آینده ارزهای دیجیتال

پیش بینی آینده نات کوین تا پایان 2024

پیش بینی آینده نات کوین تا پایان 2024

آیا نات کوین یکبار دیگر همه را شگفت‌زده می‌کند؟ نات کوین، یکی از بهترین بازی‌های تلگرامی بود که توکن آن یعنی NOT، حدود دو ماه پیش در صرافی‌ها به طور رسمی لیست شد. نات کوین در لحظه لیست شدن به همه بازیکنان خود سود خوبی را هدیه داد و حتی بعد از آن یک موج صعودی قدرتمند داشت. اما حالا که این بازی تلگرامی تمام شده و خبری هم از پلتفرم آن نیست آینده نات کوین چه می‌شود؟ آیا همانطور که پاول دورف قول داده بود رشد ۵۰۰ درصدی خواهد داشت یا به خاطره‌ها می‌پیوندد؟

بررسی تاریخچه قیمت نات کوین

توکن نات کوین، در می ۲۰۲۴ در حالی که چشم همه جهان به آن دوخته شده بود وارد بازار معاملات ارزهای دیجیتال شد. نات کوین در زمان لیست شدن به قدری میان کاربران بازار محبوبیت داشت که ارزش بازار آن چیزی بیشتر از ۵۰۰ میلیون دلار محاسبه شد. در لحظه ورود به بازار به شدت با اقبال عمومی روبه‌رو شد و قیمت نات کوین تا سقف 0.037 دلار نیز رشد کرد. اما با وجود استقبال فراوان از نات، این توکن به دلایلی مانند نوسانات بازار رمزارزها و البته تمایل بسیاری از استخراج‌کنندگان بازی به فروش و نقد کردن نات کوین‌ها، ارزش NOT در مدت کوتاهی حدود ۵۷ درصد کاهش یافت و به 0.0045 دلار سقوط کرد.

با این حال نات کوین طرفداران خود را نا امید نکرد و در کمتر از دو هفته، با یک رشد پرقدرت ارزش آن بیش از 200 درصد افزایش یافت و به 0.02940 دلار رسید. 

پیش بینی قیمت نات کوین در سال 2024

اگر بخواهیم با هم روراست باشیم، می‌دانیم که نات کوین هدف و کاربرد خاصی ندارد و ارزش آن تنها به دلیل عرضه و تقاضا است. بنابراین، برای پیش‌بینی عملکرد آینده نات کوین چندان نمی‌توانیم به اهداف یا حتی وایت پیپر آن استناد کنیم.

اما خبر خوب این است که اقبال عمومی بازار ارزهای دیجیتال همچنان به پروژه‌هایی مانند نات کوین و بازی‌های مشابه بسیار مثبت است و از این رو می‌توان پیش‌بینی کرد که NOT تا پایان سال ۲۰۲۴ بتواند یکبار دیگر سقف خود را بشکند.

برای مثال، سایت CryptoNews پیش‌بینی می‌کند نات کوین در سال 2024 در پایین‌ترین قیمت حدود 0.004500 دلار برسد و میانگین قیمتی تقریباً 0.06500 دلار داشته باشد. سایت CoinCu نیز همچنان نگاهی مثبت به عملکرد نات در 2024 دارد و پیش‌بینی می‌کند این ارز تا پایان این سال در 0.07 دلار و 0.18 دلار نوسان کند.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نات کوین

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نات کوین

برای تحلیل آینده نات کوین، ابزارهای تحلیل تکنیکال و فاندامتال ارز دیجیتال مهم‌ترین دارایی ما هستند. از این رو برای این که بدانیم آیا این نات کوین جنجالی بار دیگر سود خوبی به سرمایه‌گذاران می‌دهد یا خیر می‌خواهیم توکن نات را با شاخص‌های مختلف تکنیکال مانند نمودارهای MA و RSI بررسی کنیم.

 • در بازه زمانی چهار ساعته، شاخص MA نات کوین در روندی نزولی قرار دارد و در بازه ۵۰ روزه نیز شیب نزولی به خود گرفته است. اما در بازه ۲۰۰ روزه، ما شاهد یک روند صعودی پرقدرت هستیم که می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که نات به زودی سبز خواهد شد.
 • در بازه زمانی روزانه، شاخص RSI نات کوین در کمتر از سطح 50 قرار دارد و از این رو قیمت NOT می‌تواند برای مدتی در حوالی قیمت فعلی نوسان کند.
 • در بازه زمانی هفتگی، نمودار RSI نات کوین بیانگر این است که قدرت به دست گاوها است و نات هنوز در روند صعودی قرار دارد. شاخص MACD نیز در این بازه سیگنال صعودی دارد.

تحلیل فاندامنتال نات کوین

برای تحلیل فاندامنتالی آینده نات کوین، ما به عوامل مختلفی نیاز داریم. اولین آن‌ها که می‌تواند تاثیر مهمی بر آینده این ارز دیجیتال بگذارد، میزان پذیرش آن است. در واقع، هرچه کاربران به بازی‌های کلیکی علاقه بیشتری نشان دهند و در آن‌ها شرکت کنند تقاضا برای توکن‌هایی مانند نات کوین نیز افزایش می‌یابد و قیمت آن نیز بیشتر می‌شود. از این رو ممکن است با لیست شدن بازی‌هایی مانند همستر کامبت یا تپ سواپ که در حال حاضر روی کارند، قیمت نات کوین نیز افزایش یابد.

علاوه بر این، احساسات بازار از جمله عواملی به‌شمار می‌رود که تاثیر بسزایی در قیمت نات خواهد داشت. روندهای صعودی در بازار می‌تواند منجر به افزایش سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال جایگزین مانند Notcoin شود، در حالی که روند نزولی می تواند اثر معکوس داشته باشد. شروع فصل آلت کوین، یعنی زمانی که نرخ رشد توکن‌های جایگزین از بیت کوین پیشی می‌گیرد، می‌تواند به این امر کمک کند.

به طور کلی، نات کوین در حال حاضر در جایگاه 62 بازار قرار دارد و احساسات بازار به آن مثبت است. اما بدون شک، اگر نات می‌خواهد جایگاه خود را در بازار حفظ کند باید بتواند برنامه‌ای برای آینده ارائه دهد و ویژگی‌های جدیدی را معرفی کند.

پیش بینی آینده نات کوین توسط تحلیلگران برتر و سایت های معتبر

از آنجا که نات کوین یکی از جنجالی‌ترین‌های بازار رمزارزها به شما‌ر می‌آید، سایت‌ها و تحلیلگران بسیاری نظر خود را درباره آینده آن ارائه کرده‌اند. آن‌ها در این تحلیل‌ها به عواملی مانند جامعه نات کوین که هم‌اکنون حدود ۷ میلیون کاربر دارد اشاره کرده‌اند که ممکن است تا سال ۲۰۲۵، از ۱۰ میلیون هم فراتر برود و این می‌تواند در مجموع باعث افزایش تقاضا برای نات شود.

سایت بیت اسکرینر (Bitscreener)، پیش‌بینی می‌کند تا سال 2025، ارزش Notcoin بین 0.005300 تا 0.025000 دلار برسد و میانگین قیمیت آن نیز دو برابر قیمت فعلی باشد. این سایت همچنین میانگین قیمت نات کوین را تا ۲۰۲۶، 0.22. دلار پیش‌بینی می‌کند و بر اساس تحلیل آن تا سال 2030 نات کوین می‌تواند به حداکثر قیمت 0.54 دلار برسد.

سایت تحلیلی کوین پرایس (CoinPrice)، پیش‌بینی می‌کند نات کوین بتواند از سد 0.03 دلار عبور کند و تا 2025 بازار را به دست خود داشته باشد. این سایت میانگین قیمت NOT را در سال 2025 حدود 0.036 دلار، سال 2026 حدود 0.05 دلار و تا سال 2030 حدود 0.1 دلار پیش‌بینی می‌کند.

سایت‌های دیگر مانند Belncrypto نیز نظری مشابه برای این ارز دیجیتال داشته و قیمت آن را تا سال 2027 حدود 0.021 دلار پیش‌بینی می‌کنند. بدین‌ ترتیب، همانطور که می‌بینید اکثر سایت‌های معتبر نگاهی مثبت به آینده نات دارند و به آن خوشبین هستند. مگر این که بازار یکبار دیگر همه را غافلگیر کند!

چه عواملی روی قیمت نات کوین تاثیر می گذارند؟

چه عواملی روی قیمت نات کوین تاثیر می گذارند؟

نات کوین در ابتدا یک پروژه تلگرامی بود که بعد خود به یک پروژه جدا تبدیل شد. در این بازی، بازیکنان می‌توانستند با کلیک بر روی صفحه توکن این بازی را استخراج کنند. NOT در بازی کاربردهای مختلفی مانند ارتقای سطح و خرید قابلیت‌های مختلف استفاده کرد اما اکنون که بازی تمام شده، توکن نات کاربرد خاصی ندارد.

بنابراین، با توجه به این که نات در حال حاضر کاربرد و هدف خاصی ندارد و ارزش آن تنها با عواملی از جمله عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. اما به طور کلی، عواملی که می‌توانند در قیمت نات کوین تاثیر بگذارند عبارتند از:

 • پذیرش و گسترش جامعه
 • توسعه تکنولوژی و نوآوری‌های جدید
 • احساسات حاکم بر بازار
 • قوانین نظارتی بر ارزهای دیجیتال

نات کوین همچنین حمایت افراد مشهور مانند پاول دوروف را نیز دارد که می‌توانند با توییت یا سخنرانی‌های خود نوسانات مهمی در قیمت این ارز دیجیتال ایجاد کنند.

آینده نات کوین

Notcoin یک فرصت سرمایه‌گذاری منحصر به فرد، به ویژه برای کسانی است که علاقه‌مند به پروژه‌های ارز دیجیتال نوآورانه و کاربر پسند هستند. ادغام آن با پلتفرم‌های محبوبی مانند تلگرام و تمرکز آن بر درآمد غیرفعال، آن را به گزینه‌ای جذاب برای سرمایه‌گذاران معمولی و تازه‌واردان به فضای ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است. در حال حاضر نات کوین یکی از ارزهای دیجیتال محبوب بازار است اما به نظر شما با وجود این که این پروژه اخیرا فعالیت خاصی نداشته، آیا آینده نات کوین می‌تواند مانند گذشته آن درخشان باشد؟

سوالات متداول
مشاوره رایگان

نات کوین باید نقشه راه خود را به همراه برنامه‌های آینده منتشر کند تا بتوان درمورد روند پیشرفت آن تحلیل و بررسی کرد.

به طور کلی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال با ریسک‌های خاص خود همراه است و نات کوین نیز از این قضیه مستثنی نیست.

پیش بینی آینده نات کوین تا پایان 2024
آیا نات کوین یکبار دیگر همه را شگفت‌زده می‌کند؟ نات کوین، یکی از بهترین بازی‌های تلگرامی بود که توکن آن یعنی NOT، حدود دو ماه پیش در صرافی‌ها به طور...
4.62 از 13 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

 1. من خودم رو1300خریدم نصف بیشتر سرمایم دود شد
  اما تنها راه نگهداری واسه بلند مدت هستش حداقل سه سال تا اون موقع نه تنها نات بلکه بازار هم رشد خودش رو خواهد کرد
  الان یه چشم باید به بیت باشه یه چشم هم به خبرهای خوشی که بعداً سازندگان نات خواهند گفت
  چه خوب میشد نات الان لیست میشد که سقوط بیت تاثیری روش نمیذاشت
  بگذریم به نظر من سال ها بعد تمامی ربات های تل یکی خواهند شد و اسم جدید انتخاب خواهد شد که باعث رشد خفن مثل تون میشه
  امیدوارم
  پاینده باشید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   مدیریت سرمایه یکی از ارکان اصلی سرمایه گذاری است که در صورت رعایت نکردن آن سرمایه خود را از دست خواهید داد. بازار ارز دیجیتال به صورت دقیق قابل پیش بینی نیست با این حال با گذشت زمان این بازار بالغ تر خواهد شد. به طور کلی، مینی اپ‌ها و ربات‌های تلگرام یک ابزار قدرتمند و چند منظوره هستند که به کاربران و کسب‌وکارها امکان می‌دهند به راحتی و با هزینه‌های کم از خدمات متنوعی بهره‌مند شوند. با توجه به رشد سریع تکنولوژی و تغییرات نیازهای کاربران، انتظار می‌رود که این روند همچنان ادامه یابد و امکانات بیشتری به آن اضافه شود.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. چرا دارید دروغ میگید ناتکوین داره بد جور پایین میاد!

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   همراه گرامی این پیش بینی تا پایان سال 2024 از منابع معتبر انجام شده است. اصلاحات کوتاه مدت را در نظر نگیرید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام وقتتون بخیر در مورد ارز پ پ چه نظری دارید طی ۱ ماه آینده؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام و احترام
    قیمت PEPE/USDT در حال حاضر پایین‌تر از میانگین متحرک 200 هفته‌ای (MA200) قرار دارد که می‌تواند نشان‌دهنده فشار نزولی در بلندمدت باشد. حجم معاملات هفتگی پپه نیز نشان‌دهنده فعالیت متوسطی در بازار است. افزایش حجم معاملات در زمان افزایش قیمت می‌تواند نشان‌دهنده علاقه بیشتر سرمایه‌گذاران باشد.
    توصیه می کنیم برای پیگیری وضعیت قیمت تتر بخش تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارز دیجیتال را در ایرانیکارت دنبال کنید.
    پایدار باشید

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   ارز پای نتورک به دلیل مواردی مانند عدم شفافیت، استفاده از اطلاعات کاربران، مدل هرمی و … یک پروژه کلاهبرداری است.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   پیش بینی دقیق امکان پذیر نیست با این حال مطلب فوق از منابع معتبر نگارش شده است.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آینده اتریوم چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت ETH تا پایان 2030
آینده ارزهای دیجیتال
آینده اتریوم چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت ETH تا پایان 2030
گذشته نشان داده است که کسب سود چشم‌گیر در بازارهای مالی به ویژه بازار ارزهای دیجیتال نیازمند صبر و زمان است، چرا که سرمایه‌گذاری همیشه یک ماراتن بوده تا دوی...
آینده ارز کاردانو؛ پیش بینی قیمت ADA تا ۲۰۳۰
آینده ارزهای دیجیتال
آینده ارز کاردانو؛ پیش بینی قیمت ADA تا ۲۰۳۰
اگرچه کاردانو به علمی‌ترین پروژه در دنیای ارزهای دیجیتال مشهور است؛ اما بدون شک آینده کاردانو بستگی به پتانسیل‌های این پروژه نسبت به رقبای آن دارد. ارز دیجیتال کاردانو به...
آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت SHIB – بروزرسانی ۲۰۲۴
آینده ارزهای دیجیتال
آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت SHIB – بروزرسانی ۲۰۲۴
شیبا اینو دومین رمزارز بازار میم‌کوین‌ها از نظر ارزش بازار است که جامعه طرف‌دار مختص به خود را دارد. این ارز دیجیتال نیز به تقلید از برترین میم‌کوین یعنی دوج‌کوین...