اخبار ارز دیجیتال

شیبا و توکن سوزی نیم میلیاردی آن

شیبا و توکن سوزی نیم میلیاردی آن

یکی از اعضای تیم شیبا اینو، مدیر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی این پروژه، در توئیتر از توکن سوزی نیم میلیارد Shib که اخیراً توسط یک پروژه خاص که در شیباریوم در حال تکامل است، خبر داد.

طبق گفته او، ۵۵۰ میلیون Shib طی دو هفته گذشته به دلیل فروش NFTهای انجام شده روی شیباریوم سوزانده شده است.

۵۵۰ میلیون شیب در آتش سوخت

لوسی مدیر بازاریابی رسانه های اجتماعی این پروژه، یک توییت منتشر شده را بازنشر کرد که SHIB VIP در دسامبر ۲۰۲۲ منتشر کرده بود. اخیراً، این پروژه مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTها) به نام SHIB Dream را روی بلاکچین لایه ۲ شیباریوم راه‌اندازی کرده است.

طبق اطلاعات این توییت، در کمتر از دو هفته با تراکنش‌هایی به اندازه ۱۰۰ میلیون (گاهی تراکنش‌هایی با حجم بیشتر) موفق به سوزاندن مجموعا ۵۵۰ میلیون Shib شده‌اند.

در ۷ نوامبر، زمانی که نرخ توکن سوزی این میم کوین به طور شگفت‌آوری ۱۲۸۴۰ درصد افزایش یافت و 154117183 عدد توکن شیبا اینو در کیف‌پول‌های مخصوص توکن سوزی قفل شدند، بیش از نیمی از این مقدار – ۱۰۰ میلیون شیب – توسط شیباریم سوزانده شد.

سوزاندن توکن‌های شیبا اینو برای جامعه شیبا اینو اهمیت دارد زیرا به این ترتیب تلاش می‌کنند تا عرضه در گردش این ارز دیجیتال محبوب میم کوین را کاهش دهند. هنگامی که شیباریوم راه‌اندازی شد، جامعه شیبا انتظار افزایش قابل توجه نرخ توکن سوزی Shib در بلندمدت را داشتند.

تیم شیبا این مکانیسم را تعبیه کرد که به توکن سوزی شیب کمک می‌کند. درواقع بخشی از هزینه گس برای هر تراکنش که به صورت BONE پرداخت می‌شود، توسط تیم کنار گذاشته می‌شود. هنگامی که مقدار کافی BONE جمع شود، آن را به کوین های شیبا اینو تبدیل کرده و سپس به کیف‌پول‌های «توکن سوزی» منتقل می‌کنند.

این دلیلی است که توسعه‌دهنده ارشد ناشناس شیبا اینو، شیتوشی کوساما، بارها بر اهمیت گسترش استفاده و پذیرش شیباریوم تأکید کرده است. هر کاربر جدید، شریک جدید یا تیم توسعه‌دهنده جدیدی که روی آن کار کند به معنای افزایش تراکنش‌ها، کسب حق امتیاز BONE بیشتر و در نتیجه توکن سوزی بیشتر شیب است.

تاثیرخبر: مثبت

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...