021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

همه چیزی که باید از اتریوم 2.0 بدانیم !

تاریخ انتشار : 17 مرداد 1399تاریخ بروزرسانی : 23 آذر 1400 ارز های دیجیتال

اتریوم یک پلتفرم غیرمتمرکز است که قراردادهای هوشمند را اجرا می‌کند: هیچ‌گونه احتمال از کارافتادگی، سانسور، تقلب یا دخالت افراد شخص ثالث برای برنامه‌هایی که روی اتریوم اجرا می‌شوند، وجود ندارد. این تعریفی است که وبسایت اتریوم برای اتریوم بیان کرده است. اتریوم هم مانند بیت کوین مبتنی بر الگوریتم اجماع اثبات کار یا همان ماینینگ بوده اما قرار است که سمت به اثبات سهام حرکت کند. دراثبات سهام، ماینینگ صورت نمی‌گیرد و افراد بر اساس میزان دارایی خود در شبکه، به تایید تراکنش‌های می‌پردازند و پاداش دریافت می‌کنند. از بیاناتی که هفته های گذشته ذکر شده است، شما نیز میتوانید به عنوان سهامدار در شبکه وسیع اتریوم با داشتن 32 واحد از این ارز به عنوان یک سهامدار به تایید این تراکنش ها بپردازید ولی گفته ها حاکی از آن است که مبلغی که شما با آن اقدام به سهامداری میکنید به مدت 4 سال به حالت بلوکه در می آید . پلتفرم دوم اتریوم با نام اتریوم 2.0 تا سه ماه آینده استارت میخورد و در هفته آینده نیز نسخه آزمایشی لانچ میشود تا توسعه دهندگان این ارز ارزشمند و هوشمندانه، اقدام به رفع باگ های نهایی بپردازند. با ایرانیکارت همراه باشید تا همه چیزی که باید از اتریوم 2.0 بدانید را بدانیم !

اتریومی بهتر، دقیق تر و کارآمد تر

ویتالیک بوترین ، به عنوان توسعه دهنده این ارز دیجیتالی در تمامی مصاحبه ها و سخنرانی های خود اقدام به مقایسه اتریوم با بیت کوین میکند و همیشه از زمان انجام تراکنش و قدرت پشتوانه این ارز دیجیتالی صحبت میکند. حال اتریوم نسل 2.0 با تغیرات بسیار بنیادی نسبت به نسخه 1.2 که در حال حاضر مورد استفاده کاربران است.

اتریوم

آیا ارزش اتریوم های من کاهش می یابد؟

بسیاری از دارندگان و سرمایه گزاران حال حاضر اتریوم نگران این موضوع هستند که با عرضه نسخه بعدی اتریوم چه بلایی بر سر اتریوم شان خواهد آمد؟ بهترین جواب برای این سوال این خواهد بود که اتریوم 2.0 قرار نیست تا ارز دیجیتالی مجزایی از اتریوم 1.2 (نسخه اتریوم فعلی) باشد و با تغییراتی که در قالب سهام داری و ثبات سرمایه ای به میان می آید داستان ماینینگ و استخراج تا حدی برچیده خواهد شد و با یک تحلیل ساده میتوانیم متوجه شویم که با کاهش میزان موجود اتریوم های درون بازار، ارزش آن ممکن است به سرعت افزایش پیدا کند. پس به صورت بدیعی ارزش اتریوم ها کاهشی نخواهد داشت و بیشتر تحلیلگران نیز سیر صعودی را برای آن متصور شده اند. مگر آنکه اتفاق استثنایی پیش بیاید !

تغییرات اتریوم

تغیراتی که اتریوم در طی سال های متواری داشته است به 7 دسته اصلی جدا میشوند و میتوان گفت که تمام تغییرات در راستای بهبود این ارز بوده است و از آنجایی که این تغییر پلتفرمی یکی از بزرگترین تغییرات است میتوان انتظار بیشترین بهبود را داشت.
اتریوم در ارتقایی که تا ماه های آینده آینده به خود خواهد دید، ماینیگ را حذف میکند و سهانداران ارشد خود با بیشترین سرمایه را به عنوان کانفرم کننده و تایید کننده تراکنش ها انتخاب میکند و سود این تراکنش ها را به آن ها خواهد رسید.

اتریوم دو

کلام آخر

برای درک و دانستن بیشتر از این ارز دیجیتال و همه چیزی که باید از اتریوم 2.0 بدانیم ، باید به انتظار نسخه نهایی آن بنشینیم؛ ولی حداقل با بررسی تغییرات قبلی میتوانیم این نوید را به خود بدهیم که این تغییرات، حتی در بلند مدت تاثیرات مفید و مثبتی دارند. نظر شما در رابطه با این تغییرات چیست ؟
شما این تغییرات را چگونه میبینید ؟

683 بازدید
همه چیزی که باید از اتریوم 2.0 بدانیم !
اتریوم یک پلتفرم غیرمتمرکز است که قراردادهای هوشمند را اجرا می‌کند: هیچ‌گونه احتمال از کارافتادگی، سانسور، تقلب یا...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید