اخبار ارز دیجیتال

ریپل فعالیت خود را در دبی توسعه می‌بخشد

ریپل فعالیت خود را در دبی توسعه می‌بخشد

اریپل در روز چهارشنبه اعلام کرد که سازمان نظارتی مالی دبی Dubai Financial Services Authority با اختصار (DFSA)، ارزدیجیتال XRP را برای استفاده در مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC)، که یک منطقه اقتصادی ویژه درامارات متحده عربی است، تایید کرده است.

ریپل (Ripple) توضیح داده است که:

“شرکت‌های مجاز دارایی مجازی در داخل مرکز مالی بین المللی دبی اکنون قادر خواهند بود XRP را به خدمات دارایی مجازی خود اضافه کنند”، به طوری که موسسات واقع در این منطقه از این پس می‌توانند از XRP استفاده کنند تا “تبادلات مالی سریعتر و کارآمدتری را داشته باشند “.

ریپل در ادامه توضیح داده است:

شرکت‌های مجاز دارایی مجازی در DIFC اکنون قادر خواهند بود XRP را به خدمات دارایی مجازی خود در معاملات تجاری اضافه کنند.

در روز چهارشنبه، سازمان نظارتی مالی دبی همچنین “اعلامیه شناختن توکن‌های رمزنگاری” را منتشر کرد و اعلام کرد که XRP و TON به لیست “ارزهای دیجیتال شناخته شده” خود اضافه شده‌اند.

لیست ارزهای دیجیتال شناخته شده سازمان نظارتی مالی DFSA اکنون شامل پنج ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، تن کوین و ریپل است.

در لیست آمده است که TON و XRP در تاریخ 2 نوامبر اضافه شده‌اند در حالی که BTC، ETH و LTC در تاریخ 1 نوامبر 2022 اضافه شده‌اند.

شرکت Ripple نیز اعلام کرده است که با این تصمیم، آن‌ها قصد دارند حضور خود را در دبی افزایش داده و با نظارت‌کنندگان مالی این کشور همکاری کنند تا بتوانند قدرت کامل ارزهای دیجیتال را توسعه ببخشند.

تاثیر خبر: مثبت

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...