021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

خرید گیفت کارت آمازون با بیت کوین

21 آبان 1398 ارز های دیجیتال

خرید آنلاین امروزه یکی از رایج ترین راه ها برای خرید کردن است. چرا؟ چون بدون نیاز به گیر افتادن در ترافیک و رفتن به فروشگاه های مختلف برای خرید کردن، به سادگی در خانه و با یک ارتباط اینترنتی ساده خرید کنید. این شرایط با استفاده از روش های پرداخت متعددی که این روزها در دسترس هستند، ساده تر نیز شده است. اگرچه خرید از سایت های خارجی برای ایرانیان ممکن است با چالش همراه باشد، اما خبر خوب این است که با فراگیری بیت کوین در دنیا و ایران، بسیاری از سایت ها امکان خرید با بیت کوین را فراهم کرده اند. در این مقاله همراه ما باشید تا با شیوه خرید گیفت کارت آمازون با بیت کوین آشنا شوید.

خرید از سایت های خارجی

برای خرید از سایت های خارجی نیاز به یک روش پرداخت ارزی خواهید داشت. چون از سایت های خارجی با ریال نمی توان خرید کرد و با کارت های بانکی ایرانی نیز امکان پرداخت با ارز دیگری وجود ندارد. به همین دلیل تنها با استفاده از یکی از انواع کردیت کارت مثل ویزا کارت یا مستر کارت یا یکی از انواع کیف پول الکترونیکی مثل پی پال امکان خرید از سایت های خارجی دارید. در صورتی که دسترسی به این راه ندارید، می توانید از خدمات پرداخت در سایت های خارجی ایرانیکارت استفاده کنید.

سفارش پرداخت در سایت خارجی

خرید از سایت های خارجی

علاوه بر موارد ذکر شده، امکان خرید با بیت کوین نیز این روز ها فراهم شده است. برخی سایت ها به منظور سهولت در پرداخت مشتریان، از درگاه پرداخت بیت کوین استفاده کرده اند. اخیراً سرویس هایی ایجاد شده اند که این فرایند را برای خرید از آمازون نیز امکان پذیر می سازند.

خرید از آمازون

خرید از آمازون با بیت کوین برای محصولات بسیار متنوعی امکان پذیر است. اگرچه بزرگ ترین خرده فروشی دنیا در رابطه با اینکه امکان پرداخت با رمز ارز ها را فراهم خواهد کرد یا خیر، سکوت می کند. اما همچنان امکان خرید از آمازون با بیت کوین وجود ندارد. اما با خرید گیفت کارت آمازون می توان تمامی محصولات سایت خریداری نمود. پس باید به دنبال راهی بود که بتوان با بیت کوین گیفت کارت خرید.

خرید گیفت کارت آمازون با استفاده از بیت کوین

سرویس سپکترو کوین (SpectroCoin) ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به ارز دیجیتال می باشد. این سرویس خدمات خرید و فروش بیت کوین و یا کیف پول بیت کوین را فراهم می کند. یکی از خدمات این سرویس، خرید بیت کوین و فروش گیفت کارت می باشد. به این صورت شما می توانید بیت کوین خود را به گیفت کارت آمازون تبدیل کنید. برای خرید گیفت کارت از SpectroCoin باید در ابتدا در این سایت ثبت نام نمایید. سپس طی مراحل زیر خرید خود را انجام دهید.

  • کیف پول SpetroCoin خود را شارژ نمایید.
  • روی عبارت Withdraw در بالای پنل کلیک کنید.
  • به بخش Top-up and Vouchers رجوع کنید.
  • کشور مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
  • از قسمت Shops وب سایت آمازون را پیدا کرده و انتخاب نمایید.
  • سپس مرحله احراز هویت را طی کنید.
  • بلافاصله پس از این مرحله کد ووچر برای شما ارسال می گردد. از این کد برای خرید از آمازون می توانید استفاده نمایید.
خرید از آمازون

به خاطر داشته باشید که برای خرید از آمازون با بیت کوین تنها از گیفت کارت های amazon.de، amazon.it، amazon.fr و amazon.es می توانید استفاده نمایید. همچنین این گیفت کارت ها فقط برای مقصد های تعریف شده قابل استفاده هستند. برای مثال از amazon.es  تنها برای خرید کالاهای موجود در www.amazon.de می توان استفاده کرد.

همان طور انتظار می رود، خرید با بیت کوین شرایط خرید از سایت های خارجی را ساده تر کرده. اما همچنان با محدودیت هایی مواجه است.

682 بازدید
خرید گیفت کارت آمازون با بیت کوین
خرید آنلاین امروزه یکی از رایج ترین راه ها برای خرید کردن است. چرا؟ چون بدون نیاز به...
3 از 1 رای ثبت شده

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید