • کمک به هم‌تیمی‌ها: امکان محافظت از هم تیمی‌ها و نجات دادن آن‌ها از خطرات مختلف
 • ترکیب کاراکترها: امکان ترکیب کاراکترها قبل از ورود به میدان نبرد، بر اساس سبک بازی، نقش تیمی و سلاح‌ها
 • استراتژی بازی: آشنایی با ویژگی‌ها و قابلیت‌های کاراکتر و انتخاب آن‌ها براساس استراتژی؛ برای مثال اگر حالت تهاجمی دارید و با دشمنان، زیاد درگیر می‌شوید، باید کاراکتری را انتخاب کنید که قابلیت‌های تدافعی و محافظتی خاصی داشته باشد.
 • قیمت کاراکتر: برخی از کاراکترهای فری فایر رایگان هستند، اما برخی دیگر از آن‌ها قیمت خاصی دارند. شما باید ابتدا با استفاده از گیفت کارت حساب خود را شارژ کرده و سپس بر اساس موجودی خود خرید را انجام دهید. توجه داشته باشید که معمولا کاراکترهای قوی فری فایر پولی هستند و باید برای داشتن آن‌ها هزینه کنید.

سخن پایانی

بهترین کاراکتر فری فایر بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می‌شود؛ بنابراین تعداد زیادی از شخصیت‌های بازی در این لیست قرار می‌گیرند. برای اینکه بتوانید بهترین شخصیت فری فایر را بر اساس سلیقه و استراتژی خود انتخاب کنید، باید ابتدا با قابلیت‌ها و توانایی‌های آن‌ها آشنا شوید.

در این مطلب به طور کامل بهترین کاراکترهای فری فایر را معرفی کردیم و به شما گفتیم که هریک از آن‌ها چه قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند. همچنین در نهایت به این موضوع هم اشاره کردیم که برای انتخاب بهتر کاراکتر فری فایر باید به چه نکاتی توجه کنید. اگر همچنان درباره بهترین کاراکتر بازی فری فایر سوال خاصی دارید، از طریق بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

آشنایی با بهترین کاراکتر فری فایر برای بازی جذاب‌تر (2024)
بهترین کاراکتر فری فایر کدام است و چگونه می‌توان قوی‌ترین آن را تشخیص داد؟ در زمان انتخاب کاراکتر فری فایر به چه مواردی دقت کنیم؟ گارنا فری فایر به‌عنوان یکی...
5 از 1 رای ثبت شده
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
تفاوت گیفت کارت های پلی استیشن
دانستنی های گیفت کارت
تفاوت گیفت کارت های پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کارت‌های هدیه موجود در بازار است که با استفاده از آن می‌توانید انواع بازی جذاب و هیجان انگیز را خریداری کنید. همچنین...
تفاوت گیفت کارت اپل امریکا و کانادا چیست؟
دانستنی های گیفت کارت
تفاوت گیفت کارت اپل امریکا و کانادا چیست؟
اگر شما هم دارای یک محصول اپل مثل گوشی هوشمند یا یک سیستم مک هستید، حتما پیش آمده که برای استفاده از سرویس‌ها و خدمات آن لازم باشد از گیفت...
چگونه گیفت کارت بخریم؟
دانستنی های گیفت کارت
چگونه گیفت کارت بخریم؟
شاید بخواهید برای خرید از آمازون و یا هر سایت خارجی اقدام کرده یا تمایل داشته باشید از طریق اپلیکیشن اسپاتیفای به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. همچنین ممکن...