اخبار ارز دیجیتال

انتقال 5.2 تریلیون شیبا اینو در پلتفرم آرکام ARKHAM

انتقال 5.2 تریلیون شیبا اینو در پلتفرم آرکام ARKHAM

انتقال 5.2 تریلیون شیبا اینو (SHIB) در پلتفرم هوش بلاک چین آرکام مشاهده شد. وجوه به ارزش تقریبی 3 میلیون دلار در هر تراکنش، از یک آدرس نهنگ به کیف پول‌های مختلف ناشناس منتقل شدند. 
به نظر نمی‌رسد نهنگی که مسئول این نقل و انتقالات است آدرس صرافی باشد. تراکنش‌های قبلی نشان می‌دهد که این کیف پول خاص از منابع مختلف مانند کیف پول‌های Coinbase و حتی از بازار محبوب OpenSea، وجوه دریافت کرده است. انتقال چنین مقادیر عظیمی از SHIB به آدرس‌های مختلف نشان‌دهنده یک حرکت استراتژیک است.

یک احتمال این است که نهنگ دارایی های خود را برای تنوع بخشیدن به سبد و کاهش ریسک گسترش می‌دهد. با تقسیم SHIB در چندین کیف پول، آن‌ها می‌توانند در برابر تهدیدات احتمالی مانند هک یا سرقت از دارایی‌های خود محافظت کنند.

پیشنهاد مطالعه: شیباریوم چیست و تاثیر آن بر شیبا

فرضیه دیگر ممکن است مربوط به تامین نقدینگی باشد. نهنگ می تواند در حال آماده سازی نقدینگی برای صرافی های غیرمتمرکز مختلف یا پروتکل های DeFi باشد، که اغلب به ارائه دهندگان نقدینگی پاداش می دهد.

یک نظریه می‌تواند تلاش‌های دستکاری بازار باشد. با جابجایی چنین مبالغ هنگفتی، نهنگ می‌تواند بر قیمت SHIB تأثیر بگذارد، فشار خرید ایجاد کند یا FOMO (ترس از دست دادن) را در بین سرمایه‌گذاران خرد گسترش دهد. در نهایت، این نقل و انتقالات می‌تواند گام‌های آماده‌سازی برای برخی حرکت‌های مهم بازار باشد.

تاثیر خبر: مثبت

منبع: u.today

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...