021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

خرید کردیت کارت

18 آبان 1398 کارت‌های اعتباری

روز به روز به کاربرد های کارت های بانکی و در نتیجه نیاز مردم به آن ها افزوده می شود. کارت های بانکی ریسک به همراه داشتن پول نقد را ندارند و امکان پرداخت و واریز از راه دور به شهر ها و حتی کشور های دیگر را فراهم می کنند. با استفاده از کارت های اعتباری است که پرداخت آنلاین میسر شده است. کارت های بانکی در خارج از کشور کردیت کارت نامیده می شوند. در صورتی که تمایل به آشنایی با و خرید کردیت کارت دارید، در این مقاله همراه ما باشید.

کردیت کارت در ایران

کارت های بانکی در خارج از ایران انواع و عنوان های مختلفی دارند. اما به طور کلی به کارت هایی که متصل به حساب بانکی باشند، کردیت کارت گفته می شود. برای دریافت کردیت کارت نیاز به افتتاح حساب در یکی از بانک های خارجی دارید. به دلیل این که این بانک ها متصل به شبکه بانکی بین المللی یا شبکه سوئیفت هستند، امکان انتقال وجه به کشور های مختلف و یا حتی ارز های مختلف دارند. اما به دلیل تحریم ها کارت های بانکی ایرانی، دسترسی به این شبکه نداشته و به همین دلیل امکان انتقال ارزی با حساب های بانکی ایرانی وجود ندارد.

تهیه کردیت کارت

از طرفی ایرانیانی که اقامت خارج از کشور نداشته باشند، امکان تهیه کردیت کارت ندارند. زیرا امکان افتتاح حساب بانکی ندارند. اما با استفاده از خدمات ایرانیکارت، تهیه و خرید کردیت کارت برای شهروندان ایرانی میسر گشته است. کارت هایی که ایرانیکارت به کاربران عرضه می کند از نوع دبیت کارت هستند که یکی از انواع کردیت کارت به حساب می آیند. این کارت ها متصل به حساب بانکی بوده و نام کاربر روی کارت حک شده خواهد بود.

چگونه کردیت کارت تهیه کنیم

برای تهیه کردیت کردیت کارت نیاز به یک حساب بانکی در بانک های بین المللی دارید. برای افتتاح حساب در بانک های بین المللی نیاز به ارائه مدارکی مبنی بر اقامت خود در خارج از ایران دارید. چنانچه امکان ارائه این مدارک برای شما فراهم نیست، می توانید با استفاده از خدمات ایرانیکارت و بدون نیاز به این مدارک کردیت کارت تهیه کنید.

مهم ترین نکته ای که در رابطه با خرید کردیت کارت از ایرانیکارت وجود دارد، امکان حک نام صاحب حساب روی کارت می باشد. به این صورت که افتتاح حساب برای کاربران با نام آن ها انجام خواهد گرفت. بنابراین کارت صادر شده از این حساب نیز به همان نام خواهد بود. این امر باعث می شود کارت ها کاربرد اهراز هویت داشته باشند. برای تهیه کردیت کارت از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش

دریافت کردیت کارت

پس از افتتاح حساب توسط ایرانیکارت به منظور دریافت کردیت کارت نیاز به حضور صاحب حساب در بانک صادر کننده کارت می باشد. این فرایند با سفر یک روزه به یکی از کشور های همسایه انجام پذیر است. قابل ذکر است که این کارت ها متعلق به دو شبکه مالی ویزا کارت و مستر کارت هستند.

دریافت کردیت کارت

 • انواع کارت ها به صورت زیر می باشند:
مستر کارت ویزا کارت
مستر کارت استاندارد ویزاکارت کلاسیک
مستر کارت گلد ویزا کارت گلد
مستر کارت پلاتینیوم ویزا کارت پلاتینیوم

خرید با کردیت کارت

دریافت کردیت کارت انواع خرید ها را ساده تر می سازد. با داشتن این کارت ها خرید از سایت های خارجی ، پرداخت های ارزی یا دریافت حواله ارزی به راحتی قابل انجام خواهد بود. هر یک از این کارت ها سقف برداشت و پرداخت مختلفی دارند، اما همه ی آن ها قابلیت دریافت حواله سوئیفت، برداشت از طریق ATM و پرداخت با استفاده از دستگاه پوز دارند.

تجربیات خود را از سفر کردن بعد از خرید کردیت کارت با ما به اشتراک گذارید.

6136 بازدید
خرید کردیت کارت
روز به روز به کاربرد های کارت های بانکی و در نتیجه نیاز مردم به آن ها افزوده...
4.33 از 3 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. سلام و عرض ادب … از برنامه ez.pre استفاده میکردن برای رهگیری وضعیت مسترکارتم الان از چه برنامه ای میتوانم استفاده کنم برای ios

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می‌رساند که به سایت بانک مربوطه مراجهه نمایید و اپلیکیشن حساب بانکی خود را از بانک مرتبط دریافت نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام
  خسته نباشید
  ببخشید این کارت هایی که می فرمایید debit cardهستند یا credit cards چون بین این دوتا فرق زیادی هست

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   کاربر گرامی همانطور که در متن مقاله ذکر شده کارت های مورد بحث کردیت هستند.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. سلام.
  امکان ثبت حساب و کسب درامد از جاهایی مثل گوگل استور،یوتیوب یا استیم از طریق مسترکارت های ایرانی کارت وجود دارد؟
  و سوال دیگر هم اینکه لازم هست که کردیت کارت حتما فیزیکی باشد یا می توان با کارت غیر فیزیکی هم از محل های نام برده شده درامد داشت؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام روش های نقد کردن متفاوت هستند و هر کدام حساب مورد نیاز خود را میخواهد برای نقد کردن درآمد در هر سایت و پلتفرمی می توانید جداگانه درخواست خود را در سایت ثبت کنید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. این امکان هس که بدون دریافت کارت از خدماتش استفاده کنیم؟ بعد لز باز کردن حساب به صورت مجازی از طریق ایرانیکارت؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • وقت بخیر
   چنانچه منظور شما کارت های فیزیکی ارائه شده توسط مجموعه می باشد متاسفانه بدون مراجعه حضوری افتتاح حساب برای شما امکان پذیر نمی باشد.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟