اخبار ارز دیجیتال

کاردانو و تحلیل های 10 و 30 دلاری تحلیلگران

کاردانو و تحلیل های 10 و 30 دلاری تحلیلگران

وب سایت کریپتو پوتیتو با جمع آوری سه پیش بینی تحلیلی از گمانه زنی‌ها درباره قیمت کاردانو به بررسی این احتمالات پرداخت.

در این گزارش جمع آوری شده توسط تحلیلگران مختلف رمزارز، پیش‌بینی شده است که قیمت ADA می‌تواند قیمت‌های ۰.۴۵ دلار، ۱۰ دلار یا حتی ۳۰ دلار را به ثبت برساند.

کاردانو در هفته‌ای که گذشت افزایش ۱۰ درصدی در قیمت را برای سرمایه گذارانش به ارمغان آورد، با افزایش ۲۳٪ در فعالیت آدرس‌ها و افزایش ۳۲٪ در تراکنش‌های نهنگ‌های این ارز بررسی‌ها هبر از افزایش فعالیت و علاقه فعالین بر روی این ارز را می‌دهند.

پیش‌بینی‌های قیمت برای ADA متفاوت است، با یک تحلیلگر که به دلیل رشد حجم معاملات، یک افزایش ۴۰٪ را پیش‌بینی می‌کند، در حالی که دیگری به طور بیشتر به افزایش قیمتی تا تقریباً ۱۰ دلار تا پایان سال ۲۰۲۴ خوش بینانه تحلیلش را ارائه کرده است.

بیشترین پیش‌بینی قیمتی از یک کاربر است که معتقد است ADA می‌تواند به ۳۰ دلار برسد، این پیش بینی قیمتی که در حال حاضر بسیار دور از انتظار است اما برای این کاربر به دلیل کیفیت و فعالیت خوب جامعه توسعه فعال Cardano و با توجه به تورم جهانی قابل دسترس است.

در حال حاضر، ارزش ADA تقریباً ۰.۳۲ دلار است (بر اساس داده‌های CoinGecko) و برخی تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که در آینده رالی دیگری را تجربه کند. کاربر X به نام John Morgan تحقیقاتی را به اشتراک گذاشت که بر اساس افزایش سریع حجم تراکنش‌های مرتبط با این ارز، تخمین زده است که ارزش آن بیش از ۴۰٪ افزایش خواهد یافت.

در انتها باید اشاره کرد که قیمت‌های پیش بینی شده برای این ارز در این سه بررسی به صورت حتمی رخ نخواهند داد، بازار ارزهای دیجیتال همیشه ثابت کرده محل مناسبی برای رخدادهای غیرقابل پیش بینی بوده است.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...