021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آیا خرید از آمازون با ارز دیجیتال امکان پذیر است؟

تاریخ انتشار : 8 اسفند 1400 خرید از سایت های خارجی

اگر شما هم یکی از کاربران آمازون؛ بزرگترین فروشگاه اینترنتی باشید، حتما می‌دانید که با روش‌های مختلفی چون گیفت کارت، حساب‌های بین المللی مثل ویزا کارت، مستر کارت و … می‌توان پرداخت‌ در این سایت را انجام داد. البته اگر شما هم به دنیای خرید و فروش رمزارزها وارد شده باشید، حتما می‌پرسید که آیا امکان خرید از آمازون با ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین وجود دارد یا خیر؟ این مقاله را بخوانید تا پاسخ مناسب به این سوال را بیابید و روش‌های خرید از آمازون با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را بیاموزید.

آیا می‌توانم خرید از آمازون را با ارز دیجیتال انجام دهم؟

یکی از روش‌هایی که می‌توانید با آن خرید از آمازون را انجام دهید، استفاده از ارزهای دیجیتال چون بیت کوین، اتریوم و لایت کوین است. در واقع اگر شما یکی از کاربران آمازون هستید و ترجیح می‌دهید خریدهای خود را از طریق این فروشگاه بزرگ اینترنتی انجام دهید، می‌توانید هزینه خرید خود را در بستر شبکه لایتینگ پرداخت نمایید.

برای خرید از آمازون می‌توان از کیف پول‌های شبکه لایتنیگ مثل الکتروم (Electrum) استفاده کرد. در صورتی که می‌خواهید اطلاعات کافی از این کیف پول را به دست آورید مقاله معرفی کیف پول نرم افزاری الکتروم را بخوانید. شما با استفاده از این کیف پول، می‌توانید از تراکنش‌های آنی و سریع بهره‌مند گردید. البته با استفاده از صرافی کوین بیس نیز امکان پرداخت هزینه‌های آمازون با استفاده از بیت کوین، اتریوم و لایت کوین وجود دارد.

خرید از آمازون با ارز دیجیتال

آمازون از سال 2017 توسعه و گسترش ارزهای دیجیتال را آغاز کرده و هم اکنون در این تاریخ یعنی فوریه 2022 درگاه پرداخت با ارزهای دیجیتال را برای کاربران خود در سراسر دنیا ارائه نموده است. البته صرافی‌ها و استارت اپ‌های مختلفی هم وجود دارند که با استفاده از آن‌ها بتوانید خرید خود را در آمازون، از طریق بیت کوین انجام دهید.

در حال حاضر شما هم می‌توانید به 2 روش دیگر از طریق بیت کوین از آمازون خرید کنید. یکی از روش‌ها استفاده از پلتفرم‌های واسط مثل مون، بیت پی و یا صرافی‌هایی مثل کوین بیس است. روش دیگر خرید گیفت کارت آمازون با استفاده از بیت کوین و سپس خرید از آمازون با این گیفت کارت‌ها می‌باشد.

خرید از آمازون با ارز دیجیتال از طریق پلتفرم‌های مختلف

یکی از بهترین روش‌هایی که برای خرید از  آمازون با استفاده از ارزهای دیجیتال وجود دارد، استفاده از پلتفرم‌های مختلف برای پرداخت در سایت آمازون می‌باشد. در این قسمت به معرفی بهترین پلتفرم‌های واسطه برای پرداخت در سایت آمازون پرداخته می‌شود.

درگاه بیت پی (BitPay)

بیت پی (BitPay) یکی از اپ استارت‌های پرداختی است که با استفاده از آن می‌توان به پرداخت با ارزهای دیجیتال اقدام نمود.بیت پی قابل اجرا بر روی پلتفرم‌های مختلف بر روی آندروید، IOS و ویندوز می‌باشد.

با این نرم افزار می‌توانید با استفاده از ارزهایی چون بیت کوین، دوج کوین و اتریوم به پرداخت اقدام کنید. یکی از مزیت‌های بیت پی (BitPay) ماندن دارایی‌ها در حساب کاربر است، به این صورت که اگر کسی آن را هک کند دارایی‌های شما از دست نمی‌رود.

خرید از آمازون با ارز دیجیتال

سایت Crypto.com

سایت https://crypto.com/  امکان خرید از فروشگاه‌های آمازون، eBay و والمارت را از طریق ارزهای دیجیتال فراهم نموده است. پرداخت در این سایت با استفاده از ارزهای دیجیتال مانند استفاده از سایر کارت‌های اعتباری می‌باشد. علاوه بر این اگر در حساب Crypto.com موجودی کوین‌های خود حدود 1100 دلار نگه دارید، حدود 2 تا 10 درصد پاداش دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید حق عضو رایگان در آمازون پرایم را نیز کسب کنید.

خرید از آمازون با بیت کوین

سرویس Bitrefill

بیتر فیل (Bitrefill) هم از سرویس‌های محبوب برای پرداخت است که با آن می‌توانید از طریق ارزهای دیجیتال به خرید گیفت کارت اقدام کنید. این سرویس حتی پرداخت شبکه لایتینگ بیت کوین را نیز پذیرا می‌باشد. از طریق Bitrefill می‌توانید برای خرید از آمازون کانادا، انگلیس، و امریکا اقدام به خرید گیفت کارت کنید و هزینه آن را با ارزهای دیجیتال چون بیت کوین و اتریوم پرداخت کنید.

کارت اعتباری Blockcard

Blockcard نیز نوعی کارت اعتباری است که برای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین، اتریوم و لایت کوین استفاده می‌شود. شما در این پلتفرم می‌توانید انواع کارت مجازی را انتخاب و نسبت به پرداخت هزینه‌های خود اقدام نمایید.

با استفاده از Blockcard می‌توان تراکنش‌ها را بدون هیچ گونه هزینه‌ای پرداخت کرد. ولی برای استفاده از بلاک کارت در دستگاه خودپرداز حدود 1 تا 3 دلار باید هزینه پرداخت کنید. این کارت را می‌توانید به راحتی در سایت آمازون استفاده کنید و همچنین به طور خودکار رمزارز مورد نظر خود را به ارز دیجیتال دیگری مثل ترون تبدیل کنید.

خرید از آمازون با بیت کوین

پس در نتیجه برای خرید از سایت آمازون با استفاده از ارزهای دیجیتال به 2 طریق می‌توان اقدام نمود. یکی از روش‌ها استفاده ازپلتفرم‌هایی است که در قسمت قبلی ذکر شد و پرداخت با استفاده از رمزارزها را انجام می‌دهند. روش دیگر خرید گیفت کارت‌های مختلف با استفاده از ارزهای دیجیتال و در نتیجه پرداخت در سایت آمازون با استفاده از آن‌ها می‌باشد.

سخن نهایی

با خواندن این مقاله آموختید خرید از آمازون با ارز دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و … چگونه است. آیا شما تحربه پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال را داشته‌اید؟ چه سایت دیگری را می‌شناسید که این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده باشد.

76 بازدید
آیا خرید از آمازون با ارز دیجیتال امکان پذیر است؟
اگر شما هم یکی از کاربران آمازون؛ بزرگترین فروشگاه اینترنتی باشید، حتما می‌دانید که با روش‌های مختلفی چون...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید