اخبار ارز دیجیتال

1000 دلار سرمایه گذاری شیبا در 2020، به میلیون ها دلار سود در 2023 رسید؛ تاریخ تکرار می شود؟

1000 دلار سرمایه گذاری شیبا در 2020، به میلیون ها دلار سود در 2023 رسید؛ تاریخ تکرار می شود؟

ارز دیجیتال شیبا اینو بعد از آغاز به کار در اوت ۲۰۲۰ به طور شگفت‌انگیزی افزایش قیمت را برای سرمایه‌گذارانش به ارمغان آورد، این رشد در آینده تا چه حد امکان تکرار خواهد داشت؟

شیبا تنها در یک سال موفق شد رکورد قیمتی از خود به جای بگذارد و سرمایه‌گذاران اولیه که SHIB را با قیمت بسیار پایین در همان ابتدا خریداری کرده بودند، سودهایی معادل میلیاردها دلار کسب کردند.
به طور خاص، سرمایه‌گذاران اولیه SHIB سودی تا ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ درصد در اوج قیمتی آن در اکتبر ۲۰۲۱ به دست آوردند. با این حال، شانسSHIB محدود به حداکثر قیمت تاریخی‌اش نیست.
برای مثال سرمایه‌ ۱۰۰۰ دلاری در شیبا در پایین‌ترین نرخ تاریخی‌اش در نوامبر ۲۰۲۰ معادل ۱۷٬۷۴۱٬۱۹۱٬۴۹۸٬۴۲۱ SHIB بود که تا نوامبر ۲۰۲۳ با قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۹۱۹ SHIB، ارزش آن به حدود ۱۶٬۳۰۴٬۱۵۴ دلار رسید که رشدی معادل ۱٬۶۳۰٬۳۱۵٫۴ درصد را نشان می‌داد.
این محاسبات نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری در شیبا سه سال پیش، نه تنها یک ضرر مالی نبوده بلکه یک کسب‌وکار سودآور نیز بوده است.
از آنجایی که این ارقام مربوط به قیمت‌هایی است که شیبا قبلاً به ثبت رسانده است، در ادامه احتمالات سرمایه‌گذاری ۱۰۰۰ دلاری در شیبا با قیمت فعلی‌اش تا سال ۲۰۲۷ مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

تا سال ۲۰۲۷ درصورت سرمایه‌گذاری ۱۰۰۰ دلاری برروی شیبا، این سرمایه‌گذاری تا چه مقدار می‌تواند رشد کند؟

بررسی احتمالات رشد سرمایه گذاری در شیبا

با توجه به اینکه قیمت فعلی شیبا ۰٫۰۰۰۰۰۹۱۹ دلار است، سرمایه‌گذاری ۱۰۰۰ دلار معادل ۱۰۸٬۸۱۳٬۹۲۸ توکن SHIB خواهد بود. بر اساس پیش‌بینی‌های مؤسسه معتبر پیش‌بینی تلگراف، قیمت شیبا در سال ۲۰۲۷ به ۰٫۰۰۰۰۹۴۵ دلار خواهد رسید. علاوه بر این، تلگراف قیمت متوسط ۰٫۰۰۰۱۵۳ دلار و قیمت بیشینه ۰٫۰۰۰۱۹۸ دلار را برای آن سال پیش‌بینی کرده که به معنای ارزش ۱۰٬۲۸۲ دلاری برای سرمایه ۱۰۰۰ دلاری خواهد بود. بر همین اساس، این پیش‌بینی در خوش‌بینانه‌ترین احتمال بیان شده ارزش ۲۱٬۵۴۵ دلاری را در سال ۲۰۲۷ برای شیبا پیش‌بینی می‌کند.

این رقم نشانگر رشد ۴۱۸ درصدی است که با پیش‌بینی تلگراف مبنی بر رشد بیش از ۲۰۵۴ درصد مقایسه می‌شود.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...