اخبار ارز دیجیتال

سودده ترین آلتکوین های 24 ساعت اخیر

سودده ترین آلتکوین های 24 ساعت اخیر

با افزایش قیمت آلتکوین‌ها در اثر رالی صعودی بیت کوین، باعث ثبت شدن رشدهای دو رقمی شد. پیرو این رالی صعودی، دامیننس بیتکوین به بالاترین سطح دو سال اخیر خود رسید.

پیش‌بینی تأیید ETF بیتکوین، در هفته گذشته تقریباً ۶۶ میلیون دلار جریان ورودی به بازار ارزهای دیجیتال را ایجاد کرده است. بیشترین رشد قیمتی طی ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب متعلق است به:

ارز Mina با ۸۸٪، Pepe با ۳۴٪، HEX با ۳۱٪ و INJ با ۲۸٪ رشد قیمتی صدرنشین رشد میان آلتکوین‌ها بوده‌اند.

صعود بیت کوین و همراهی آلتکوین‌ها

در ۲۴ ساعت گذشته، بیتکوین (BTC) به بالاترین سطح قیمتی ۱۶ ماه خود رسید. بازار آلتکوین‌ها نیز با این رالی قیمتی همراهی کردند اما نوسانات مورد انتظار را نشان ندادند.

در حال حاضر طبق مشاهدات، احساسات و تصمیم معامله گران به گرفتن معاملات Long در بازار آلتکوین‌ها است. علاوه بر این، حجم کل معاملات رمز ارزها به بیش از ۱۱۱ میلیارد دلار در روز سه‌شنبه افزایش یافته است. بیشترین استیبل کوین قابل معامله با بیشترین تراکنش در این معاملات نیز مربوط به USDT است.

با توجه به وضعیت مثبت کل بازار، تحلیلگر حوزه رمزارزها Captain Faibik معتقد است که در صورت کاهش سهم بیتکوین از رشد قیمتی، آلتکوین‌ها می‌توانند به طرز قابل توجهی رشد کنند. او بر این باور است که دامیننس بیتکوین در سال جاری در یک مسیر صعودی لگاریتمی بوده است و با نزدیک شدن به محدوده‌های قیمتی بالاتر، احتمالا یک اصلاح اتفاق خواهد افتاد.

شروع «آلت سیزن» می‌تواند منجر به رشد قابل توجه اتریوم (ETH) به فراتر از ۲٬۱۰۰ دلار و سپس صعود سریع سولانا (SOL) به بیش از ۳۲ دلار در آینده نزدیک شود. علاوه بر این، گزارشی که توسط کوین‌شرز منتشر شده است نشان می‌دهد که سولانا و اتریوم در این سال محبوب‌ترین آلتکوین‌ها بوده‌اند و به ترتیب در هفته گذشته حدود ۱۵٫۵ میلیون و ۷٫۴ میلیون دلار جریان ورودی نقدینگی را تجربه کرده‌اند.

در دسته میم کوین‌ها، دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) که در ماه‌های اخیر مورد توجه قرار گرفتند، در صدر لیست انتظار برای رشد قیمتی قرار دارند. در این دسته بندی، بیشتری رشد در ۲۴ ساعت گذشته، بین ۱۰۰ ارز برتر، متعلق به میم کوین Pepe با ۳۲ درصد شد قیمتی بوده است.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...