اخبار ارز دیجیتال

شکست محدوده مقاومتی شیبا – احتمال رشد قیمتی؟

شکست محدوده مقاومتی شیبا – احتمال رشد قیمتی؟

قیمت شیبا اینو در حال حاضر در نزدیکی سطح قیمتی مهمی است، به دلیل وجود احتمال شکست این سطح برای شیبا و صعود به سطوح بالاتر قیمتی وجود دارد، همین امر هیجانات و احتمالاتی را در بازار به وجود آورده است.

در طول 24 ساعت گذشته، شیباریوم، پروژه بلاک چین نوآورانه تیم شیبا اینو، شاهد افزایش شگفت‌انگیز فعالیت تراکنش در شبکه خودش بوده است.

این پروژه تا به این لحظه 18,530 تراکنش را ثبت کرده و این نشان‌دهندهٔ یک افزایش 54 درصدی قابل توجه نسبت به روز قبل است.

افزایش فعالیت تراکنش شیباریوم همزمان با یک سناریو جذاب در قیمت شیبا اینو (SHIB) رخ داده است. در چهار روز گذشته، SHIB در نزدیکی سطح مقاومت بسیار مهم 0,000008 دلار در حال معامله است.

نمودار شیبا

سرمایه‌گذاران به امید شکست این سطح و صعود به سطوح بعدی چشم انتظار نتیجه هستند.

با این حال، توکن SHIB در این هفته یک افزایش قابل توجه 12 درصدی را تجربه کرده است که بزرگترین افزایش هفتگی آن از اواخر ماه ژوئیه است.

احتمال رشد: صعودی یا تله صعودی؟

علاقمندان به رمزارزها به‌طور احتیاط‌آمیز به نمودار قیمت SHIB نگاه می‌کنند که به نظر گرم و خوش‌بینانه است. برای راه‌اندازی یک رالی صعودی، برشمردنی است که SHIB توانایی شکستن و حفظ محدودهٔ قیمتی بین 0.000008 و 0.0000084 دلار را داشته باشد.

سوالی که در ذهن همه وجود دارد، این است که آیا این سناریو واقعی خواهد شد یا اینکه صرفاً یک تله گاوی است؟ تنها زمان پاسخ را به ما خواهد داد.

حجم تراکنشات

با این حال، داده های آنچین (on-chain)، که توسط Into The Block گزارش شده‌اند، نشان می‌دهند که فعالیت بین نهنگ های SHIB افزایش یافته است و حجم تراکنش‌های بین بزرگترین دارندگان به طور شگفت‌آور 265٪ در حجم تراکنش ها افزایش یافته است. این افزایش در فعالیت بین بزرگان، باورپذیری افزایش علاقه به شیبا اینو را تأیید می‌کند، و همچنین امید به صعود قیمتی بیشتر خواهد بود.

تاثیر خبر: مثبت

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...