راه‌های تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام چیست؟

همان طور که می‌دانید این روزها اینستاگرام یکی از نرم‌افزارهای محبوبی است که میلیون‌ها کاربر در سطح جهان دارد.

بنابراین اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید، پس حتما به تبلیغ در اینستاگرام فکر کنید.

برای تبلیغ در اینستاگرام روش‌های مختلفی مانند استفاده از اینفلوئنسرها یا تبلیغات اسپانسر اینستاگرام وجود دارد. اما اینکه کدام یک از این دو روش برای معرفی برند و افزایش فروش شما مناسب هستند، به نوع کسب‌ و کارتان بستگی دارد. در حالی که این روزها شاهد استفاده روز افزون برندهای مختلف از سلبریتی‌ها هستیم، بسیاری از دیجیتال مارکترها معتقدند استفاده از روش تبلیغ مستقیم در اینستاگرام تأثیر بهتری روی کاربران دارد.

برای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام روش‌های مختلفی وجود دارد که بسته به نوع کسب و کار و بودجه مورد نظر انتخاب می‌شود. این تبلیغات به صورت پست یا استوری هستند که همه آن‌ها به صورت انحصاری با برچسب “Sponsored”  برای کاربران نمایش داده می‌شوند. به عنوان مثال تبلیغات ویدیویی در اینستاگرام، تبلیغات استوری اینستاگرام و تبلیغات تصویری اینستاگرام بسیار محبوب هستند.

تیم حرفه‌ای دپارتمان افراک که عضوی از تیم ایرانیکارت هستند، به صورت تخصصی به شما کمک کرده تا از طریق تبلیغات پروموت اینستاگرام کسب و کار خود را توسعه دهید.

ثبت درخواستخدمات مرتبط 

تبلیغ در اینستاگرام
تبلیغات تصویری
تبلیغات ویدئویی
تبلیغات استوری
تبلیغات چرخشی
تبلیغات ترکیبی
تبلیغات اکسپلور

روش‌های سفارش تبلیغات اسپانسرشیپ اینستاگرام

ویدئوی معرفی ایرانیکارت
پروموت محتوا (درون برنامه)
آسان‌ترین راه برای اجرای تبلیغات، تبلیغ پست‌هایی است که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید. فقط پستی را که می‌خواهید تبلیغ کنید انتخاب کنید، سپس می‌توانید تعداد افرادی که پست شما را می‌بینند و با آن ارتباط برقرار می‌کنند را با کلیک روی View Vision مشاهده کنید.
مدیر تبلیغات
مدیر تبلیغات از همان ابزار قدرتمند تبلیغات فیسبوک استفاده می‌کند. شما می‌توانید همه کمپین‌های اینستاگرامی, تبلیغات و مجموعه‌های تبلیغاتی را در یک مکان ایجاد, اصلاح و نتایج را مشاهده کنید. مدیر تبلیغات در رایانه و موبایل موجود است.
همکاران اینستاگرام
اگر وقت زیادی ندارید و به کمک بیشتری نیاز دارید، یک شریک اینستاگرام پیدا کنید تا در خرید همه چیز، از خرید تبلیغات گرفته تا بارگذاری و انتشار خلاقانه آن‌ها به شما کمک کند. همه همکاران ما در زمینه‌های کاری خود متخصص هستند و مورد تأیید ما قرار گرفته‌اند.
خدمات ایرانیکارت در دپارتمان افراک
برای برندینگ و بهبود کسب و کار خود می‌توانید از خدمات ایرانیکارت در دپارتمان افراک نظیر راه اندازی کمپین‌های گوگل ادورز، تبلیغ در اینستاگرام، لینکدین، ادموب گوگل و .. استفاده کنید.

درخواست خود را برای تبلیغ در اینستاگرام ثبت کنید!

راه‌اندازی کمپین‌ تبلیغات اینستاگرام در کوتاه‌ترین زمان

معروفیت به سادگی یک پست!

ویژگی‌های تبلیغ در اینستاگرام

مزایای تبلیغات اسپانسرشیپ اینستاگرام

دو برابر تبلیغات سنتی، فروش را افزایش می‌دهد. دو برابر تبلیغات سنتی، فروش را افزایش می‌دهد.
به مشتریان بالقوه متنوع‌تری دسترسی می‌یابید. به مشتریان بالقوه متنوع‌تری دسترسی می‌یابید.
 به موفقیت کسب و کارهای نوپا (استارتاپ) کمک می‌کند. به موفقیت کسب و کارهای نوپا (استارتاپ) کمک می‌کند.
فاصله میان آشنایی مصرف‌کننده با محصول کاهش می‌یابد. فاصله میان آشنایی مصرف‌کننده با محصول کاهش می‌یابد.
سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول کاربران

در حقیقت این نوع تبلیغات از سمت فیسبوک، کمپانی اصلی اینستاگرام انجام می‌گیرد. اگر پیج اینستاگرام شما در حالت Business باشد، دکمه آبی‌رنگ Promote را در پایین هر تصویر می‌بینید. این همان حالتی است که به‌وسیله آن می‌توان محتوا را در بین کاربران اینستاگرام پخش کرد.

طبق آخرین آپدیت اینستاگرام، پست‌های پروموت شده نه تنها مابین پست‌های کاربر و استوری‌ها دیده می‌شود، بلکه در قسمت اکسپلور Explore هم نمایش داده می‌شود.

بله، با وجود تحریم کشورمان و عدم امکان انتخاب ایران به عنوان لوکیشن انتخابی، خوشبختانه ایرانیکارت (افراک) از طریق پایگاه داده ویژه خود، این امکان را فراهم ساخته است.

با وجود این که هزینه این نوع تبلیغ بستگی به نوع کمپین انتخابی دارد، اما به زبان ساده می‌توان گفت: به ازای هر ۱۰۰۰ بار نمایش تبلیغ، ۱۰ الی ۳۰ سنت هزینه می‌شود.

تبلیغ اسپانسرینگ اینستاگرام برای تمام مشاغل و کسب‌وکارها و همه افرادی که قصد فروش محصولات یا خدمات خود را دارند و همچنین برای برندینگ و نیز دیده‌شدن خدماتشان کاربردی و مفید خواهد بود.

مهم‌ترین ویژگی این نوع تبلیغ این است که مخاطبان خود را, بر اساس فاکتورهایی مثل منطقه جغرافیایی، سن و جنسیت، علاقه‌مندی، و ویژگی‌های رفتاری و … انتخاب می‌کنید.

افراک دپارتمان تبلیغات دیجیتال ایرانیکارت

ما کمک می‌کنیم فروش شما افزایش یابد

ما سال‌ها در تبلیغات سابقه داریم. از سال ۱۳۸۹ که ایرانیکارت شروع به کار کرده همیشه به دنبال بهبود فروش در فضای آنلاین بوده‌ایم.

در سال ۱۳۹۵ متخصصان ما با دوره دیدن در چندین کشور مختلف و آموزش‌های گسترده در دیجیتال مارکتینگ دپارتمان افراک را پایه گذاری کردند. آنها تاکنون به ده‌ها شرکت کمک کرده‌اند تا فروششان افزایش یابد.

شرکت افراک برای راه‌های تبلیغات در اینستاگرام، بهترین مشاور شما خواهد بود. این خدمات شامل تبلیغات ویدیویی در اینستاگرام، تبلیغات تصاویر در اینستاگرام، تبلیغات استوری در اینستاگرام، تبلیغات چرخشی اینستاگرام و … می‌باشد.

تبلیغات در اینستاگرام
میلیون کاربر فعال
+۲۵۰۰
شرکت‌ها و مشتریان بزرگ
+۱۴
سال سابقه
+۲۰۰
سایر خدمات
با مقالات ایرانیکارت بیشتر آشنا شوید.

مقالات پیشنهادی

پرداخت هزینه تبلیغات اسپانسر اینستاگرام
تبلیغات آنلاین

پرداخت هزینه تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

برای تبلیغ در اینستاگرام روش‌های مختلفی مانند استفاده از اینفلوئنسرها و یا تبلیغات اسپانسر اینستاگرام وجود دارد. اما اینکه کدام یک از این دو روش برای معرفی برند و افزایش…
نحوه تبلیغ کارآمد در اینستاگرام: پروموت اینستاگرام
تبلیغات آنلاین

نحوه تبلیغ کارآمد در اینستاگرام: پروموت اینستاگرام

اگر صاحب کسب و کاری هستید و به فرض مثال یک فروشگاه آنلاین را مدیریت میکنید، آیا میدانید با تبلیغ نکردن از طریق اینستاگرام چه حجمی از مخاطب و توجه…
تبلیغات در اینستاگرام چیست؟
تبلیغات آنلاین

تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

حتما شما هم با این عبارت آشنا هستید که “غذا قبل از ورود به معده، اول باید به اینستاگرام برود”. این اصطلاح خطاب به افرادی است که عادت دارند مرتب…
تبلیغ در اینستاگرام: علم بهتر است یا اینستاگرام مارکتینگ ؟!
تبلیغات آنلاین

تبلیغ در اینستاگرام: علم بهتر است یا اینستاگرام مارکتینگ ؟!

اینستاگرام، نزدیکای سال 2010 بود که دو تا دوست توی سانفرانسیسکو، جای خالی یک ابزار اشتراک گذاری عکس رو خالی دیدن و بعد چند بار شکست خوردن و جذب سرمایه،…
شما هم به جمع هزاران کاربر افراک بپیوندید

هم‌اکنون تبلیغات اینستاگرام خود را راه‌اندازی کنید.

در کمترین زمان ممکن در افراک ثبت نام کن و کمپین تبلیغاتی خودتو شروع کن!
ثبت نام در افراک در کمتر از ۵ دقیقه
آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
تبلیغ در اینستاگرام
3 از 2 رای ثبت شده
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید