آینده ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال آینده دار کدامند؟

ارزهای دیجیتال آینده دار کدامند؟

اگر به همین روزها در سال 2020 بر می گشتید همه سرمایه خود را صرف خرید بیت کوین نمی کردید؟ در سال 2022 اگر به این روزها برگردید چه تصمیمی خواهید گرفت؟ برنامه ای برای خرید ارزهای دیجیتال دارید؟ برای گرفتن این تصمیم های حیاتی با خواندن تحلیل ها و بررسی های متخصصان این حوزه می توانید یک پیش بینی نسبت به آینده ارزهای دیجیتال داشته باشید. در این نوشته به معرفی ارزهای دیجیتال آینده دار برای سرمایه گذاری در سال 2021 می پردازیم. با ایرانیکارت همراه باشید.

آینده ارزهای دیجیتال

در دنیای پرریسک سرمایه تنها چیزی که می توان از آن مطمئن بود ترکیب شدن روزافزون ارزهای دیجیتال با زندگی روزمره ماست. اگر تا چند سال پیش کریپتو فقط وسیله ای برای سرمایه گذاری یا سرگرمی برخی از افراد حوزه تکنولوژی بود امروزه تبدیل به تاثیرگذارترین ارز در مبادلات اقتصادی دنیا شده است. اینکه شرکت های بزرگی مثل Square بیش از 50 میلیون دلار روی بیتکوین سرمایه گذاری کردند و یا اینکه Paypal به کاربرانش اجازه خرید و فروش و پرداخت با ارز دیجیتال را می دهد یکی از چندین دلایلی است که پذیرش عمومی بیت کوین را در این سال اخیر بالا برده است. در نظر بگیرید یکی از بانک های آمریکا یا اروپا تصمیم بگیرد از سرمایه دیجیتال کاربرانش نگهداری کند و یا اجازه مبادله با پول نقد این ارزها صادر شود. با این اوصاف باید در سال 2021 هم منتظر افزایش استقبال عمومی از ارزهای دیجیتال آینده دار باشیم.

ارزهای دیجیتال آینده دار

بیت کوین

بیت کوین اولین و شناخته شده ترین ارزی است که در سرلیست سرمایه گذاری افراد علاقمند به حوزه کریپتو قرار دارد. باور کلی که درباره آینده بیت کوین وجود دارد این است که با انتخاب جو بایدن به عنوان رییس جمهور آمریکا تمایل دموکرات ها به سمت رگوله کردن بیشتر ارزهای دیجیتال است. درواقع تحلیل گران ، آینده ارزهای دیجیتال را با ورود بایدن به عرصه سیاست مثبت ارزیابی می کنند. علاوه بر این با پشت سر گذاشتن پدیده “هاوینگ” در ابتدای 2020 می توان مطمئن بود که تا سه الی چهار سال پیش رو این اتفاق رخ نخواهد داد و می توان رشد قیمت بیت کوین را مثبت ارزیابی کرد. پس از هاوینگ اول در سال 2012 قیمت بیت کوین به رشد 8000 درصدی در 12 ماه رسید. پس از هاوینگ دوم در سال  2016  به رشد 2000 درصدی در 18 ماه رسید. می توان پیش بینی کرد که بعد از این هاوینگ سوم در آپریل 2020 هم چنین رشدی را شاهد خواهیم بود. تا امروز که در ماه اول سال 2021 هستیم بخشی از این رشد را مشاهده کردیم. همانطور که قیمت بیت کوین بستگی به عرضه و تقاضا دارد، پس زمانی که روند رشد عرضه کند و تقاضا افزایش یابد، طبیعی است که قیمت بالا می رود. همه سر این موضوع بدیهی توافق دارند. اختلاف اصلی سر عدد نهایی است که برای سال 2021 پیش بینی می شود.

بیشتر بخوانیم: تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

اتریوم

زیر سایه بیت کوین به عنوان شناخته شده ترین ارز، جایزه تاثیرگذارترین ارز دیجیتال بدون شک به اتریوم می رسد. دلیل این انتخاب هم امکانی است که اتریوم به دارندگانش ارائه می دهد: ساخت شبکه اختصاصی بلاکچین برای هر فرد. هر کسی با اتریوم می تواند dApp خود را بسازد. در آخرین ماه 2020 ارزش اتریوم با رشد 60 درصدی از 25 میلیون به 40 میلیون رسید و قبل از اینکه به قیمت هر توکن آن به 358 دلار برسد ، عدد 483 دلار را به سرمایه گذاران خود نشان داد. این قیمت پایین اتریوم برای سزمایه گذارانی که به تازگی معامله در بازار ارز دیجیتال را آغاز کرده اند می تواند با استفاده از خدمت خرید اتریوم از ایرانیکارت گزینه خوبی باشد. پیش بینی می شود که اتر بعد از بیت کوین می تواند دومین ارز دیجیتال آینده دار در سال 2021 باشد.

مطالعه بیشتر: آینده ارز دیجیتال اتریوم چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت اتریوم

ارزهای دیجیتال آینده دار

ریپل

ریپل شرکتی است که با فناوری بلاکچین به بانک ها و سرویس های پرداختی اجازه می دهد که با ارز دیجیتال این شرکت مبادلات خود را انجام دهند. پس همانطور که آینده ارزهای دیجیتال رو به صعود و رشد می رود یک آلت کوین مثل ریپل هم مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد. با افزایش استقبال عمومی از ارزهای دیجیتال آینده دار بانک های بیشتری هر روزه به صف خدمات رسانی با این ارز اضافه می شوند. علاوه بر اینکه تا کنون بانک ها بیت کوین و دیگر ارزها مثل اتر را برای مبادلات خود به رسمیت نمی شناسند، مزیت دیگر استفاده از ریپل کارمزد کمتر آن به نسبت بیت کوین و دیگر ارزهاست.

مطالعه بیشتر: آینده ارز دیجیتال ریپل چه خواهد شد؟

اگر قصد خرید و فروش بیت کوین یا هر رمز ارز دیگری را دارید برای خرید کیف پول می توانید روی کمک ایرانیکارت حساب کنید:

خرید کیف پول سخت افزاری

لایت کوین

تاریخ تکرار می شود. نظر بسیاری از تحلیلگران درباره خرید لایت کوین تکرار موفقیت بیت کوین در این ارز است. این ارز که توسط یکی از کارکنان شرکت گوگل ساخته شد در ابتدا به عنوان یک ارز “دوستدار ماینرها” شناخته می شد ولی اکنون به عنوان خواهر/برادر تنی بیت کوین شناخته می شود. مثل تمام ارزهای دیجیتال قیمت آن وابستگی مستقیم به قیمت بیت کوین دارد ولی اگر به نمودار لایت کوین در ماه دسامبر نگاهی بیندازید می بینید که در بیشتر موارد بهتر از بیت کوین عمل کرده است. تعداد مشخصی که از لایت کوین در جهان وجود دارد (85میلیون) با اختلاف معناداری بیشتر از موجودی بیت کوین (21 میلیون) است. این عدد نیروی ترغیب کنندگی بسیاری برای سرمایه گذاران بلند مدت در این حوزه است. علاوه بر این سرعت بیشتر لایت کوین در معاملات یکی از مزیت های  این ارز است و پیش بینی می شود ماینرها در سال 2021 نسبت به این تفات سرعت توجه بیشتری داشته باشند و لایت کوین را یکی از ارزهای دیجیتال آینده دار به شمار آورند.

بیشتر بخوانید: آموزش خرید ارز دیجیتال

سخنی با مخاطبان ایرانیکارت: به نظر شما ارزهای دیجیتال آینده دار برای خرید در سال جدید میلادی کدامند؟ اگر از سرمایه گذاران بیت کوین هستید رشد عجیب و افسارگسیخته این ارز دیجیتال شما را برای خرید بیشتر و سرمایه گذاری در این حوزه ترغیب کرده است؟ یا از این رشد بی سابقه ترسیده اید و به دنبال سرمایه گذاری کم ریسک تر هستید؟ استراتژی شما در خرید و فروش کریپتو چیست و به طور کلی آینده ارزهای دیجیتال را چگونه پیش بینی می کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

ارزهای دیجیتال آینده دار کدامند؟
اگر به همین روزها در سال 2020 بر می گشتید همه سرمایه خود را صرف خرید بیت کوین نمی کردید؟ در سال 2022 اگر به این روزها برگردید چه تصمیمی...
4.94 از 18 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آینده ارز دیجیتال اتریوم چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت اتریوم
آینده ارزهای دیجیتال
آینده ارز دیجیتال اتریوم چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت اتریوم
گذشته نشان داده است که کسب سود چشم‌گیر در بازارهای مالی به ویژه بازار ارزهای دیجیتال نیازمند صبر و زمان است، چرا که سرمایه‌گذاری همیشه یک ماراتن بوده تا دوی...
آینده ارز کاردانو؛ پیش بینی قیمت ADA تا ۲۰۳۰
آینده ارزهای دیجیتال
آینده ارز کاردانو؛ پیش بینی قیمت ADA تا ۲۰۳۰
اگرچه کاردانو به علمی‌ترین پروژه در دنیای ارزهای دیجیتال مشهور است؛ اما بدون شک آینده کاردانو بستگی به پتانسیل‌های این پروژه نسبت به رقبای آن دارد. ارز دیجیتال کاردانو به...
آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت SHIB – بروزرسانی ۲۰۲۴
آینده ارزهای دیجیتال
آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت SHIB – بروزرسانی ۲۰۲۴
شیبا اینو دومین رمزارز بازار میم‌کوین‌ها از نظر ارزش بازار است که جامعه طرف‌دار مختص به خود را دارد. این ارز دیجیتال نیز به تقلید از برترین میم‌کوین یعنی دوج‌کوین...