021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آینده ارزدیجیتال سولانا (Solana)

تاریخ انتشار : 15 شهریور 1400تاریخ بروزرسانی : 22 مرداد 1401 ارز های دیجیتال

اتفاقات سال 2021 ارزهای دیجیتال، بازار را دستخوش تغییرات گسترده ای کرد. از کمرنگ شدن رمزارزهای مشهور تا مورد توجه قرار گرفتن ارزهای ناشناخته. سولانا! ارزدیجیتالی که طی دو ماه رشد قیمت 354% داشته است؛ و در حال حاضر ارزش بازار آن در رتبه 7 بازار ارزدیجیتال قرار گرفته است. افزایش قیمت چشمگیر ارز سولانا سرمایه گذاران بسیاری را مجذوب خود کرد. اگر به تازگی با رمزارزسولانا آشنا شده اید و آن را برای سرمایه گذاری در نظر دارید،ممکن است سوالاتی مانند:” آیا ارزدیجیتال سولانا برای سرمایه گذاری مناسب است؟ ” و یا اینکه ” آینده ارزدیجیتال سولانا چیست؟ ” ” قیمت سولانا در آینده چقدر است؟ ” داشته باشید. در این مقاله پیش بینی قیمت سولانا را به همراه بررسی آینده ارزدیجیتال سولانا را تا سال 2030 برای شما عزیزان ارائه می دهیم.

ارز سولانا Sol چیست؟

قبل از اینکه به سراغ بررسی آینده ارزدیجیتال سولانا و پیش بینی قیمت آن در سال های پیش رو برویم، بهتر است که با ارزدیجیتال سولانا Solana و پلتفرم آن بیشتر آشنا شویم. قیمت ارز دیجیتال سولانا در حال حاضر 139 دلار است. sol توکن بومی پلتفرم Solana است. سولانا یک بلاکچین نسل سوم است که برای حل مشکلاتی همچون مقیاس پذیری در سال 2020 ارائه شد. سولانا به صورتی ایجاد شده که توسعه دهندگان بتوانند برنامه های غیرمتمرکز یا dapp ها را روی آن طراحی کنند.

پیشمهاد مطالعه بیشتر:ارز دیجیتال سولانا چیست؟

سیستم سولانا pbft می باشد. Pbft به بیانی ساده سیستمی است که خطر گره های مخرب (منظور از گره دستگاه ها یا سرورهای تشکیل دهنده شبکه است) به حداقل برسند. سیستم pbft اینگونه عمل می کند: تعداد کل گره های مخرب باید کمتر از یک سوم کل گره های سیستم باشد. بنابراین با افزایش تعداد گره ها امنیت سیستم نیز بالاتر می رود. بنابراین سولانا با سیستم pbft خود امنیت را بیشتر و مشکل مقیاس پذیری را حل کرد، چنانکه در حال حاضر هم مقیاس پذیری را بیشتر کرده و هم تراکنش ها را با سرعت بیشتری نسبت به ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم پردازش می کند. سولانا رقبایی همانند: تتا Theta ، استلار Xlm و ترون Trx دارد که اکنون از آن ها قوی تر ظاهر شده است.

در صورتی که تمایل به خرید و فروش سولانا دارید می توانید از لینک زیر اقدام کنید

خرید و فروش سولانا

بررسی و تحلیل روند قیمتی سولانا از ابتدا تا کنون

سولانا sol در آوریل 2020 وارد بازار شده است و همانطور که پیش تر از این اشاره کردیم تنها یکسال است که دربازار ارزهای دیجیتال معامله می شود. از اوایل ورود به بازار تا ماه جولای 2020 قیمت سولانا بین 0.5 تا 0.8 نوسان داشت. روند صعودی سولانا بعد از رسیدن به 1 دلار قدرت گرفت تا جایی که در سپتامبر 2020 موفق به رسیدن به قیمت 4.7 دلار شد. بعد از آن طی افت و خیز های بازار به کمتر از 2 دلار نیز کاهش قیمت داشت. اما هیچوقت به کمتر از 1 دلار نرسد.

عمر کوتاه بازار سولانا آن را از تاثیر ویروس کرونا که در ماه مارس 2021 بازار را دستخوش تغییرات اساسی کرد، در امان نگه داشت. اولین روند صعودی سولانا در بازار صعودی که از اواخر 2020 شروع شد، به راه افتاد. به صورتیکه توانست تا فوریه 2021 به قیمت 7 دلار برسد و پس از آن تنها در عرض یک هفته 16 دلار ارزش پیدا کرد.

پس از فوریه 2021 قیمت ارزدیجیتال سولانا به صورت مداوم در حال افزایش است. پیش بینی ها حاکی از این است که سولانا تا پایان سال اوج قیمت جدید ثبت کند. نمودار زیر تغییرات این ارزدیجیتال از ابتدا تا اکنون را به خوبی نشان می دهد.

چارت قیمت سولانا در ۶ ماه گذشته

پیش بینی قیمت سولانا

پیش بینی ارز دیجیتال کاردانو

پیش بینی آینده ارز سولانا در سال 2021

از آنجایی که سولانا تنها یک سال است که به بازار عرضه شده، بسیاری مشتاق هستند که بدانند آیا این روند صعودی همچنان ادامه دارد یا خیر. بر اساس داده های coinmarketcap اوج قیمت یا ath سولانا در 3 سپتامبر 2021 با قیمت 146 دلار بوده است. آیا هنوز هم احتمال اوج قیمت جدید هست ؟

با توجه به داده های walletnvestor می توانیم اوج قیمت جدید را محتمل بدانیم. این پلتفرم تحلیل، چشم انداز کوتاه مدت سولانا را مناسب دانسته و پیش بینی آن تا پایان سال 2021 افزایش تا حدود 156 دلار است؛ حدود 17 دلار از قیمت فعلی بالاتر.

کارشناسان تحلیگر به آینده سولانا خوشبین اند و معتقدند عرضه بیشتر توکن های سول باعث می شود ارزش آن در چند سال اول گردش در بازار به شدت افزایش یابد.

پیش بینی های کوتاه مدت قیمت سولانا در 2021 بر اساس تجزیه و تحلیل
         سپتامبر2021 : $156
       اکتبر2021 : $231
    نوامبر2021 : $258
   دسامبر2021  : $273

بنابراین طبق آمار پیش بینی های کوتاه مدت همه نشان از این دارند که ارزسولانا یک سرمایه گذاری مطمئن در سال 2021 است. زیرا بسیاری از کارشناسان افت سولانا به کمتر از ارزش فعلی را تقریبا بعید می دانند. پلتفرم های پیش بینی walletlnvestor و cryptocurrency price prediction هردو معتقدند که سولانا هنوز می تواند تا پایان سال یک Ath جدید ثبت کند.

در ادامه برخی دیگر از پیش بینی سایر پلتفرم های تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال درمورد آینده سولانا در 2021 را مشاهده خواهید کرد.

Coin price forecast: 358 $
The economy forecast agency : 402$
Digital coin: 179$

 

پیش بینی آینده ارزدیجیتال سولانا تا سال 2030

اکنون ممکن است بپرسید در بازه بلند مدت هم روند سولانا مثبت و صعودی خواهد بود؟

نظرات متفاوتی برای آینده ارزدیجیتال سولانا وجود دارد.برخی معتقدند سولانا روند صعودی قدرتمندی دارد و به زودی به 1000 دلار خواهد رسید. برخی دیگر نیز معتقدند سولانا روند صعودی را به تدریج ادامه می هد و ممکن است افول هایی نیز داشته باشد. به هرحال در زیر خلاصه پیش بینی های کارشناسان و پلتفرم های تجزیه تحلیل را برای سولانا تا سال 2030 خواهیم دید.

حتما بخوانید: تحلیل تکنیکال سولانا

پیش بینی قیمت سولانا تا پایان 2021

کارشناسان معتقدند در ماه های باقی مانده از سال میلادی 2021 سولانا می تواند اوج قیمت دوباره را تجربه کند و به 350 تا 400 دلار برسد.

پیش بینی قیمت سولانا از 2022 تا 2025

اگر پیش بینی ها درست باشد، حرکت اصلی سولانا در سال 2022 خواهد بود و این ارز می تواند ارزش خود را به بیشتر از 500 دلار برساند. سایر تحلیلگران معتقدند سولانا تا پایان 2022 ارزشی بین 400 تا 900 دلار خواهد داشت.

با توجه به حرکت های صعود سولانا تحلیلگران انتظار دارند این ارز تا پایان سال 2023 تا 1200 دلار نیز ارزش گذاری شود. بیشترین و کمترین قیمت پیش بینی شده برای سولانا در 2023 به ترتیب 1400 و 400 دلار می باشد. در ادامه طبق پیش بینی های انجام شده قیمت سولانا ممکن است در سال 2024 به 2000 دلار برسد.

اما پیش بینی های برای سال 2025 در مورد سولانا متفاوت است. عده ای از کارشناسان معتقدند ارزش این ارز ممکن است حداکثر تا 3000 دلار نیز برسد. بعضی دیگر با رویکردی محتاطانه تر 850 دلار را پیش بینی می کنند.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

پیش بینی قیمت سولانا از 2026 تا 2030

عقیده تحلیلگران برای اتفاقاتی که تا سال 2030 برای سولانا خواهد افتاد نیز به چند دسته تقسیم می شود. برای سال های 2026 و 2027 قیمتی از 1500 تا 2700 دلار و در کمترین حالت 380 دلار پیش بینی می شود. این در حالی است که تا سال 2030 ممکن است سولانا بتواند 4000 دلار را لمس کند.درصورتیکه وارد روند نزولی شود قیمت آن می تواند تا 2900 دلار نیز کاهش یابد. در این میان عده ای نیز معتقدند سولانا پتانسیل لمس 4500 تا 4700 دلار را تا 2030 دارد!

کلام آخر

همراهان عزیز ایرانیکارت توجه داشته باشید که زمان زیادی از پیدایش ارزدیجیتال سولانا نمی گذرد. ما در این مقاله سعی کردیم از منابع معتبر بر اساس داده های آماری کارشناسان پیش بینی آینده این ارزدیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. لذا خواهشمندیم این مقاله را توصیه ای برای خرید یا فروش در نظر نگیرید. چرا که بازار ارزهای دیجیتال جذاب ولی خطرناک است و تنها با کسب دانش این حوزه می توان در آن موفق شد.

این مطلب صرفا برای افزایش آگاهی شما عزیزان تهیه شده است و جنبه آموزشی دارد. ایرانیکارت مسئولیتی در قبال استفاده از این محتوای آموزشی نخواهد داشت.

2905 بازدید
آینده ارزدیجیتال سولانا (Solana)
اتفاقات سال 2021 ارزهای دیجیتال، بازار را دستخوش تغییرات گسترده ای کرد. از کمرنگ شدن رمزارزهای مشهور تا...
3.6 از 5 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. با عرض سلام خدمت شما میخواستم بپرسم اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید چون خیلی وقته که میخوام ارز سولانا خریداری کنم اما نمی دونم چه جوری و از کجا.باتشکر.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. من ارزدیجیتال سولانا رو دوست دارم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. عالی بود انیس جان ، انشالله طبق گفته شما بره بالاتر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. سلام یکی به منم یه راهنمایی بکنه میخوام ارز بخرم موندم چی بخرم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، بازار ارزهای دیجیتال بسیار پر ریسک می‌باشد و نیاز به دانش و اطلاعات بالا دارد.
   حتما قبل از ورود به بازار رمز ارز، دانش خود را در این زمینه افزایش دهید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. اگر این ارز دچار مشکلات شبکه ای و اتفاقات چندروز اخیر نمیشد الان خیلی عدد بالاتری بود

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. سولانا بزودی و قبل از پایان سال 2021 به بالای 500 دلار خواهد رسید و رونمایی از پروژه های اصلی اش در ماه اکتبر خواهد بود که خیلی هم دور نیست و منتظر انفجار این رمز ارز پر قدرت باشید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   از اینکه نظر و دیدگاه خود را، نسبت به این ارز با میان در میان گذاشتید، متشکریم.
   “پایدار باشید”
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. سلام خواهشا تحلیلی از ریپل در میانمدت قرار بدید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما، به اطلاع می‌رساند که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریپل و تحلیل‌های آن، می‌توانید به مقاله آینده ارز دیجیتال ریپل چه خواهد شد، مراجعه بفرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. من که ارز سولانا رو واقعا دوس دارم و امیدوارم که مطالب بیشتری در موردش بزارین
  و ببشتر با بلاکچین سولانا آشنا بشیم
  این ارز داره قدرت خودشو ب رخ میکشه و چندین روزه با قدرت حتی خلاف جهت بیت کوین حرکت میکنه از سایت ایرانیکارت میخوام که خیلی جزئی تر و اهداف و رود مپ این ارز رو هم واسمون توضیح بدن و اینکه یه فاندای کامل داشته باشیم
  ممنونم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از توجه شما متشکریم.
   حتما به درخواست شما توجه خواهد شد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. چقد خوب شد که من چندروز پیش این مطلب رو خوندم و ارز رو خریدم روی ۱۱۴ دلار
  و امروز با سود خیلی زیادی رو پولم مواجه شدم، واقعا ممنونم از سایتتون خیلی ب موقع بود این توضیحات ،اینقد سود خوبی بود خواستم بیام تشکر کنم ارتون
  ممنونم ایرانیکارت

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از این که تجربیات خود را با ما در میان گذاشتید، کمال تشکر را داریم.
   همیشه پر سود باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. به نظر من سولانا واقعا ارز خوبی هستش و همین الان هم برای سرمایه گذاری ارزنده هست ممنونم از سایتتون به خاطر این مطلب چون من رو مطمن تر کرد

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   از توجه و دیدگاه شما متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • به نظر شما ارز سولانا بهتره یا شیبا لطفاً راهنمایی بفرمائید با تشکر.

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • کاربر گرامی،
     ورود به بازار رمزارزها بسیار پر ریسک است و نیازمند سرچ، تحقیق و مطالعه خودتان می‌باشد. در صورتی که می‌خواهید در مورد رمز ارز شیبا اطلاعات بیشتری به دست آورید، می‌توانید مقاله ارز دیجیتال شیبا چیست و چه آینده‌ای دارد را مطالعه فرمایید.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟