اخبار ارز دیجیتال

اتریوم 5,800 دلاری تا پایان سال 2025 ؟

اتریوم 5,800 دلاری تا پایان سال 2025 ؟

بر اساس داده‌ها و بررسی‌های survey در ماه اکتبر ۲۰۲۳ موسسه فایندر، پیش‌بینی می‌شود قیمت اتریوم تا پایان امسال به حدود ۱٬۸۴۰ دلار برسد. این میانگین قیمت که براساس تحلیل و نظر بیش از ۳۱ متخصص بازار کریپتو جمع‌آوری شده، ۶۱۱ دلار کمتر از پیش‌بینی ماه ژوئیه مبنی بر رسیدن قیمت اتریوم به ۲٬۴۵۱ دلار است.

متخصصان حضوریافته در این نظرسنجی همچنین پیش‌بینی می‌کنند قیمت اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۵٬۸۲۴ دلار و تا سال ۲۰۳۰ به ۱۴٬۴۱۱ دلار برسد. البته این پیش بینی‌های قیمتی نیز پایین‌تر از پیش‌بینی ژوئیه مبنی بر ۵٬۸۴۵ دلار تا ۲۰۲۵ و ۱۶٬۴۱۴ دلار تا ۲۰۳۰ است.

پیش بینی قیمت اتریوم برای سال های 2023 و 2025
بررسی احتمال قیمتی اتریوم

بسیاری از تحلیلگران شرکت کننده در این نظرسنجی عوامل خرداقتصادی را یکی از دلایل اصلی پیش‌بینی قیمت کمتر در کوتاه مدت دانسته‌اند. روسلان لینکا، مدیر بازار در یوهودلر درباره کاهش پیدا کردن قیمت اتریوم در پیش بینی‌هایش تا پایان سال گفت:

رشد قیمتی برای اتریوم  فعلاً به دلیل نرخ‌های بالا بهره در سیستم مالی محدود شده است. در صورت کاهش این نرخ، قیمت اتریوم به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد، اما نه تا اواسط سال آینده.

بن ریچی هم این نظر را تأیید می‌کند و معتقد است محدودیت‌های اقتصادی منجر به ایجاد شرایطی در بازارها می‌شود که باید احتیاط بیشتری را مدنظر قرارداد. پاو هوندال نیز حرکت قیمت اتریوم را شبیه الگوهای قبل از رویداد هاوینگ بیت‌کوین دانسته است.

بیش از ۸۰ درصد تحلیلگران معتقدند اتریوم کمتر از ارزش واقعی است یا قیمت مناسبی دارد

همزمان، هنگامی که از متخصصان پرسیده شد که قیمت اتریوم در بقیه سال ۲۰۲۳ ممکن است تا چه مقدار رشد کند و یا حتی کاهشی باشد، میانگین قیمت بازه پیش بینی شده در بهترین حالت ۱٬۹۳۲ دلار و در بدترین پیش بینی‌ها ۱٬۳۵۲ دلار پیش‌بینی شد. دزموند مارشال، مدیرعامل روژ اینترنشنال و روژ ونچرز گفت‌عدم قطعیت قانونی و عوامل خرداقتصادی می‌تواند قیمت اتریوم را تا ۱٬۲۰۰ دلار نیز کاهش دهد.
با این حال، با وجود پیش‌بینی قیمت، تقریباً ۹۰ درصد متخصصان معتقدند نگه داشتن یا خرید اتریوم در حال حاضر توصیه می‌شود. حدود ۸۳ درصد هم اتریوم را در قیمت زیر ارزش واقعی تخمین زده‌اند و یا آن را در قیمت مناسبی تعریف می‌کنند.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...