آینده ارزهای دیجیتال

آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو چگونه خواهد بود؟

آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو چگونه خواهد بود؟

فلوکی اینو (FLOKI) یکی از میم کوین‌های مطرح موجود در بازار است که به‌عنوان فورک شیبا اینو در آگوست ۲۰۲۰ ایجاد شده است. فلوکی یک توکن بر پایه بلاکچین اتریوم است که از زمان پیدایش خود سر و صدای زیادی به پا کرده است. این میم کوین جذاب پس از انتشار اخباری مبنی بر خرید یک سگ شیبا اینو به نام فلوکی توسط ایلان ماسک (بنیانگذار تسلا) مطرح شد.

سازندگان فلوکی اینو کاملا ناشناس هستند ولی این ارز توانسته است در طی این مدت زمان کوتاه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب نماید. این موضوع باعث می‌شود که افراد زیادی برای سرمایه‌گذاری روی این ارز جذاب داوطلب شوند. اما قبل از این که سراغ فلوکی اینو بروید باید شناخت کافی درباره ارز و همچنین آینده آن داشته باشید.

برای خرید و فروش فلوکی اینو از خدمات صرافی ایرانیکارت استفاده کنید.

خرید و فروش فلوکی

در این مقاله آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو و عوامل تاثیر گذار بر آینده‌ی آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. بنابراین اگر قصد خرید ارز FLOKI را دارید از شما دعوت می‌کنیم که در ادامه با ایرانیکارت همراه باشید.

پیش بینی قیمت آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو

پیش بینی قیمت آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال فلوکی یکی از چالش‌های اصلی طرفداران این میم کوین است. هولدرهای FLOKI و افرادی که قصد خرید این ارز را دارند، مشتاق هستند که از آینده فلوکی اینو باخبر شوند. کسب اطلاعات معتبر درباره این موضوع به افراد این امکان را می‌دهد که بتوانند با دید بهتری روی این ارز سرمایه‌گذاری کرده و سود بسیار خوبی از طریق آن به دست آورند.

البته لازم به ذکر است که هیچ یک از پیش‌بینی‌ها به‌طور صد درصدی درست نیست و ممکن است اشتباه باشد؛ بنابراین نباید تنها با استناد به این پیش بینی‌ها نسبت به خرید یا نگهداری فلوکی اینو اقدام نمایید. در حالت کلی پیش بینی قیمت آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو برای سال‌های آینده به‌صورت زیر است. این قیمت‌ها بر اساس چارت FLOKI و بر حسب دلار هستند.

*فراموش نکنید که این پیش بینی‌ها تنها با استفاده از نمودارها و اندیکاتورها به دست آمده است و تاثیر عوامل خارجی بر روی آن‌ها نادیده گرفته شده است.

سال

حداقل قیمت

قیمت میانگین

حداکثر قیمت

2023

0.000041

0.000048

0.000052

2024

0.000069 

0.000076 

0.000086

2025

0.000103

0.00011

0.00012

2026

0.000137

0.000144

0.000155

2027

0.000172

0.000179

0.000189

2028

0.000206

0.000213

0.000223

2029

0.00024

0.000247

0.000258

2030

0.000275

0.000282

0.000292

2031

0.000309

0.000323

0.000337

مشاهده لیست میم کوین های برتر

آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو بر اساس تحلیل‌های تکنیکال

طبق چارت فلوکی می‌توان به این موضوع پی برد که از ۲۳ آوریل ۲۰۲۳ احساسات بازار نسبت به این ارز در وضعیت نزولی قرار دارد. شاخص‌های تحلیل تکنیکال همچنین ۷ سیگنال صعودی و ۱۸ سیگنال نزولی برای این ارز نشان می‌دهند. اما نکته قابل توجهی که درباره این ارز وجود دارد ارزش معاملاتی آن است که بالاتر از میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) قرار دارد. این موضوع نشان دهنده افزایش روند خرید فلوکی از تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۲۳ است.

آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو بر اساس تحلیل‌های تکنیکال

از طرفی ارزش توکن فلوکی اینو بالاتر از SMA ۵۰ روزه معامله می‌شود. با توجه به اندیکاتور فلوکی از تاریخ ۱۸ آوریل ۲۰۲۳ می‌توان به افزایش روند خرید این ارز توسط کاربران پی برد. از دیگر شاخص‌های مهمی که در تحلیل تکنیکال فلوکی اینو باید به آن توجه کرد نوسانگر مومنتوم شاخص قدرت نسبی (RSI) است.

طبق این شاخصی، فلوکی اینو بیش از حد فروخته شده است. همچنین این شاخص نشان می‌دهد که فلوکی از تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۲۳ در محدوده RSI ۴۰.۳۷ قرار گرفته است و نشان‌دهنده روند خنثی ارز است. بنابراین می‌توان پیش‌بینی کرد که این ارز تحرکات زیادی را در آینده نه چندان دور خواهد داشت. پس اگر قصد سرمایه‌گذاری روی میم کوین فلوکی اینو را دارید باید چارت آن را به‌طور مرتب زیر نظر داشته باشید.

مطالعه بیشتر: تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو بر اساس مولفه‌های فاندامنتال

برای پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو و پی بردن به ارزش واقعی آن باید سراغ تحلیل فاندامنتال رفت. اغلب کاربران فعال در بازار کریپتو؛ فلوکی را یک میم‌کوین جذاب می‌دانند که رشد آن به حمایت‌های ایلان ماسک و جو بازار بستگی دارد. با این حال، فلوکی در وایت پیپر خود چیز دیگری را بیان می‌کند و ادعا دارد که فلوکی یک ارز کاربردی با قابلیت‌های متنوع است.

آینده ارز دیجیتال فلوکی اینو بر اساس تحلیل‌های فاندامنتال

شبکه فلوکی یک اکوسیستم مبتنی بر کنترل امور مالی است که با هدف پر کردن شکاف آموزشی کریپتو راه‌اندازی شده است. فلوکی اینو روی چهار پروژه سودمند بازی Valhalla NFT Metaverse، پلتفرم آموزشی کریپتو دانشگاه فلوکی، Floki Places و DeFi کار می‌کند. هر یک از این پروژه‌ها کارکرد مختلفی دارند اما یک هدف مشترک دارند. هدف اصلی این پروژه‌ها کمک به پذیرش ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین است.

بررسی وایت پیپر فلوکی اینو و اهداف آن نشان می‌دهند که این پروژه همانند میم کوین‌های دیگر تنها با هدف سرگرمی راه‌اندازی نشده است. در واقع ارز دیجیتال FLOKI اهداف بزرگی را در سر دارد و اگر بتواند برنامه‌های خود را اجرا کند حرف زیادی برای گفتن خواهد داشت. بنابراین می‌توان گفت که این پروژه ارزش سرمایه‌گذاری را دارد.

پیش بینی مراجع معتبر ارز دیجیتال از آینده فلوکی اینو

فلوکی اینو از جمله ارزهای مطرح بازار کریپتو است که از زمان پیدایش خود نوسانات قیمتی زیادی را تجربه کرده است. مراجع معتبر ارز دیجیتال نظر متفاوتی درباره این میم کوین دارند و آینده متفاوتی برای آن پیش‌بینی کرده‌اند. دقت داشته باشید که این پیش‌بینی‌ها همیشه درست از آب درنمی‌آید و ممکن است اشتباه باشد. پس نباید تنها بر اساس پیش‌بینی مراجع نسبت به خرید ارز فلوکی اقدام نمایید. در این بخش قصد داریم پیش‌بینی مراجع معتبر ارز دیجیتال از آینده فلوکی اینو را برای شما بازگو کنیم.

 • پیش‌بینی Wallet Investor

بر اساس پیش‌بینی WalletInvestor.com، فلوکی در 12 ماه آینده روند مثبتی نخواهد داشت. طبق این پیش‌بینی، فلوکی اینو ممکن است تا تاریخ 7 مارس تا 0.000000376 دلار کاهش یابد. همچنین این مرجع قیمت ارز دیجیتال FLOKI برای سال 2025 را برابر با 0.000000091 دلار و برای سال 2027 به طور میانگین 0.000000093 دلار پیش‌بینی کرده است.

 • پیش بینی Price Prediction

PricePrediction.net نظر کاملا متفاوتی نسبت به فلوکی اینو دارد و آینده خوشبینانه‌ای برای آن تصور می‌کند. این مرجع تا پایان سال جاری قیمت برای این میم‌کوین قیمت 0.0000092 دلار را پیش‌بینی کرده است. قیمت‌های تعیین شده توسط این مرجع برای ارز دیجیتال FLOKI در سال‌های 2025 و 2030 به ترتیب برابر با 0.00002 و 0.0001346 دلار است.

پیش بینی مراجع معتبر ارز دیجیتال از آینده فلوکی اینو

 • پیش‌بینی قیمت فلوکی از نگاه CoinCodex

coincodex.com یکی دیگر از مراجع معتبر در زمینه ارز دیجیتال است که آینده خوشی را برای ارز فلوکی پیش‌بینی کرده است. این مرجع معتقد است که قیمت این ارز در سال 2026 می‌تواند تا 0.000389 دلار رشد داشته باشد.

 • پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال FLOKI از دید DigitalCoin Price

DigitalCoinPrice.com نظر خوشبینانه‌تری نسبت به مراجع قبلی درباره فلوکی اینو دارد. این سایت معتقد است که ارز دیجیتال فلوکی می‌تواند تا پایان سال جاری قیمت  0.0000875 دلار را به ثبت برساند. همچنین این مرجع قیمت فلوکی برای سال‌های 2025 و 2030 را به ترتیب 0.000154 و 0.000465 دلار پیش‌بینی کرده است.

 • پیش‌بینی قیمت Gov Capital

GovCapital نظر عجیبی درباره آینده فلوکی اینو دارد. این مرجع بر این باور است که توکن فلوکی می‌توانید تا پایان سال 2023 قیمتی حدود 5.33 دلار را به چشم ببیند.

چالش‌های پیش روی فلوکی چیست؟

فلوکی اینو یک ارز جذاب با پتانسیل رشد بالا است که با چالش‌های زیادی رو‌به‌رو است. این چالش‌ها باعث می‌شوند که پروژه فلوکی اینو با مشکلات زیادی مواجه شود و نتواند طبق انتظارات عمل کند. برای این که شناخت کافی از ارز دیجیتال FLOKI داشته باشید لازم است که این چالش‌ها را بشناسید. به‌طور کلی چالش‌های پیش روی فلوکی اینو عبارت‌اند از:

رقبای فلوکی اینو

فلوکی اینو از میم کوین‌های مطرح بازار است که با هدف رقابت با شیبا اینو و دوج کوین راه‌اندازی شده است. ایده ساخت ارز دیجیتال فلوکی اینو از تاریخ 25 ژوئن 2021 درست پس از توییت جنجالی ایلان ماسک به واقعیت تبدیل شد. ایلان ماسک در این توییت بیان می‌کند که «قصد دارم سگ شیبایی را به سرپرستی بگیرم و اسم آن را فلوکی بگذارم».

 البته هدف اصلی فلوکی چیز دیگری است، با این حال وجود دو رقیب قدرتمند (دوج کوین و شیبا اینو) سبب می‌شود که این پروژه نتواند آن طور که باید پیشرفت کند. کاربران به دنبال ارزهایی هستند که در مدت زمان کوتاه سوددهی زیادی داشته باشند. به همین جهت گاهی اوقات شاهد کاهش عرضه و تقاضا برای ارز فلوکی هستیم.

کاربرد پذیری

مقیاس‌پذیری و کاربرد پذیری یکی از خصوصیاتی است که موجب تمایز ارز دیجیتال می‌شود. کاربرد پذیری یک ارز باعث افزایش سرعت تراکنش‌های آن شده و در نتیجه محبوبیت ارز را افزایش می‌دهد. ارز دیجیتال فلوکی به اندازه کافی کاربردی نیست و برای این که همانند ارزهای مطرح مورد پذیرش قرار بگیرد راه زیادی دارد. این موضوع به‌عنوان یکی از نقاط ضعف فلوکی اینو در نظر گرفته می‌شود و آن را دچار چالش می‌کند.

عوامل موثر در روند قیمت فلوکی اینو کدامند؟

قیمت ارز دیجیتال فلوکی به عوامل مختلفی بستگی دارد. بنابراین اگر جزو علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری روی این ارز هستند باید این عوامل را به خوبی بشناسید و مورد بررسی قرار دهید. این کار به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید در بهترین فرصت نسبت به خرید یا فروش فلوکی اینو اقدام نمایید و از بازار پر نوسان FLOKI عقب نمانید. به‌طور کلی عوامل موثر بر قیمت فلوکی اینو عبارت‌اند از:

 • میزان عرضه و تقاضا برای معامله فلوکی اینو
 • نوسانات قیمتی بیت کوین
 • اخبار فاندامنتال
 • حمایت افراد مشهور و سلبریتی‌ها از فلوکی
 • نحوه فعالیت نهنگ‌ها
 • میزان پیشرفت پروژه
 • اهداف پروژه

سخن پایانی

فلوکی اینو یکی از ارزهای محبوب و پرطرفدار موجود در بازار کریپتو است که روز به روز به تعداد طرفداران آن افزوده می‌شود. انتظار می‌رود که قیمت این ارز در سال‌های آینده رشد خوبی را تجربه کند. چرا که افراد بیشتری با این ارز آشنا خواهند شد. این ارز نوسانات قیمتی زیادی دارد و هنگام ورود به معامله باید کاملا هوشیار باشید در غیر اینصورت ضرر خواهید کرد. در این مقاله بررسی کردیم که آینده فلوکی اینو چگونه خواهد بود.

همچنین پیش‌ بینی مراجع معتبر از آینده و قیمت ارز دیجیتال FLOKI را برای شما شرح دادیم. در نهایت تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید که روی این ارز سرمایه‌گذاری کنید یا خیر. در حالت کلی اگر جزو افراد ریسک‌پذیر هستید و روی ارزهای با پتانسیل رشد بالا سرمایه‌گذاری کنید، خرید ارز دیجیتال فلوکی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

 

سوالات متداول
درخواست مشاوره

فلوکی اینو برای رقابت با میم کوین‌هایی همچون دوج کوین و شیبا اینو راه‌‌اندازی شده است. اما با توجه به وایت پیپر منطقی و تیم توسعه دهنده قدرتمندی که دارد نمی‌توان آن را به‌عنوان یک شت کوین در نظر گرفت.

ارز دیجیتال فلوکی اینو پتانسیل رشد زیادی دارد و می‌تواند برای سرمایه‌گذرای بلند مدت مناسب باشد. البته در صورتی باید وارد معامله فلوکی اینو شوید که ریسک‌پذیر باشید و با آگاهی کامل از تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال وارد بازار شد باشید.

میم کوین‌ها از جمله دارایی‌های دیجیتالی هستند که سرمایه‌گذاری روی آن‌ها ریسک زیادی دارد، به همین جهت نمی‌توان به‌طور قطعی در مورد آینده میم کوین‌ها اظهار نظر کرد.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آینده ارز دیجیتال اتریوم چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت اتریوم
آینده ارزهای دیجیتال
آینده ارز دیجیتال اتریوم چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت اتریوم
سود چشم گیر و بزرگ نیازمند صبر و زمان است. چرا که سرمایه‌گذاری همیشه یک ماراتن بوده تا دوی سرعت! در این مطلب با نگاهی به دومین رمز ارز بزرگ،...
آینده ارز کاردانو چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت کاردانو تا سال 2030
آینده ارزهای دیجیتال
آینده ارز کاردانو چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت کاردانو تا سال 2030
اگر به فکر سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، شاید بد نباشد که به کاردانو به عنوان یک گزینه نگاه کنید. نوسانات و سرمایه‌گذاری‌های این ارز دیجیتال نشان می‌دهد که می‌تواند...
آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت – بروزرسانی 2023
آینده ارزهای دیجیتال
آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت – بروزرسانی 2023
شیبا یک ارز دیجیتال نوظهور است که با نام شیبا توکن Shiba Token نیز شناخته می‌شود. شیبا با تقلیدی از رمز ارز دوج کوین که صرفاً یک شوخی بود، ایجاد...