اخبار ارز دیجیتال

بایننس: امارات متحده عربی کانون ارزهای دیجیتال در جهان خواهد بود!

بایننس: امارات متحده عربی کانون ارزهای دیجیتال در جهان خواهد بود!

Alex Chehade، مدیر کل بایننس دبی می گوید دلایل خوبی وجود دارد که چرا امارات متحده عربی به مرکز اصلی ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل خواهد شد. در پی انبوهی از اقدامات اجرایی در ایالات متحده آمریکا علیه صرافی ارزهای دیجیتال، امارات متحده عربی  می‌تواند به کانون بعدی Binance برای مبادلات رمز ارزی تبدیل شود.

الکس چهاده، مدیر کل بایننس دبی در گفتگو با کوین تلگراف به موضع دوستانه این کشور نسبت به دارایی های دیجیتال اشاره کرد و گفت که امارات متحده عربی مقصد اصلی کسب و کارهای رمزنگاری است که به دنبال مسیری روشن هستند.

بایننس تشخیص داد که رهبری ارشد امارات می‌خواهد یک نقطه کانونی برای Web3 ایجاد کند. آن‌ها در تلاش برای تنوع بخشیدن به سیستم بانکی و محصولات کریپتو هستند. در نهایت، مقررات شفاف ارزهای دیجیتال در امارات، این منطقه را به یک بستر مناسب برای فعالیت صرافی هایی مانند بایننس تبدیل می کند که در حال حاضر با اختلافات قانونی از سوی تنظیم کننده ها در ایالات متحده، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار، و کمیسیون معاملات آتی کالاها دست و پنجه نرم می کند.

چهاده به سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی امارات متحده عربی (VARA) به عنوان یک نیروی محرکه کلیدی در افزایش علاقه کاربران به سرمایه گذاری های رمزنگاری در منطقه اشاره کرد. او گفت: «چارچوب روشنی برای تعامل افراد و کسب‌وکارها وجود دارد، در حالی که شما در جاهای دیگر چنین چیزی را نمی‌بینید». فراتر از مقررات، چهاده گفت که هجوم جوانانی که به امارات متحده عربی مهاجرت می‌کنند می‌تواند باعث شود که این منطقه با سرعت بیشتری نسبت به سایر مراکز، دارایی دیجیتال را بپذیرد.آمارها نیز نشان می‌دهد، امارات متحده عربی رتبه اول را در صاحبان کریپتو در سطح جهان از نظر درصد جمعیت دارد.

دو عامل کلیدی این است که بسیاری از مهاجران از اروپا و آسیا به اینجا مهاجرت می کنند و جمعیت کلی نیز جوان تر است. افراد جوان در مورد دارایی های مجازی ذهنیت مطلوب تری دارند.

مریگانکا پاتنیک، مدیر عامل Merkle Science نیز چشم انداز نظارتی در امارات متحده عربی را تشویق کرد و خاطرنشان کرد که VARA، به عنوان اولین تنظیم کننده دارایی های مجازی در جهان، دستورالعمل های انطباق بسیار دقیقی را برای شرکت هایی که تحت نظر خود کار می کنند ارائه می دهد.

پاتنیک به کوین تلگراف گفت: «تعامل بیشتری با بخش خصوصی و تنظیم‌کننده‌ها وجود دارد، زیرا این اکوسیستم کوچک‌تر و در مراحل اولیه است. همچنین استخدام تیم در امارات متحده عربی یا ایجاد یک تیم 100 نفره که همگی اهل منطقه نیستند، آسان تر است.

اهمیت خبر: مثبت

منبع: cointelegraph

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...